Na stadionie: Nuda, nuda, nuda

Wczoraj na Bułgarskiej odbył się kolejny w tej rundzie stypowy mecz, który słabo wyglądał zarówno sportowo jak i kibicowsko. Ci co przyszli w niedzielę na stadion tylko zmokli i tyle będą pamiętać z tego spotkania.


W niedzielę od rana w Poznaniu mocno się chmurzyło, ale jakieś 3 godziny przed spotkaniem zaczęło najpierw padać, a potem intensywnie lać. O 16:30 z Ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego ruszył zgodowy przemarsz kibiców Lecha i Cracovii, który na stadion dotarł cały zalany wodą jakoś po półgodzinie marszu. Wczoraj szybko zaczęto wywieszać w Kotle fany, ale obiekt zapełniał się bardzo wolno. Wielu kibiców przez tą pogodę dotarło na Bułgarską dosłownie na ostatnią chwilę.

Przed pierwszym gwizdkiem sędziego kibice obu klubów odśpiewali oba hymny. Po rozmowie kibiców Lecha Poznań z piłkarzami zawodnicy otrzymali jeszcze jedną szansę, więc doping był prowadzony normalnie i to bez żadnych pocisków. Nie zabrakło za to pojedynczych bluzgów na Wisłę czy policję. W niedzielę było sporo przyśpiewek zgodowych, jednak nie ma co się oszukiwać. Doping stał wczoraj na bardzo słabym poziomie. Słabo wyglądała też interakcja z innymi trybunami.

Wielu kibiców sprawiało wrażenie znużonych i nawet stracony gol nie zrobił na nich wrażenia. Poza tym, nawet kibice z I, III i IV trybuny rzadko gwizdali na zespół. Wyglądało to jakby wszyscy byli pogodzeni z postawą zawodników oraz totalnie znużeni tym co widzą. W niedzielę fani Cracovii w pasiastych koszulkach dopingowali swoją drużynę z dwóch pięter Kotła. Goście stali bliżej I trybuny i w tych rejonach dwójki już w trakcie meczu rozwieszono kilka fan Cracovii.

Słaby doping + słaby mecz sprawił, że niedzielne zawody szybko przeleciały. Po spotkaniu piłkarze obu drużyn podeszli pod Kocioł, natomiast goście zostali nawet nagrodzeni brawami. Wczoraj mimo fatalnej pogody i dzięki tanim biletom zasiadły na Bułgarskiej 14884 osoby. Przy takiej postawie piłkarzy taka frekwencja może już się szybko nie powtórzyć, a tym bardziej, że taka pogoda jak wczoraj może być teraz standardem (do tego dojdzie jeszcze niższa temperatura). Niedzielny mecz był nudny, nudny i jeszcze raz nudny.

* – Fotorelację z meczu tym razem ukażemy z opóźnieniem

Kibicowsko na Bułgarskiej – poprzednie mecze:

Sezon 2014/2015:

> Kibicowsko: Lech – Pogoń 1:1 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Stjarnan 0:0 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Wisła 2:3 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Kalju 3:0 + FOTO
> Kibicowsko: Lech – Piast 4:0 + FOTO

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


6 komentarzy

 1. master pisze:

  Panowie RR mają znowu szczęście i pewnie będzie kolejne 15 koła bo na ławie usiądzie po raz pierwszy Maciej Skorża i jak znam życie to w reklamie pojawi się „przyjdź na stadion zobacz nowe oblicze Lecha…”
  Rutkom znowu kasa się będzie zgadzać!

 2. MaPA pisze:

  Najgorzej będzie jak Rumak z Zawiszą tutaj wygra.To dopiero będą jaja.

 3. mali_87 pisze:

  Rozumiem że mecz może się nie układać, ale ostrym pressingiem po stracie piłki, zaangażowaniem można wiele rzeczy nadrobić.
  Niestety wczoraj wyglądało to tak jakby po wyrównaniu wyniku obydwu drużyną pasował remis.
  Cracovia grała a panienki biegały koło nich jakby miały jaja powiązane! Po co te rozmowy, kredyty zaufania od kibiców jak się na boisku nawet biegać nie chce…

 4. lplubon pisze:

  Brygadzie RR chodzi tylko o kase a nie o kibiców Lecha. Ich piortytetem teraz jest Akademia Lecha(tylko z nazwy) a Akademię i współpracę z P.Reissem zakończyli(nawet na te stypę w niedzielę opiekunowe dzieci z A.Reissa musieli za bilety płacić normalne kwoty !!!).Marka Lech Poznań to od kilku lat krzywa pochyła ku dołowi.

 5. lolo pisze:

  Jaka nuda? Zobaczyć Kotora i Kamyka to dopiero ubaw!!Kochana redakcjo trochę pokory proszę.

 6. Anfil pisze:

  lolo pełna zgoda ten cyrk to żadna nuda to ubaw dla całych rodzin szkoda tylko ze taki drogi !!