No to się zaczęło. Na początek trener rezerw vs. KKSLECH.com

Minęło kilka godzin od kolejnego kontrowersyjnego tekstu na KKSLECH.com, a czas na kolejny, choć ten chyba nie wzbudzi kontrowersji. Będzie on w pewnym stopniu odpowiedzią na według nas – oburzenie za wyrażenie własnej opinii na rzecz, która nam się nie podoba.


Na koncie trenera rezerw Patryka Kniata pojawił się taki oto wpis, który jest odpowiedzią na nasz tekst zamieszczony kilka godzin temu. Rzecz jasna odpowiadamy na niego w podobny sposób.

-> Link do konta Patryka Kniata tutaj <- screenk

Zaczynamy od zdania:

„Wypociny kogoś kto próbuje się wzorować na weszlo.com” – 1) Nas nie interesuje kto pisze, jak pisze, gdzie pisze i o czym pisze. Tym samym nie wzorujemy się, nie wzorowaliśmy się i nie będziemy się wzorować na jakiejkolwiek stronie sportowej. Gdyby Pan Trener był stałym użytkownikiem KKSLECH.com to wiedziałby o idei tego serwisu.

artykulik „pewnego pana z Łokietka” – 2) Gdyby Pan był stałym użytkownikiem KKSLECH.com, a nie wszedł tutaj, bo „ktoś zagonił i podesłał link” to wiedziałby Pan, że sprawami młodzieżowymi na KKSLECH.com nie zajmuje się „pewien pan z Łokietka”, który na dodatek nie mieszka na Łokietka. Niemniej jednak tzw. „pewien pan z Łokietka” nie ma nic przeciwko takiemu pisaniu. Jest tylko zaskoczony przekazaniem Panu błędnych informacji o zamieszkaniu, które Pan Trener zdecydował się podać na swoim Facebooku co jest niesmaczne.

brak znajomości realiów „swojego” Klubu i zero merytorycznych argumentów – 3) Realia znamy doskonale. Niemniej jednak jest to temat na inną dyskusję. A co do argumentów to nic się nie zmieniło. Nie ma wyników rezerw (tak wiemy, nie są priorytetem) ani kolejnych młodych wprowadzonych do pierwszego zespołu (to już jest priorytetem), natomiast gra jest bardzo dobra. Kiedy kolejni młodzi pojawią się w pierwszej drużynie to na pewno o tym napiszemy, ale wtedy Pan zapewne tej witryny nie odwiedzi, bo nikt Panu nie podeśle linka…

Sprawia, że nie jest w stanie nawet zbliżyć się do poziomu Redaktora Stanowskiego – 4) Widzimy, że Pan Stanowski również zalazł Panu za skórę, więc jest w końcu coś, z czym się zgadzamy 🙂 Także go nie lubimy i do poziomu tego Redaktora się nie zniżymy/nie zbliżymy, a co za tym idzie, nie będziemy tzw. „lizać komuś dupy”, by mieć sprawdzone informacje na pewne tematy.

Dodam, że nie ma sensu wpisywać komentarzy pod tekstem , bo te są pod ścisłą kontrolą Szanownej Redakcji i podlegają cenzurze. – 5) Nie wiemy skąd taki wniosek? z opowieści? „od pewnego pana z Łokietka?” czy może od tego, kto podesłał Panu link? na KKSLECH.com jest regulamin, którego należy przestrzegać. Znają go wszyscy stali użytkownicy. Jeśli oddał Pan komentarz na tej witrynie w innym miejscu niż „Śmietnik Kibica”, a ten został skasowany, to znaczy, że moderator miał prawo to zrobić. I tutaj info dla Pana – moderator również NIE JEST „pewnym panem z Łokietka”.

Pozdrowienia dla kibiców Kolejorza w tym II zespołu! – 6) My też jesteśmy i to przede wszystkim kibicami Kolejorza. Regularnie interesujemy się sprawami młodzieży pisząc o niej więcej niż jakakolwiek inna strona. Dobro klubu leży nam na sercu, dlatego tak emocjonalnie na wszystko reagujemy. Gdybyśmy mieli to gdzieś schowalibyśmy głowę w piasek tak jak robią to inni.

