Lech – Stjarnan 0:0 + 75 zdjęć z kompromitacji

lechstjarnanW rewanżowym meczu III rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2014/2015, Lech Poznań tylko zremisował w obecności ponad 22 tysięcy ludzi na trybunach ze Stjarnanem Gardabaer 0:0 i odpadł z rozgrywek. W pierwszym spotkaniu Islandczycy wygrali 1:0 i to oni zagrają dalej.

75 zdjęć z czwartkowej kompromitacji:

17:40 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto z Bułgarskiej. Witamy oczekując dziś awansu i PEWNEGO zwycięstwa. Najlepiej 5:0.

17:41 – W tej chwili na stadionie i w cieniu jest +28 stopni. Dla lechitów warunki ok, ale dla Islandczyków? tropiki. U nich upał to +15…

17:43 – Nad stadionem świeci słońce, ale całe boisko jest już w cieniu. Bardzo fajna pogoda dzisiaj.

17:50 – Poniżej skład Lecha.

17:50 – Murawa przygotowana idealnie:
IMAG0671

17:53 – Na stadionie są już oczywiście pierwsi kibice. Spore kolejki są też przed stadionem. Frekwencja może dobić dziś nawet do 25000 🙂

18:00 – Do meczu godzina. Najwięcej kibiców tradycyjnie w Kotle. Są już też wywieszone prawie wszystkie fany.

18:07 – Poniżej również skład gości. Ten sam co tydzień temu i ofensywny.

18:08 – Bramkarze Stjarnanu już się rozgrzewają.

18:12 – W Kotle jest wywieszany trans o wymowanej treści…

18:15 – Transparent w Kotle: „My za herb i barwy oddamy wszystko – od was żądamy tylko walki na boisku”

18:21 – Obie drużyny już się rozgrzewają.

18:22 – Goście dziś zagrają na żółto… przynajmniej w żółtych spodenkach.

18:30 – Za jakieś 30 minut wyłączamy stronę główną KKSLECH.com. Dostępna będzie tylko relacja live z meczu. Dlaczego tak? więcej o tym poniżej.

18:40 – Stadion pomału się zapełnia. Jest już kilkanaście tysięcy ludzi mocno porozwalanych po stadionie. Zwiastuje to bardzo dużą frekwencję.

18:42 – Za kilka minut wyłączamy stronę główną i włączamy relację live.

18:44 – Ze względu na mecz w tygodniu wielu kibiców tradycyjnie przyjdzie na ostatnią chwilę. Jest szansa na najlepsza frekwencję w III rundzie kwal. LE!

18:45 – Dobra kończymy raport przedmeczowy. Rozpoczynamy meczowy za chwilę.

19:13 – Jak tutaj ktoś w czasie meczu nie widzi zmian, to przypominamy, że trzeba odświeżyć główną kkslech.com.

Zapis relacji NA ŻYWO z samego meczu:

