Na stadionie: Dobre fury i wypłaty, na boisku zwykłe szmaty

Wczoraj na Bułgarskiej odbył się jeden ze stypowych meczów, których będzie więcej jeśli piłkarze Lecha Poznań nie zmienią swojego postępowania. Atmosfera na stadionie była wczoraj niecodzienna i należy się do niej przyzwyczaić.


W sobotni wieczór atmosferę jak na stypie było można poczuć już sporo przed meczem. Na ulicach było mniej kibiców niż zwykle i mniej bojowych okrzyków. Kocioł oraz pozostałe trybuny zapełniały się w sobotę bardzo wolno tak samo jak sektor gości. Pierwsi kibice Pogoni pojawili się na stadionie o 19:36. Początkowo było ich niewielu, jednak z czasem przyjechało więcej autokarów i goście dość sprawnie weszli na obiekt. „Portowcy” wywiesili kilka fan w tym główną „Duma Pomorza”. Pobluzgali trochę na Lecha, choć niewiele. Bardziej skupili się na swoim dopingu śpiewając przez cały mecz. Po bramce na 1:1 goście nieco opadli i tak było do końca spotkania.

null
null

Tymczasem w Kotle około 30 minut przed meczem zaczęły pojawiać się pierwsze transparenty. Na samym dole dwójki zawisł trans: „Dobre fury i wypłaty, od studentów w piłkę baty”, a na barierce nad pierwszym poziomem kolejne trzy: „Teodorczyk – co najwyżej Wkra Żuromin to ty”, „Co roku wielkie obietnice, a wielcy w tym klubie są tylko kibice” oraz „Z Wigrami się umawiacie, a landy wciąż omijacie”.

null
null
null
null

W sobotę od początku meczu lechici byli rugani przez kibiców. Spotkanie z Pogonią rozpoczęło się od okrzyków „Dobre fury i wypłaty, na boisku zwykłe szmaty” oraz „Dobry doping zawsze macie, a wy ciągle w chu*a gracie”. Po stracie gola kibice ponownie zaczęli skandować „Dobre fury i wypłaty, na boisku zwykłe szmaty”, a prócz tego „Biegać, walczyć i się starać, a jak nie to wypie*dalać” i „Lech to my, a nie wy”. Poza tym, kibice z innych trybun regularnie gwizdali po złych zagraniach zawodników, podaniach i niecelnych strzałach.

Średnią radość wzbudziła nawet bramka na 1:1. Po niej nadal nikt nie śpiewał, a dopingu nie było przez pełne 90 minut. Co jedynie Kocioł pozdrawiał zgody, trochę pobluzgał na policję, na Patryka Małeckiego (za bicie braw dostał kartkę) oraz na Pogoń. Nie było wczoraj żadnych przyśpiewek Lechowych czy innych haseł na temat trenerów. W sobotę nie zostały wywieszone również fany. Po zakończeniu zawodów piłkarze, którzy doprowadzili do tej całej sytuacji zostali oczywiście kolejny raz wygwizdani. Kocioł skandował także słynne „dość pośmiewiska, wypie*dalajcie z boiska”. Piłkarze po meczu zachowywali się tak jakby chcieli podejść pod dwójkę, lecz ostatecznie zrezygnowali i uciekli do szatni jak szczury.

Wczorajszy mecz z Pogonią Szczecin obejrzało na żywo oficjalnie 13174 osoby w tym jakieś 1000-1200 kibiców gości. Rzeczywista frekwencja wraz z vipami była trochę wyższa, ale to i tak słaba liczba jak na możliwości Kolejorza. Co ciekawe będzie to prawdopodobnie najwyższa frekwencja w tej kolejce co tylko pokazuje słabość innych klubów. Mimo wszystko Lech Poznań w porównaniu z pucharowymi spotkaniami zaliczył zjazd w liczbie kibiców na stadionie o prawie 10 tysięcy. Efekty postawy zawodników i tego jak mają wszystko gdzieś są już widoczne. Teraz frekwencja będzie tylko niższa, bo przecież zbliża się jesień, najbliżsi rywale są nieciekawi, a ceny biletów bez zmian, dlatego wiele osób zapewne odpuści sobie odwiedzanie Bułgarskiej przez jakiś czas.

>> Fotorelacja z meczu Lech Poznań – Pogoń Szczecin 1:1

Kibicowsko na Bułgarskiej – poprzednie mecze:

Sezon 2014/2015:

> Kibicowsko: Lech – Stjarnan 0:0 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Wisła 2:3 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Kalju 3:0 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Piast 4:0 + FOTO

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


110 komentarzy

 1. 1909 pisze:

  aliz
  po meczu z rybakami i studentami z Islandii zniknelas bo po prostu glupio Ci bylo tu sie pojawic. bronilas miesiacami tej patlogii a teraz chcesz byc Jezusem na tym portalu. najemnicy bez ambicji zasluzyli na taka sytuacje. niech sie ciesza, ze nie byli tu tak jak w Lubinie zimą. daruj sobie te wywody. Lech po mistrzostwie stacza sie na dno. wiele razy to pisalem – Lech jest rzadzony identycznie jak ten kraj. propaganda i tylko propaganda… Nie zdziwie sie jak za 5 lat skonczymy jak RTS

 2. wierny kibic pisze:

  chabeta!….tak byliscie z Lechem gdy spadł do drugiej ligi!jezdziliscie pół polski na mecze a po drodze demolka wszystkiego co było po drodze!oczyiscie niczego nie pamietasz bo byłes na…..y jak autobus, też jezdziłem i juz tego nie robie bo jestescie psychiczni!Tak kochacie Lecha że rozum wam odbiera…….1909,niech zgadne na 100% jestes w Pisie,przestan kiboli mieszac do polityki łajzo!

 3. chabeta(KRÓL kompromitacji) pisze:

  @wielki pojebało Ci sie w deklu i to kurwa konkretnie.
  Pajacujesz chłoposzku.
  Idź sie dalej po jajach z innymi lizać.

 4. wierny kibic pisze:

  @chabeta,zaskoczyłem cię chłoposzku co? !bluzgaj ,bluzgaj jak ci ulży…Lech Lech kolejorz!

 5. wierny kibic pisze:

  @chabeta,zaskoczyłem cie chłoposzku co?bluzgaj ,bluzgaj jak ci ulży…Lech Lech Kolejorz!

 6. tomasz1973 pisze:

  Co za kurwa debile zaczynają tu zaglądać i to coś podpisze się jeszcze jako „wierny”

 7. chabeta(KRÓL kompromitacji) pisze:

  @ tomasz1973. W końcu ktoś rzeczy po imieniu zaczął nazywać.
  @ niewierny zwracasz sie do kogoś kto ma grubo ponad 300 wyjazdów wiec trochę szacunku smarku zajebany.

 8. wierny kibic pisze:

  @chabeta-300 wyjazdów? to łeb ma ładnie zryty,może jeszcze zdradzisz ile przesiedział we Wronkach!@tomasz 1973 jak debil debilowi przytakuje to jest ok?jak ma ktoś inne zdanie to debil!

 9. tomasz 1973 pisze:

  wierny
  szkoda na ciebie klawiatury

 10. wierny kibic pisze:

  Przepraszam wszystkich na form których obraziłem swoimi wpisami,byłem w wielkim błędzie!,Rutki to h..e,a piłkarze Lecha to lenie smierdzące,jeszcze raz przepraszam!