7) Widzimy, że pod wpisem na Pana profilu Facebookowym -> tutaj <- znajduje się kolejny dodany komentarz. W tym przypadku odpowiada "pewien pan z Łokietka" - „Daję możliwość wyrażenia swojej opinii ludziom na dane tematy i nie zamierzam nikogo ograniczać. Każdy ma możliwość zgadzać się lub nie z daną opinią i mieć swoje zdanie na dany temat. W komentarzach 95 procent internautów zgodziło się z tekstem, dlatego chyba jednak autorzy mieli rację i coś w tym było…” – stwierdził „pewien pan z Łokietka” rzekomo.

Na koniec. Z utęsknieniem czekamy na lepsze wyniki rezerw (skoro wszystko jest cacy nie można mieć takiego bilansu na 4 froncie) oraz na dostarczenie kolejnej młodzieży do pierwszego zespołu, której w ostatnim czasie nie ma i tego argumentu nie da się podważyć. Czekamy także na czasy w których pismacy na tej witrynie przestaną narzekać i zaczną cieszyć się sukcesami (takimi jak w czerwcu (MPJM)) oraz grą juniorów w pierwszym zespole. Tak jak napisaliśmy wyżej – gdy tylko ktoś z Pana podopiecznych po dość długiej przerwie trafi do pierwszej drużyny NA STAŁE niezwłocznie o tym napiszemy. Póki co wolelibyśmy żeby energię włożoną w pisanie komentarzy na Facebooku przelał Pan na swoich piłkarzy, aby ci pamiętali o tym, że ich ruchy oraz postępy w futbolu są śledzone na każdym kroku. My jak i pozostali kibice liczymy, że zdoła Pan dostarczyć do pierwszego zespołu gotowych piłkarzy pod względem mentalnym, którzy staną się lubiani niczym Artjoms Rudnevs, Dimitrije Injać i Ivan Djurdjević stając się przy okazji prawdziwymi lechitami noszącymi z dumą kolejowy herb na piersi i reprezentującymi godnie „niebiesko-białe” barwy. Wierzymy, że dostarczeni przez Pana zawodnicy nie powtórzą nam Solnej, Grudziądza, Wilna, Legnicy i Gardabaer.

Mamy nadzieję, że nie jest Pan głęboko zniesmaczony i obrażony. Zna Pan opinię naszą i reszty kibiców, bo skoro już ktoś Panu podesłał link do artykułu, to zapewne przeczytał Pan wszystkie komentarze.

Z Lechowym pozdrowieniem!

Pan z Rataj piszący tamten tekst, „pewien pan z Łokietka”, ale nie z Łokietka i pozostali pismacy… ZAWSZE PISZĄCY SZCZERĄ PRAWDĘ I CHCĄCY PISAĆ TEKSTY O SUKCESACH I WIDOCZNYCH POSTĘPACH, A NIE ARTYKUŁY W PRZYKRYM TONIE. Mamy nadzieję, że zajrzy Pan do nas, gdy napiszemy artykuł w pozytywnym tonie.

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


68 komentarzy

 1. inoroz pisze:

  ja pierdole. jak dzieci.

 2. Mata26 pisze:

  Brawo redakcjo! podpisuje się pod tekstem wierny kibic!

 3. Mata26 pisze:

  i użytkownik kkslech.com

 4. 07 pisze:

  Mamy w Poznaniu juz celebrytkę Pyżalską i widać wyraźnie, że Pan trener Kniat chce koniecznie jej dorównać. Proponuję Panu trenerowi Lecha II ostro zabrać się do pracy, bo ani wyników nie ma , ani efektów pracy skoro nikt z rezerw nie trafił do I zespołu…. Poza tym tak jak napisał pewien Pan który nie jest z Łokietka 😉 każdy tutaj pisze własną opinię o klubie i tylko szkoda, że nie możemy Wam – zatrudnionym w tym klubie powiedzieć tego otwarcie prosto w oczy, bo może wtedy dotarłoby do Was gdzie pracujecie i kogo reprezentujecie! Lech to MY, a nie WY!

