Tanie bilety na mecz z Cracovią

kibiceW niedzielę Lech Poznań rozegra ostatni mecz w te wakacje oraz przed wrześniową przerwą na kadrę, a jego rywalem będzie dołująca Cracovia Kraków. Aktualnie trwa sprzedaż biletów na to spotkanie tak jak dwóch rodzajów karnetów.


Od poniedziałku, 9 czerwca trwa sprzedaż karnetów na domowe mecze Lecha Poznań w sezonie 2014/2015. Tym razem klub wprowadził cztery rodzaje karnetów używając w nazwach słowa z gwary poznańskiej, ale obecnie można nabywać już tylko dwa rodzaje abonamentów. Każdy karnet dość mocno różni się od siebie i to nie tylko ceną, ale każdy kibic po jego nabyciu otrzyma 30 zł zniżki na zakup nowej koszulki firmy Nike. W tym roku większa jest zniżka lojalnościowa. Po zakupie karnetu każdy kibic Kolejorza będzie mógł skorzystać z różnych przywilejów. Ci, którzy mieli wykupiony stały abonament w poprzednich rundach oczywiście kupią tego lata nowy karnet dużo taniej. Aktualnie prócz sprzedaży Karnetów z Knyfem i na Szagę trwa również sprzedaż wejściówek na mecz Lech Poznań – Cracovia Kraków, który odbędzie się w niedzielę, 31 sierpnia, o godzinie 18:00. Bilety na to spotkanie są w tych samych niskich cenach co na dwa niedawne boje pucharowe, czyli są tańsze o średnio 20 zł.

Rabaty karnetowe i biletowe:

– Seniorzy powyżej 65 lat oraz dzieci poniżej 13 lat – (50% zniżki)
– Uczniowie w wieku 13-18 lat z ważną legitymację szkolną – (30% zniżki)
– Kobiety (nie dotyczy Kotła) – (30% zniżki)
– Osoby kontynuujące naukę, które ukończyły 18 lat życia oraz studenci z ważną legitymacją – (15% zniżki)

Bilety Lech Poznań – Cracovia Kraków (niedziela, 31 sierpnia, godz. 18:00):

Strefa A (środek I i III trybuny):
Normalny: 35 zł
Senior/Junior: 18 zł
Szkolny: 25 zł
Kobieta: 25 zł
Student: 30 zł

Strefa B (boki I i III trybuny):
Normalny: 27 zł
Senior/Junior: 14 zł
Szkolny: 19 zł
Kobieta: 19 zł
Student: 23 zł

Strefa C (IV trybuna):
Normalny: 20 zł
Senior/Junior: 10 zł
Szkolny: 14 zł
Kobieta: 14 zł
Student: 17 zł

Strefa C (II trybuna):
Normalny: 20 zł
Senior/Junior: 10 zł
Szkolny: 14 zł
Kobieta: 20 zł
Student: 17 zł

Karnet z Knyfem:

Karnet z Knyfem jest skierowany do kibiców, którzy nie mogą być na wszystkich meczach Kolejorza przy Bułgarskiej. Osoba, która go kupi może wybrać sobie 10 spotkań ligowych na których będzie z wyjątkiem boju z Legią Warszawa.

Strefa A (środek I i III trybuny):
Normalny: 420 zł
Senior/Junior: 210 zł
Szkolny: 294 zł
Kobieta: 294 zł
Student: 357 zł

Strefa B (boki I i III trybuny):
Normalny: 330 zł
Senior/Junior: 165 zł
Szkolny: 231 zł
Kobieta: 231 zł
Student: 281 zł

Strefa C (IV trybuna):
Normalny: 260 zł
Senior/Junior: 130 zł
Szkolny: 182 zł
Kobieta: 182 zł
Student: 221 zł

Strefa C (Kocioł):
Normalny: 260 zł
Senior/Junior: 130 zł
Szkolny: 182 zł
Kobieta: 260 zł
Student: 221 zł

Karnet na Szagę:

Karnet na Szagę przeznaczony jest dla kibiców, którzy pojawią się w ligowym sezonie 2014/2015 na Bułgarskiej od 5 do 10 razy. Kibic kupując ten karnet za każdym razem będzie musiał wybrać miejsce, które zajmie podczas danego spotkania.

Strefa A (środek I i III trybuny):
Normalny: 215 zł
Senior/Junior: 108 zł
Szkolny: 151 zł
Kobieta: 151 zł
Student: 183 zł

Strefa B (boki I i III trybuny):
Normalny: 170 zł
Senior/Junior: 85 zł
Szkolny: 119 zł
Kobieta: 119 zł
Student: 145 zł

Strefa C (IV trybuna):
Normalny: 135 zł
Senior/Junior: 68 zł
Szkolny: 95 zł
Kobieta: 95 zł
Student: 115 zł

Strefa C (Kocioł):
Normalny: 135 zł
Senior/Junior: 68 zł
Szkolny: 95 zł
Kobieta: 135 zł
Student: 115 zł

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


34 komentarze

 1. kiki pisze:

  Takie ceny powinny być zawsze!

