Wypowiedzi trenerów po meczu:

chrobak2Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Dariusza Wdowczyka i tymczasowego opiekuna gospodarzy, Krzysztofa Chrobaka na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 5. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, KKS Lech Poznań — MKS Pogoń Szczecin.


Dariusz Wdowczyk (trener Pogoni):”Myślę, że wszyscy obejrzeli dobre widowisko. Było dużo sytuacji i do przerwy mogliśmy prowadzić wyżej niż 1:0. W końcówce trochę się cofnęliśmy, bo Lech zaczął naciskać i było groźnie. Walczyliśmy do końca i na trudnym terenie zdobyliśmy cenny punkt. Za ten mecz należą się chłopakom brawa. Lech to marka, Lech to firma i tutaj zawsze będą groźni. Lech jest teraz ranny, jednak potrafi grać na własnym boisku i wygrywać.”

Krzysztof Chrobak (trener Lecha):”Nie ukrywam, że bałem się tego meczu, bo już przed spotkaniem zapowiedziałem, że będzie to najtrudniejszy rywal. Straciliśmy bramkę po przypadkowej akcji. Jeśli miałbym ocenić mecz, to jestem w miarę zadowolony, a szczególnie z drugiej połowy. Do ostatnich sekund spotkania dążyliśmy do zwycięstwa i byliśmy zdeterminowani. Za to jestem chłopakom wdzięczny. Niestety kontuzja Łukasza Trałki jest poważniejsza. Będzie pauzował 3/4 tygodnie. Tak samo jak Wołąkiewicz, a Karola damy radę przygotować na następny mecz.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


19 komentarzy

 1. slavus pisze:

  Wdowczyk jest debilem. Grali u siebie, Lech jest klubem bezdomnym, który nie ma kibiców, więc remis powinien być dla Pogoni jak porażka

 2. fan pisze:

  Trochę nie na temat, ale czy tylko mi Chrobak wyglądem przypomina Paździocha?

 3. Mouze pisze:

  @fan nie tylko tobie,praktycznie wszystkim 😀
  Co do Paździocha ekh, Chrobaka to znalazł się na ławce w wielkim kryzysie,wiec trudno mieć do niego pretensje.
  @slavus Ale przecież ty jesteś kibicem,i co? nie śpiewałeś?
  I powiedz mi jeszcze, czy w meczu ze Strajnan Lech też był bezdomny,bez kibiców?

 4. Pawelinho pisze:

  Bardziej będzie brakować Trałki niż Wołąkiewicza.

 5. nowy pisze:

  @fan cycu
  Pażdzioch, jak Boga kocham, Marian!

 6. Alcatraz pisze:

  Czyli jak w ubiegłym roku, do grudnia gramy wygrana, remis, porażka i stękamy na kontuzję… a mówiliście że u Rumaka nie ma powtarzalności…

  Na wiosnę będzie wielki pościg za 7egią … Już mozna fetę szykować na rynku z okazji 3 z rzędu vicka…
  ….
  ..
  ..

 7. Ferdek Kiepski pisze:

  Ty Paździoch, a co Ty tam kurwa wywiady dajesz?

 8. wagon pisze:

  szkoda że całej wypowiedzi Chrobaka nie daliście, reszta była najciekawsza

 9. kajtekkks pisze:

  slavus LECH jest klubem bezdomnym?Mam nadzieje ze jesteś paprykarzem a nie kibolem LECHA,a jeżeli jesteś to oby cie spotkał ten sam los co żydków w czasie II wojny światowej.

 10. slavus pisze:

  @Mouze – nie ma stadionu, na którym doping funkcjonowałby spontanicznie, bez udziału osoby kierującej. Na Lechu doping bez kotła nie istnieje, bo jest to za duży obiekt, żeby grupa choćby najgłośniejszych fanów z któregoś sektora mogła poderwać pozostałe sektory i trybuny. Skoro kierujący Kotłem się obraził na piłkarzy, to oczywiste jest, że dopingu nie będzie na całym stadionie. Dziś w Kotle były dziesiątki osób, które chciałyby wesprzeć zespół mimo kompromitacji w kolejnych meczach. Jeszcze więcej takich osób było na pozostałych trybunach, ale oczywiste jest, że bez decyzji tak naprawdę jednej osoby, nie jest im to umożliwione. Mam tylko nadzieję, że kiedy Lech będzie grał dobrze i wygrywał (obym tego doczekał) Kocioł nigdy już nie zaintonuje dwóch piosenek: „czy wygrywasz, czy nie” i „każdy z nas to wie”. Jeżeli któraś z tych piosenek jeszcze poleci, to Kocioł się prostu ośmieszy.

