Lekkie i spokojne przygotowania pod dwa mecze

treningW najbliższych dniach piłkarzy Lecha Poznań czekają dwa ważne mecze w których Kolejorz musi wygrać, żeby móc dalej z optymizmem spoglądać w przyszłość.


Po wczorajszym remisie w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem 1:1 lechici odbyli na stadionie przy Roosevelta pomeczowy rozruch i wrócili do stolicy Wielkopolski. Dziś poznaniacy decyzją sztabu szkoleniowego mają wolne, a do zajęć powrócą jutro i też wtedy rozpoczną krótkie przygotowania do pierwszego starcia z Islandczykami.

We wtorek Kolejorz będzie ćwiczył późnym popołudniem, zaś następnego dnia rano wyleci na Islandię. Podróż na wyspę potrwa samolotem około sześciu godzin. Tego samego dnia o godzinie 19:30 czasu polskiego (17:30 czasu islandzkiego) „niebiesko-biali” odbędą trening na sztucznej płycie obiektu Stjarnanu Gardabaer.

W czwartek o 20:30 (18:30 czasu lokalnego) poznański Lech zagra z trzecią drużyną poprzednich rozgrywek ligi islandzkiej i drugą obecnych. Dwa lata z rzędu Kolejorz nie strzelił gola w pierwszym wyjazdowym spotkaniu III rundy eliminacyjnej Ligi Europy i m.in. przez to odpadał później z rozgrywek, dlatego 31 lipca poznaniacy muszą zdobyć bramkę.

Zaraz po pojedynku na Samsung völlurinn lechici wsiądą samolot i wrócą do Polski. W piątek o 11:00 podopieczni Mariusza Rumaka zaliczą lekkie zajęcia regeneracyjne, natomiast w sobotę po południu wezmą udział w jedynym pełnym treningu pod kątem meczu z Wisłą Kraków. Ten zostanie rozegrany w niedzielę, o godzinie 18:00 na Bułgarskiej.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


9 komentarzy

 1. kibicinowroclaw pisze:

  takie granie co 3 dni powinno byc norma , do boju Lech !!!

 2. 07 pisze:

  Do boju minimaliści – strzelcie chociaż gola tam!

 3. sas pisze:

  Rumak ze składem kombinuje jak Berg w ległej i oby nie wyszło nam to bokiem. Mam nadzieje że tym razem na wyjeździe co najmniej zremisujemy bramkowo a w Poznaniu rozbijemy i Wisłę i Islandczyków w rewanżu

 4. Jelavic pisze:

  sas – Szacunku pastuszku, Legia jest mistrzem Polski.

 5. RobertLech!!! pisze:

  Ups wydałeś się Jelavic tyle czasu podawania się za „kibica Lecha” ale w końcu wieśniacka natura z Ciebie wyszła (: ,teraz oficjalnie wypad na stronę kurewki z kiblowej.

 6. sas pisze:

  jelacoś tam- wschodni pomiocie, legła jest jak twoja stara może ,,miszczem” ale w w dawaniu doopy, ty zapchlony wiejski parobku rodem z kresów wschodnich. A tak nawiasem to co ty tu robisz? Marzysz o zachodniej cywilizacji? Jeszcze z 50 lat i to co jest u nas dotrze do was, brzydszych i biedniejszych mazowszan

 7. fan pisze:

  trollu, pamiętam jak chwaliłeś się że postawiłeś na wygraną Estończyków w rewanżu. I co z twoimi pieniążkami?

 8. Kosi pisze:

  Skład na najbliższe mecze nie do przewidzenia. Pewnie rotacji będzie jeszcze więcej

 9. strzala pisze:

  Mały maraton bramkowy remis z Islandią i wygrana z policyjną gwiazdą to plan