 2. mat pisze:

  I tak nie ide!!
  Po za tym o 20 zł za dużo…
  ( to co się dzieje w tym klubie to jest jakaś paranoja..)

 3. nie!!! pisze:

  nie przyjadę na mecz, a ściślej nie będzie nas 4 osoby.

 4. inowroclawianin pisze:

  Dalej zarząd chce mamic kiboli. Brak grajkow z jajami, brak trenera i wizji na MP w tym sezonie. Potrzebny bojkot meczy przynajmniej do końca rundy jesiennej. Zarząd musi odczuć brak gotówki i zmienić politykę.

 5. kufel pisze:

  A ja idę.

 6. norek pisze:

  P co chodzic na tandetne wystepy 'zespolu’KTORY JEST NIE PRZYGOTOWANY DO GRY w tej rundzie.

 7. Giacore pisze:

  Reakcje jakby latem zarząd wymienił całą drużynę, która w zeszły roku była mega waleczna niczym świry z Korony.
  Nie idziesz na mecz, bo Lech gra słabiej? To jesteś pieprzonym sezonowcem nie kibicem!

 8. mat pisze:

  Giacore – nie obrażaj innych! Bo niektórzy tu ludzie przejechali z tą drużyną polske wzdłuż i wszerz .
  Ps.ciekawe co ty wtedy robiłeś..?!

 9. Marecki60 pisze:

  Nie za bardzo rozumiem postępowania kiboli. Jak piłkarze potrzebują wsparcia to wtedy, co nie którzy kibole odwracają się plecami i na dodatek jedyne co robią to narzekają i krzyczą głupoty. Jeszcze tylko brakuje, by wzorem pseudo kibiców z W-wy zaczęli ręcznie tłumaczyć jak mają grać lub wyżywać się na samochodach i grozić piłkarzom jak miało to miejsce w zeszłym sezonie w Lubinie. Nikt z nas nie jest dummy z tego co się dzieje aktualnie w „LECHU”, ale w ten sposób na pewno nie pomożemy piłkarzom dość do formy, tym bardziej, że ich problem leży bardziej w głowach niż w nogach. Do końca sezonu daleko…bardziej mnie martwi w tej chwili to, iż w takiej dyspozycji możemy odpaść już w pierwszym meczu z Wisłą w PP.

 10. Giacore pisze:

  Mat
  Pewnie wyniki były to jechałeś. Po za tym co to wnosi do dyskusji o tym, że odwracanie się od klubu, gdy ten ma słabsze chwile to typowe zachowanie sezonowca.

 11. mat pisze:

  Widać ze młody jesteś..wyniki były?? Z tym to różnie było Lech nigdy nie był potęgą w Polsce sezony były w kratke..
  Po za tym klub ma słabsze chwile?? nie!! Rutki nie narzekają bo siana i tak mają dużo..ale tu chodzi o podejście ich do kiboli

 12. footbolltips pisze:

  Głupie gadanie że nie chodzenie na mecze to odwracanie się od Lecha? To jest największa głupota jaką słyszałem. Walczyć trzeba z zarządem a te kmioty tylko rozumieją brak kasy. Jak nie chodzilibyście na mecze wtedy kiedy pisałem o tym czyli prawie rok temu to teraz bylibyśmy dalej w pucharach europejskich. Tak dokładnie było z Kopernikiem. Nic do wiochmenów nie trafiało dopiero jak w sobotę na stadionie pojawiło się zaledwie 7 tys. ludzi to w poniedziałek zostało wspomnienie po Bakero. Teraz sprzedają Teodorczyka (nie jest diamentem ale trochę strzelał goli) i nie maja nic wzamian. Chyba sam „rutek” albo i dwa „rutki” zagrają w napadzie.

 13. 07 pisze:

  Ja idę na pierwszą połowę tylko i dopinguję Cracovię. Bawmy się wszyscy, bo w klubie trwa karnawał…. Do dziś 0 ( zero) reakcji na słabe wyniki. Zabawa trwa.

 14. inowroclawianin pisze:

  @footbolltips – zupełna racja. Dlaczego wielu kibiców nie potrafi zrozumieć że tylko brak zysków doprowadzi zarząd do zmian. No chyba że takiego Lecha jak teraz wolicie? Ja już wolałem tego biednego sprzed 14 lat.

 15. Pszczółka pisze:

  nie jestem zwolennikiem niechodzenia na mecze kiedy zespół gra słabiej, ale na wronieckich działa tylko kasa, więc taka forma protestu jest w tej chwili chyba najstosowniejsza.Chciałbym żeby to odbyło się w inny sposób.Może w końcu nasze stowarzyszenie kibicowskie weźmie sprawy w swoje ręce i coś wykombinują.Jeżeli my kibole nie zareagujemy ostro na obecną sytuację, to w dalszym ciągu będziemy mieć serwowane to co w tej chwili.Niech coś w końcu jebnie!!