 11. slavus pisze:

  @kajtekkks – a według Ciebie Lech grał dzisiaj u siebie? Niezależnie od Twojej opinii życzę Ci długiego i zdrowego życia, żeby nie spotkało Ciebie ani Twoich bliskich żadne nieszczęście

 12. kajtekkks pisze:

  salvus to nie pisz ze Lech jest bezdomny,ja jestem z nim na dobre i na złe(niekoniecznie z grajkami,oni co chwile się zmieniają)poza młodymi i Trałką niema u nasz zawodników walecznych co nie odstawią nogi.Ja osobiście tęsknię za biednym LECHEM co zdobywał puchar Polski.

 13. ArekCesar pisze:

  slavus- a co ci się nie podoba w „każdy z nas to wie”, bo ciebie nie rozumiem. Piłkarze muszą zrozumieć, że tylko walką i zaangażowaniem zdobędą nasze zaufanie. I nie mówię tu o Lechu, który jest nasz, to my jesteśmy Lechem, a piłkarze mogą się nim stać, ale muszą to udowodnić na boisku. A tym co zrobili w LE, z Wisłą i dziś pokazali, że Lechem nie są.
  Po drugie na Lechu bardzo rzadko jest śpiewane „czy wygrywasz, czy nie”, a ja nawet tego nie śpiewam, bo akurat mnie ta przyśpiewka wnerwia. Coś tak jak na kadrze „nic się nie stało,Polacy…”.

 14. Miki pisze:

  ArekCesar 100% racji.

 15. romus pisze:

  Tylko puste trybuny.Bo nic tak nie mobilizuje do racjonalnego myślenia i działania jak brak kasy w kasie.Jeden mecz puste trybuny,drugi mecz puste trybuny,a przed trzecim meczem w zarządzie zaczną już się regenerować szare komórki.Co stwierdzą?No kibole dlaczego przecie stworzyliśmy najlepszy zespół od 10 lat.Musimy dotrwać do zimy ,a tam już mamy wyselekcjonowanych piłkarzy.Kupujcie Karnety bilety czapeczki kubeczki szaliki.CZEKAMY NA WASZĄ KASĘ!!!

 16. PAWEL pisze:

  kajtekkks
  zarówno porównanie jak i życzenia klasa.dałeś popis!

 17. a pisze:

  na kotle nie ma wiernych kibiców,pokazali już to nieraz , jestem ciekaw co będzie jak zespół zacznie lawinowo wygrywać

 18. Kibic. pisze:

  Jak czytam wypowiedzi to nie wierze co z was za kibice jak można śmiać się z trenera Chrobaka który będzie robił wszystko żeby wyprowadzić klub z kryzysu. Otrzymał w spadku zespół kompletnie nieprzygotowany do sezonu przez sztab Rumaka a do tego ma bardzo słabych stoperów którzy w każdym meczu robią masę kiksów. Lech musi pozbyć się jak najszybciej Wołąkiewicza i Kamińskiego bo to najsłabsi stoperzy w lidze i na ich miejsce sprowadzić nowych zawodników.

 19. Jarecki pisze:

  Ale mnie tu niektórzy wkurwiają !!!!! Niektóre wpisy wołają o pomstę do nieba !! Czego Wy kuźwa oczekiwaliście od Chrobaka ???? Że w 4 dni z Kolejorza zrobi Barcelonę ???? Chłopacy są rozjebani psychicznie , kocioł jeszcze bardziej ich rozjebuje, a widzę że niektórzy oczekują cudów w parę dni !!
  Jestem MEGA szczęśliwy że Rumak już nie trenuje Kolejorza i teraz pomimo ich wpadek będę całym sercem za chłopakami i nowym trenerem !!!! I jestem przekonany że właśnie teraz jest potrzebny doping i wsparcie WSZYSTKICH jak nigdy !!!!