90 min TO JEST NAJWIĘKSZA KOMPROMITACJA W HISTORII POLSKIEJ PIŁKI STJARNAN WŁAŚNIE ZOSTAŁ NAGRODZONY ZA WALKĘ PRZEZ KIBICÓW LECHA
88 min Koniec. Zhańbiliście nasz klub! Wypierdalajcie wszyscy
86 min Właśnie sędzia okrasa nas ze złudzeń…
85 min Zanosi się na niesamowitę kompromitację
83 min Strzał Szymka broni bramkarz…
81 min Wrzutka Jevticia wyłapana przez Jonssona
77 min Sorry, ale my też już nie wierzymy…
77 min Gorąco się robi na trybunach
74 min Nic się nie dzieje
74 min Powinien być róg, ale sędzia nic nie widział…
72 min Kownacki za Kędziorę
71 min Znów niecelny strzał…. to trzeba TRAFIAĆ W BRAMKĘ!
70 min Już coraz mniej czasu, a niedokładni coraz więcej…
69 min Za mocna wrzutka Luisa
68 min Runnarsson za Praesta
68 min Luis dostał żółtą za symulkę karnego
68 min Kontra Stjarnanu, ale szkoda gadać
67 min Główkę Teo z bliska łapie Jonsson
65 min Widzów: 22629
62 min Finsen sam na sam i broni Kotor!!!!
61 min Stjarnan broni się coraz rozpaczliwiej, a Lech gra niedokładnie
60 min Teraz kontra Lecha, którą popsuł Gergo…
59 min Kolejne niecelnie podanie…
56 min ale moc Kotła! W Grodzie Przemysława!
55 min Keita wygwizdany. Gergo za niego i dostaje brawa\\\\\\\\
54 min MY MUSIMY STRZELAĆ CELNIE! nie wiemy, czy zawodnicy o tym wiedzą…
54 min Tym razem Vojo niecelnie
51 min Pawłowski wpadł w pole karne i uderzył niecelnie
51 min Teo za Hamę
50 min Zła wkrętka Henriqueza
48 min Lech przeszedł na 4-4-2. Kasper do ataku
47 min Niecelny strzał głową Ubiparipa po dośrodkowaniu Szymka
46 min Niecelny strzał Hamy z powietrza
45 min Początek jak zawsze. Niecelny płaski strzał Jevticia
45 min Początek II połowy. Zaczął Lech
45 min Obie drużyny już są. Zaczynamy zaraz II połowę. AWANSU CHCEMY! ale najpierw szybszej i dokładniejszych gry + goli
45 min Koniec pierwszej połowy. GOLI CHCEMY!!!! goli!
43 min Aj zablokowany strzał Jevticia!
42 min Lech bije głową w mur. Ze statystyk nic nie wynika. Lech gra za wolno
41 min Rzut wolny dla gości, jednak sędzia odgwizdał faul
40 min Zła główka Kędziory po rogu
38 min Dobre podanie, ale w polu karnym nikogo nie było…
36 min Pawłowski lekko zgrał piłkę do której dobrze wyszedł Jonsson
34 min Zablokowany strzał Szymka
34 min Lekki strzał Jevticia łapie Jonsson
32 min SZYBCIEJ I DOKŁADNIEJ MUSI GRAĆ LECH!
31 min Kotor piąstkuje piłkę nad bramkę po nito strzale, ni wrzutce…
28 min Pierwszy strzał gości z daleka i celny… Łapie Kotor
28 min Gwizdów nie brakuje. Lech się pieprzy z tymi Islandczykami zamiast przyspieszyć w końcu
26 min Niecelny strzał Luisa
25 min Sorry, ale Stjarnan sobie sam gola nie strzeli. To Lech musi mu POMÓC stracić
22 min Już są gwizdy na trybunach. Nas też to denerwuje. SZYBCIEJ DO cholery!
22 min Lech niestety mocno zwolnił
21 min Goście dosłownie wybijają piłki na oślep
20 min Aegisson za Tofta
19 min Już pierwsza zmiana w drużynie gości
19 min Czas leci. Stjarnan nic prócz obrony Częstochowy nie pokazuje. Zero akcji
18 min … no i pierwszy mecz na Islandii
16 min Na razie wygląda to podobnie jak rewanż z Kalju…
15 min Znów broni Jonsson…
14 min Ładna, trójkowa akcja na lewej stronie i zepsuta wrzutka Luisa
12 min Kędziora nie trafił w piłkę po rogu. Potem wrzutka Szymka była za mocna
11 min Dośrodkowanie Luisa wybił obrońca
10 min Kędziora zatrzymał główką gości po wolnym
9 min Dopiero teraz Stjarnan wyszedł za połowę
6 min Wrzutkę z prawej strony wyłapał Jonsson
5 min Dośrodkowanie Szymka i boczna siatka po strzale Vojo!
4 min Znów bramkarz gości ma tzw. dzień konia?! dwukrotnie wybronił piłki po rzutach rożnych
3 min Dwie fantastyczne parady Jonssona!!!!\\\\\\\\
2 min Ależ akcja Szymka! w ostatniej chwili zatrzymana. Kocioł kipi!
1 min Hamalainen podbił piłkę po złym strzale Jevticia. Piłka nad bramką
1 min Efektowny i szybki początek Lecha
– min Płaski strzał Szymka łapie Jonsson
– min Gramy! Zaczął Stjarnan
– min Niestety Lech najpierw będzie atakował na II trybunę…
– min Chcemy awansu – ryknął Kocioł
– min Na trybunach jest ponad 20000 ludzi!
– min Hymn Lecha śpiewa cały stadion!
– min Obie drużyny już na boisku. Lech na niebiesko, goście na żółto
– min Kompletu w Kotle dziś nie będzie, ale i tak jest nieźle
– min Jest doping! Niech Islandczycy w szatni już go czują
– min Spiker czyta składy. Jest już MOC!
min Bezchmurne niebo zrobiło się nad stadionem. Zapowiada się świetne widowisko. Oby wysoko wygrane!
min Z raportu przedmeczowego przenieśliśmy się na meczowy. Obie ekipy zakończyły już rozgrzewkę
min Około godziny 18:45 zostanie wyłączona strona główna KKSLECH.com a po wejściu na nasz serwis tuż przed meczem Lech – Stjarnan pojawi się okno z relacją NA ŻYWO! odświeżającą się automatycznie co 30 sekund. Wyłączenie strony głównej będzie obowiązywało do około godziny 21:15. W tym czasie nie będzie można m.in. przeglądać zawartości serwisu czy dodawać komentarzy. Będzie można śledzić tylko relację live. Wyłączenie głównej strony KKSLECH.com na nieco ponad 100 minut znacząco odciąży serwer.

KKS Lech Poznań – UMF Stjarnan Gardabaer 0:0 (0:0)

Żółte kartki: Jevtić, Henriquez, Kownacki – Rauschenberg

Sędzia: Pavle Radovanović (Czarnogóra)

Widzów: 22629

KKS Lech: Kotorowski – Kędziora (77.Kownacki), Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez – Trałka, Jevtić – Pawłowski, Hamalainen (54.Teodorczyk), Keita (59.Lovrencscis) – Ubiparip.

Rezerwowi: Gostomski, Wilusz, Douglas, Lovrencsics, Formella, Teodorczyk, Kownacki.

UMF Stjarnan: Jonsson – Vemmelund, Rauschenberg, Laxdal, Arnason – Praest (74.Runarsson), Johannsson – Bjorgvinsson (79.J.Laxdal), Punyed, Finsen – Toft (21.Aegisson).

Rezerwowi: Johanesson, Laxdal, Aegisson, Runarsson, Barddal, Palsson, Johannsson.