 5. kolej1922 pisze:

  Żenujący ten trener … prawda w oczy kole… Do roboty bo te rezerwy to jest żart.

 6. Krisu pisze:

  A ja się cieszę, że odwiedzają tą strone tacy ludzie jak trener Kniat.

 7. Mouze pisze:

  Jak oficjalna uderzyła w weszło nt.wyników jakiś młodzików to pisaliście ze to nie miejsce na prywaty,a tu co?Słabe….
  Powiem tylko tyle ze nie interesuje mnie wasza relacja z Kniatem,i nie o tym chciałbym czytać wchodząc na największy nieoficjalny serwis Lecha….

 8. KKSLECH.com pisze:

  No właśnie, oficjalnej nie wypada robić prywatnych wycieczek… Nam już bardziej, ale to nie jest to wycieczka tylko odpowiedź i szybko zmienimy temat na inny w kolejnych newsach.

  Jeszcze w tekście zapomnieliśmy dopisać, że piszący tutaj nie posiadają Facebooka i nie mamy jak odpisać w taki sposób.

 9. inowroclawianin pisze:

  Apel do Pana Kniata i zarządu- zacznijcie traktować nas kibiców poważnie jak również nasz kochany klub i nie kierujcie się wyłącznie kwestiami finansowymi bo to sport i macie do czynienia przede wszystkim z klubem sportowym. Oczekujemy szacunku, zaangażowania i wyników.

 10. Łukasz pisze:

  Prośba do Pana Kniata: Zacznijcie oprócz umiejętności piłkarskich także mentalnie szkolić wychowanków, by potem nie przenosili się do Legii (pytanie dlaczego klub ich puszcza to inna sprawa). Żeby przestali gadać w wywiadach, że „Legia może tak, nigdy nic nie wiadomo”. Jakoś Legioniści Lecha jako opcji transferu nigdy nie wskazują. W ten sposób okazujecie szacunek nam kibicom i temu Klubowi. Kasa nie musi się zawsze zgadzać a jak szczun chce grać w stolicy to niech tam idzie od razu. To jest Lech Poznań a nie jakaś Popierdółka Wronki.

 11. kksstarachowiceEc pisze:

  Panowie, tylko krótko od siebie….nie warto zwracać uwagi na opinie typu Kniat……wygłosiliście w ostatnich daniach 100% prawdy , mamy pipki a nie mężczyzn. Mam cichą nadzieje że ktoś te pizdy uświadomi w końcu gdzie są. Pozdrawiam redakcje i życzę dalszego samego zaparcia………….LECH TO MY

 12. Bagin90 pisze:

  Akurat z ta cenzura to prawda. Kiedys mnie zbanowali bo napisalem po przegranym 1:3 meczu (z Legia w Poznaniu) inna opinia niz ta ktora wyrazil autor w tekscie. Mianowicie kks upieral sie ze tak w zasadzie to braklo nam szescia bo mielismy tyleee sytuacji, a ja stwierdzilem ze to przez brak umiejetnosci i zle ustawienie taktyczne (wtedy Rumak byl wielbiony na tym portalu), i ze nasze sytuacje wynikaly wylacznie z tego ze Legia sie cofnela.

  Zbanowali mnie, pewnie z powodu „ukrytej opcji legijnej” 😉

 13. Bagin90 pisze:

  Gwoli scislosci, jak pokazala przyszlosc… niestety mialem racje.

 14. miodek pisze:

  Podanie błędnych informacji o zamieszkaniu jest „niesmaczne”, za przeproszeniem jak to mawia młodzież „lol”, i kto tu jest „głęboko zniesmaczony i obrażony”? ;P
  Nie macie facebooka więc nie macie jak odpisać w taki sposób? No błagam. Szybciej byście założyli konto niż wrzucili te wypociny na stronę.

