Runar Pall Sigmundsson i Michael Praest przed rewanżem z Lechem

Jutro o 19:00 Lech Poznań zagra u siebie ze Stjarnanem Gardabaer, a dziś po godzinie 18:05 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Islandczyków, Runara Palla Sigmundssona oraz kapitana Michaela Praesta. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.


Runar Pall Sigmundsson (trener Stjarnanu):„Wiem, że Lech powinien tydzień temu wysoko wygrać, ale taka jest piłka. Lech jest od nas silniejszy, jednak my jesteśmy w świetnej formie. Mentalnie czujemy się świetnie. Jesteśmy przygotowani na wielu przeciwników i stąd nasze regularne zwycięstwa. Wiemy, że rewanż będzie ciężki, lecz chcemy tu wygrać i wrócić zwycięsko na Islandię. Chcemy się jutro cieszyć każdą chwilą spędzona na boisku. W czwartek wystąpi raczej ten sam skład co tydzień temu. Nie przewiduję w nim żadnych zmian. Jeśli wyeliminujemy jutro Lecha na pewno będzie to największy sukces islandzkiej piłki.”

Michael Praest (kapitan Stjarnanu):„Czeka nas jutro sporo pracy, bo to pewnie Lech będzie grał piłką, ale i tak liczymy na korzystny wynik. Jesteśmy przygotowani do tego meczu i wiemy co nas czeka. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na wszystkie warianty. Widzieliśmy wiele meczów Lecha i wiemy jak grają. Grają skrzydłami, ale pod tym kątem jakoś się nie przygotowywaliśmy.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


4 komentarze

 1. ramirez pisze:

  uważam, że Kalju jest silniejszą drużyną. oczekuję trzy bramkowego zwycięstwa.

  jutro idę na stadion zrywać gardło.

 2. ArekCesar pisze:

  Ja jutro znów nie w kotle. Musiałem przebukować bilet na III, bo znów zabieram młodego.

 3. MaPA pisze:

  Ciekawi mnie jak kocioł przywita islandczyków gwizdami czy oklaskami?

 4. Solokks pisze:

  Czas zmazać plamę z pierwszego spotkania