 16. pozn pisze:

  nawet jakby mi wronkacze zaplacili to nie pójdę ogladac te cioty!!

 17. Anonim pisze:

  @inowroclawianin to były piękne lata kazdy kibol szedł za drugim, po za tym Rafał by im dał..tym kopaczą …:)

 18. mat pisze:

  Up.

 19. lopez pisze:

  Szczerze to 100 razy bardziej wolałem chodzić na mecze jak graliśmy na zapleczu ekstraklasy, było biednie, skład średni, ale wszystkim zależało żeby Lech szedł do góry i się rozwijał. A teraz tylko: kasa Misiu kasa…

 20. woo pisze:

  Nie idę. I sporo moich znajomych.
  Tylko w ten sposób mogę pokazać zarządowi swoje niezadowolenie.

 21. tomek27 pisze:

  Ja tez odpuszczam ,wlasciwe cala nasza czworka .

  Giacore
  Jeśli uważasz , ze jak ktoś nie chodzi na mecze ,to jest sezonowcem ,to powiedz to kibolom w Bydgoszczy . Poza tym ,ja jak chłopaki wyżej , jezdzielm na wyjazdy jeszcze w latach 90tych ,zrywając się ze szkoły ,a rodzicom mowiac, ze mamy wycieczke szkolna i inne tego wkręty ,żeby tylko być z ukochana druzyna ,wiec nie wyjedzaj z takimi tekstami …

 22. mat pisze:

  Tomek27 dzieciak tego nie skuma…może kiedyś zrozumie.

 23. 1909 pisze:

  na drużynę bez honoru nie chodzę. wolę iść na 3. lub 4. ligę gdzie niektorym zawodnikom „za grosze” chce sie walczyc i nie ma tam takich pokrak jak Kamiński, Wołakiewicz lub Keita

 24. foxi85 pisze:

  Jajo, nie wsparcie i tak mają nas daleko w d… przez 3 lata mizeroty, osoby mające godność nazywać się zawodowymi piłkarzami reprezentującymi barwy Lecha miały wsparcie jak żaden inny klub w PL, sram na nich, nie idę, nie oglądam, nie słucham w radio , wynik sprawdzę w necie – dość mam masochizmu.

 25. KKS pisze:

  Ja również odpuszczam mecze do końca rudny, chyba że coś się faktycznie zmieni w podejściu Rutkowskich do nas kiboli. To co teraz się dzieje w klubie – ten minimalizm i udawanie, że nic się nie stało jest tragiczny. Widocznie tylko takie radykalne metody jak odpuszczanie meczów może komuś pokazać, że potrzebne są konkretne działania, a nie pozorowane jak do tej pory…

 26. mat pisze:

  Kibice skisłej wygrali..Bednarz wyleciał czyli brak siana za bilety działa..

 27. Mario pisze:

  Lech gra słabiej? Tak gra słabiej od 3 lat coraz słabiej i słabiej i coraz mniej się chcę tych kopaczy oglądać a w zasadzie nie chcę się oglądać w ogóle. Nie ma sensu chodzić na ich mecze.

 28. Brawo! pisze:

  Dobrze że w tym sezonie na Łęczną, Cracovię, Bielsko i mecze tej kategorii są bilety po 16 i 20zł. Wreszcie rozsądny ruch, a nie 35-55zł.

 29. Kuba pisze:

  Cały stadion w barwach Cracovii i dopingujemy Craxę!

 30. torreador pisze:

  Drużyna od mniej więcej 3 lat gra na podobnie słabym poziomie więc nie bardzo rozumiem dlaczego dopiero teraz niektórzy to zauważyli? Jeszcze raz powtórzę, Islandia była konsekwencją całej układanki ostatnich lat słabej gry, a reakcje niektórych są takie jakby było odwrotnie. Czym się różni klęska z Islandczykami do tej z Zalgiisem, albo czym się różni poziom gry naszej drużyny z Ruchem czy Wisłą od tych męczarni sprzed roku z jakimiś Podbeskidziami czy Widzewami czy innymi Zagłębiami Lubin?

 31. malwit pisze:

  obecnie za przyjście na stadion i oglądanie tych ciot w akcji klub musiałby mi uczciwie zapłacić

 32. Stach pisze:

  Nie idę na nożowników

 33. olos77 pisze:

  Kuba
  Jebnij się w dekiel dzieciaku!Wole nie iść na mecz niż dopingować łamagi przeciwnej drużyny !chyba by mnie pogrzało zakładać jakąś szmate Srakowii którą mam głęboko w Dup…e

 34. lolo pisze:

  Koniec nabijania kasy tym Rutkom zamiast zatrudnić kogoś kto wstrząśnie tymi miernotami to zatrudniają gogusia.Nareszcie portal wyszedł przed szereg a nie tylko d… lizać Kotor i Kamiński powinni mieć zakaz wstępu do szatni rezerwy do końca kontraktu