 15. Bagin90 – Ten mecz z Legią był prawie dwa lata temu… trochę dziwne, bo jakoś inni takich problemów nie mają. Może się jednak komentarzu nie dodało albo nawet nie zauważyło, że jednak ten się pojawił. W bazie widnieje bowiem tylko 5 Twoich komentarzy (pierwszy 1 września 2014).

 16. Jerzy pisze:

  Popieram w całości redakcję.Kniat najpierw niech wynikami pokaźe, źe coś potrafi .Widzę , źe z Kniata rośnie drugi Rumak.Mocny w gębie i zadufany w sobie bufon.Won z takimi z klubu na zawsze.

 17. enow pisze:

  Sorry chłopaki, polecam Wasz serwis wszędzie bo uważałem i nadal uważam Was za gości na poziomie. Ten tekst i cala sprawa to… delikatnie mówiąc, niepotrzebna dziecinada. Trochę wstyd! Sam tytuł („No to się zaczęło”) i „odszczekiwanie” się jeszcze na forum jest juz trochę żałosne i świadczy o tym, że macie w zespole kogoś, kto ciśnienia nie wytrzymał. Byle jak najmniej takich tekstów bo one nic nie wnoszą.

 18. enow pisze:

  Jeszcze jedna uwaga, ten tekst, od którego się to zaczęło, no cóż dawno nigdzie nie czytałem artykułu na takim słabym poziomie. Aż kuje w oczy, że tak słaby tekst pojawia się u Was.

 19. Giacore pisze:

  Bez sensu takie teksty zarówno Kniata jak i redakcji. Rezerwy piłkarsko są lepsze od rywali (przynajmniej w meczu, który widziałem) a wyników brak z braku skuteczności plus juniorskie błędy w defensywie i spotkania się przegrywa. Dodatkowo padł w tekście zarzut, że Kniat nie wymaga wygranych. A od pewnego czasu regularnie rozmawiam z zawodnikiem już rezerw i według niego Kniatowi w szatni bliżej do SaFa niż Smutnego Waldemara.

 20. Jerzy pisze:

  Drogi kolego enow, takie artykuły są bardzo potrzebne, źeby takich bufonów jak Rumak czy Kniat w porę sprowadzać na ziemie.Zobacz co Ten niby trener Rumak zrobił z piłkarzami, którzy zapomnieli jak sie gra w pilkę i to samo z rezerwami , a moźe i jeszcze gorzej.Koniecznie alarm naleźy podnosić w porę.

 21. Dawid pisze:

  nic dodać nic ująć… skoro trener Kniat nie potrafi pogodzić się z krytyką to chyba pora zmienić zawód na jakiś inny… nie wiem… może aktor? zaklinanie rzeczywistości wychodzi przecież genialnie 🙂

  teraz już się nie dziwię, że z naszych naprawdę młodych zdolnych tak często zamiast piłkarza z jajami wychodzi zwykła pipka skoro rezerwy trenuje osoba płacząca na portalu społecznościowym bo ktoś ukazał bolesną rzeczywistość…

  pozdrowienia dla Pana z Rataj od Pana z Rataj 😉

 22. kibol pisze:

  Panie Kniat, taki z pana trener jak z koziej d… trąba. Jak się nie ma wyników, to się należy zastanowić dlaczego, a nie przechodzić nad wszystkim bez odrobiny samokrytyki, względnie usprawiedliwiać swoje błędy przyczynami obiektywnymi. Panie Kniat po tym wpisie wszyscy, którzy kochają Lecha mówią panu dowidzenia. Ps. Kibice piszą krytyczne uwagi nie dlatego, żeby komuś dokuczyć, tylko z troski o Lecha

 23. you pisze:

  Kniat lepiej niech się weźmie za robotę, bo ta kuleje – począwszy od mentalności, a skończywszy na wynikach.
  Giacore – gadasz jak gość z klubu – „piłkarsko jesteśmy lepsi, trzeba zagrać na 0 z tyłu, szwankuje skuteczność”. Skoro są lepsi to dlaczego przegrywają?

 24. KKs7 pisze:

  Kniat uważa, że ważniejsze od wyników jest promowanie młodych. to ja się pytam czy bez wyników jest to możliwe

 25. Giacore pisze:

  Przecież wyraźnie Ci napisałem czemu przegrywają. Są strasznie nieskuteczni z czasem przychodzi frustracja i o bramkę o wiele trudniej z każdym meczem i minutą. Zresztą czy taki Klichowicz nagle oduczył się strzelać? On nadal te umiejętności ma tylko w jakiś sposób się „schowały” i tutaj jest problem.

  kks7
  Jasne, że tak. Glik przechodził do Torina w sezonie w którym Piast spadał z ligi. Akademia jak i rezerwy mają tworzyć wybitne jednostki a nie wybitne drużyny. Dla mnie problem jest tutaj, że na ten czas ciężko kogoś takiego w rezerwach znaleźć a nie w tym czy wygrywają.

 26. citizen pisze:

  Wszystko jest super tylko dlaczego zawsze baty ? Wszystko najlepsze tylko, że bez efektów. Szanowna redakcja tutaj to chyba jedyni ludzie którzy piszą co myślą i za to cenię ten portal. Sam fakt, że Kniat się tłumaczy świadczy o tym, że chyba nie do końca jest tak dobrze jak by chciał. Sam wygląda na bezjajecznego i zamiast uderzyć się w pierś powiedzieć zjebałem to czy owo ale wiem to i wiem jak naprawić to tłumaczy się jak dziecko. Ale to nie dziwne bo jest jak dziecko we mgle.

 27. KKs7 pisze:

  @Giacore weź se odpuść jak takie przykłady podajesz, nawet nie chodzi o to że nie do Torino poszedł

 28. Giacore pisze:

  Faktycznie do Palermo. Myślałem, że od razu poszedł do Torino

 29. Pyra pisze:

  enow nie znam Cie, podobnie jak wiekszosc. Powiem wiecej widac, ze jestes klakierem zarzadu, lub nawet samym Kniatem we wlasnej osobie, ktory probuje sie wybielic zrzucajac uwage na poziom tekstu. Kazdy kibic doskonale zdaje sobie sprawe, ze chodzi o co to bylo ujete w tym tekscie, a nie o jego forme.

  Mlodzi od malego maja wpajane, ze wynik sie nie liczy, tylko gra. Nasz Kolejorz praktycznie w kazdym meczu ma przewage statystyczna i optyczna, podobnie jak mlodziez. Co z tego wynika? NIC, bo te pizdeczki (zwane pilkarzami) nie umieja wygrywac oraz wywierac odpowiedniej presji w chwili gdy wynik jest niekorzystny, ale jeszcze otwarty.

  Mamy mentalne zera w druzynie i podobna tendencja budowana jest wsrod mlodziezy. Co z tego, ze praktycznie ZAWSZE mamy przewage optyczna? skoro nawet nasze dzieciaki nie maja wpajanej MENTALNOSCI ZWYCIESCY. Jesli ktos sadzi, ze uda sie zbudowac taka mentalnosc dopiero w pierwszym zespole to jest w bledzie… Tam nadal bedzie klepanie po plecach.

  Jestem zadowolony, ze redaktorzy tej strony przestali wchodzic w dupe decydentom i zaczeli racjonalnie punktowac slabe strony tego klubu, a mentalnosc z pewnoscia sie do tego zalicza. Moze wnikliwe patrzenie na lapy cos zmieni. Oby tak dalej ekipa KKSLECH.com.

 30. Łukasz pisze:

  Dla Kniata i jemu podobnych w Lechu taki artykuł jest niewygodny. Przecież było tak dobrze, miło, kasa się zgadzała więc o co nam chodzi? Piłkarze bez jaj, jak chorągiewki gotowi do zmian barw klubowych choćby do Legii, Judaszy typu Bereszyński co całują herb Kolejorza a potem wielbią klub ze stolicy Mazowsza jest pewnie w Lechu wielu. Dla Kniata-wychowawcy młodzieży w Lechu problemu nie ma. Piłkarze w grupach młodzieżowych mogą być nieskuteczni, ale mają mieć charakter, jaja na boisku i poza nim. Jak to było Panie Kniat? W miły niedzielny wieczór kibice odważyli się po raz kolejny w ostatnim czasie powiedzieć, że nie mogą już dłużej tolerować tego gówna. Brawo dla Redakcji.

 31. Dawid pisze:

  co do tej całej sytuacji – mam nadzieję, że hieny dziennikarskie tego nie rozdmuchają jako konflikt na linii Kniat – Kibice 🙂

 32. tomasz1973 pisze:

  Na szczęście ktoś ze sztabu ( wreszcie!) raczył pochylić się nad opinią kibiców Lecha. Jestem pewien, że p. Kniat czyta ten kolejny tekst i komentarze zamieszczone pod nim, więc kilka słów do Sz.P.Trenera.
  P.Kniat.
  Jeżeli myśli P., że sprawia nad przyjemność krytykowanie obecnych działań, wyników, gry, etc, etc, Lecha i to na wszystkich poziomach, jest P. w wielkim, ale to bardzo wielkim błędzie.Każdy z nas, razem i z osobna, z utęsknieniem czeka, kiedy w samych superlatywach będziemy mogli pisać o działaniach zarządu, trenerów i piłkarzy Lecha Poznań.
  Z utęsknieniem czekamy na chwilę, kiedy na nowo będziemy mogli być dumni z wyników Lecha i kiedy my Kibole nie będziemy musieli wstydzić się za Was !
  Proszę pamiętać, że dla nas Kiboli, Lech to coś więcej, niż dla Was ( takie mam ostatnio mniemanie), gdzie w większości, jedyne do czego Lecha potrzebujecie, to jako źródło finansowania.
  Lech to historia, miłość, honor, przywiązanie, którego niestety nie widzimy ostatnio ani wśród zawodników I zespołu, ani tym bardziej, niestety wśród tych, którzy albo zaraz trafią pod P. skrzydła, albo już tam są !
  P. Kniat, zamiast biadolić, weź się P. do roboty!!!!! I to roboty przez wielki ”R”, bo cieniutko to wygląda i nic nie zmieni tu P. tłumaczenie.
  Filozofia prowadzenia przez p. drużyny, jest tak samo rozminięta jak filozofia prowadzenia przez P. szefa Lecha, w której nie wynik sportowy, a wynik finansowy jest najważniejszy.
  90% kiboli nie zgadza się z takim stawianiem sprawy! Nie będziemy krytykować, jeżeli faktycznie te wyniki nie będą ośmieszać Lecha, co teraz ma miejsce! Wy nie musicie bić się na noże o awans, bo może to faktycznie nie musi być celem, ale zakrzewić wolę zwycięstwa, jest P. ( i tu musiałbym użyć słowa niecenzuralnego) obowiązkiem, P. młodzi piłkarze mają mieć umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji, muszą wiedzieć, że w Lechu Poznań OBOWIĄZKOWO walczy się do ostatniej minuty i gra się o wygraną. Kibol wybaczy, jeżeli na boisku zostawia się serce, nawet przy mniejszych umiejętnościach, przy gorszych warunkach fizycznych!!!
  Ostatnimi czasy tego nie widzimy, więc nie raz słyszał P. zapewne przyśpiewkę–W Lechu trzeba zapior…, a jak nie wypir….— Dobrze radzę, proszę się wsłuchać w te słowa i przekazać mentalne(!) posłanie wynikające z tych kilku wyrazów, swoim podopiecznym.
  A na koniec, korzystając z okazji, mam jeszcze prośbę. Bądź P. tak łaskaw i ten i inne artykuły oraz komentarze zamieszczone na tej witrynie przekazać P. szefowi, właścicielowi Lecha, ale nie P. Jr, tylko zadaj P. sobie trochę trudu i dotrzyj do Rutkowskiego Seniora, niech przeczyta, niech pomyśli, niech wreszcie się do tego, co dzieje się, w było nie było jego drużynie ustosunkuje i …..niech wreszcie coś z tym zrobi.Proszę pamiętać–łaska kibica na pstrym koniu jeździ–obyście mieli dla kogo grać !
  Z Lechowym pozdrowieniem
  Tomasz

 33. Dawid pisze:

  @tomasz1973 – jak chcesz pisać coś do Trenera Kniata to faktycznie pisz to tutaj 🙂 wyraziłem swoją opinię w komentarzu pod postem Kniata i wszystkie znaki na niebie i ziemi (a szczególnie na monitorze) wskazują na to, że zostałem zbanowany 🙂

  Panie Trenerze – skarżył się Pan na rzekomą cenzurę na tym portalu? hipokryzja 🙂

 34. fan123 pisze:

  Albo mi się wydaje, albo profil na facebooku został usunięty

 35. Poznaniak pisze:

  Piana zaczyna toczyć się z ust pachołków wronieckich, bo krytyka psuje to im misternie szyty złoty „pijar”
  – że niby „mamy najlepszą drużynę od 10 lat” i że „z tak wysokim potencjałem graczy (…) będziemy regularnie grać w LM / LE…”, dodajmy jeszcze „mamy najlepszy skauting w Polsce” i „najlepszą akademię!”. Cud, miód, malina! Papier wszystko przyjmie – tak jak gęba „wronieckich okupantów”.

 36. Dawid pisze:

  @fan123 – tak jak już ktoś pisał – prawda w oczy kole…

 37. enow pisze:

  Koledzy, przeczytajcie sobie tekst „Przywódca stada baranów zajęczał”
  I nie chodzi mi o zarząd ani któregokolwiek trenera. W taki sposób na tej stronie o Lechu raczej się nie pisało, poziom naprawdę mierny. Jeśli zmienimy temat na poziom trenowania młodzieży to oczywiście pełna zgoda, brakuje pracy nad „mentalności zwycięzcy”

 38. chabeta(KRÓL kompromitacji) pisze:

  Giacore. Ty masz na prawdę cos przestawione pod kopułą i te zmiany są nieodwracalne. Jak sie nie strzela bramek to sie meczu nie wygrywa. Proste jak jebanie.
  Jak ma reagować mlody piłkarz jak słyszy od trenera, swojego boiskowego ojca ze przegrali bo nie strzelili bramki, a poza tym wszystko było cacy? Może stwórzmy dla Lecha tabele ” wrażenia artystyczne”.
  Jak taki smark ma zakodować sobie w głowie, ze porażki to 0 punktów, skoro trener mu mówi mu ze było wszystko ładnie i pięknie, a do tego opalona po solarium pizdza pieprzy ze zgrupowanie nie wiadomo czy cos da, ale pojadą no kurwa ręce opadają.
  Przez 3 ostatnie lata te pizdy były głaskane po głowach to teraz należy im sie opierdol.
  Brawo dla redakcji.

 39. Pawełinho pisze:

  Kapitalna riposta ze strony redakcji i w zupełności się z wami zgadzam. A ludzie tacy jak Kniat naprawdę są oderwani od rzeczywistości no ale jak się nie ma wyników to trzeba jakieś dyrdymały opowiadać w stylu „zrealizowaliśmy swój plan” itp,itd.

 40. Giacore pisze:

  Chabeta
  Budujesz cały wizerunek trenera według wywiadów dla Lech TV. A przecież on tam kłamie? Nie. Po za tym cała otoczka, że nie wymaga od zawodników wygranych jest wymysłem redakcji. Zbudowanym na podstawie tych samych wywiadów.

 41. KKs7 pisze:

  Giacore pisałem że nie chodzi mi gdzie poszedł Glik, chodzi o to że w sporcie głównie liczą się zwycięstwa, a po zwycięstwach łatwiej jest kogoś wypromować chyba niż po przegranych z Warlubiem czy innymi. kniat się zbłaźnił, niech bronią go wyniki, a nie jakieś wpisy na fejsie

 42. Giacore pisze:

  Kniata nie mają bronić wyniki tylko ilość dostarczonych zawodników do 1 to jest główne zadanie rezerw. I tego zadania właśnie nie spełnia.

 43. KKSLECH.com pisze:

  Konto trenera faktycznie zostało usunięte.

 44. gruh pisze:

  Mam wrażenie że część kibiców tutaj i chyba redakcja wyciągają za daleko idące wnioski i uogólnienia na podstawie kilku wypowiedzi, kilku meczów. Ostatnio wszystko się pieprzy i też jestem wkur*iony więc to trochę rozumiem. Ale z drugiej strony te opinie wydają się na wyrost. No bo skąd Redakcja i część kibiców wie jaką mentalność mają gracze rezerw? Na podstawie kilku ostatnich meczy? Zna ich ktoś? Jest tam ktoś? Ma ktoś dojścia do kilku zawodników? Przecież tam skład się zmienia co roku co najmniej kilku przychodzi co najmniej kilku odchodzi. Uogólnianie nie ma sensu jeśli nie jest się w środku i nie można zaobserwować jak to faktycznie działa na co dzień. Lepiej było zostać przy tym że jesteście wkur*ieni i sfrustrowani z powodu beznadziejnych wyników niż na siłę szukać przyczyn bez potrzebnej wiedzy i wszystko upraszczać.

 45. siwus89 pisze:

  prawda w oczy kole… palant

 46. gruh pisze:

  Ja też nie mam dojścia do rezerw więc nie wiem jak tam jest, ale gdybym był zawodnikiem stamtąd i przeczytał że jestem „pi*dą” której zależy tylko na kasie po kilku meczach przegranych drużyny i kilku wypowiedziach pomeczowych trenera dotyczących udanych debiutów młodych graczy i realizacji założeń przy małej skuteczności no to…delikatnie mówiąc poczułbym się niesprawiedliwie i przesadnie oceniony.

 47. ole pisze:

  Wszystko to zmierza w zlym kierunku… Te przepychanki do nieczego nie prowadza.
  Prostsza opcja na pokazanie swego niezadowolenia to olac z 5 kolejnych spotkan u siebie. Pusty stadion to najlepsza sugestia dla Rutkow. Nasze wpisy nie uderzaja ich po kieszeni.

 48. Mario pisze:

  ole uważaj z takimi stwierdzeniami. Zaraz znajdą się klakierzy zarządu równający Cię z ziemią, że na naszych kochanych kopaczy trzeba chodzić zawsze bez względu na wszystko i nadal naiwnie nabijać kasę Rutkowskim i ich poplecznikom. A na poważnie masz rację, że tylko argumenty finansowe trafią do tej bandy cwaniaków.

 49. kibol z IV pisze:

  Coś dla trenerow szkolących grupy młodzieżowe , juniorskie , rezerwy. Otóż przyszłych Lechitow należy od samego początku uswiadamiac w jakim klubie mają szanse zagrac. Uczyć ich historii , przywiązania do barw , walki i wpajać czego mogą być cząstką gdy włozą serce , zaangażowanie , walkę. Cwiczyć charakter na boiskach niższych lig jednocześnie uświadamiając iż to jedyna droga na stadiony Europy wraz ze swym ukochanym LECHEM.Lechem dla którego będą mieli zaszczyt zagrac…LECHEM który jest dla nich klubem wyjątkowym . LECHEM dla którego będą życ , walczyć i umierać ! LECHEM w którym po porażkach będą mieli czyste sumienie że zrobili wszystko by zwycięzać ! Lechem w którym po zwycięstwach będą nienasyceni kolejnych zwycięstw. LECHEM który będzie ich sensem zycia .
  Lepiej mieć w Lechu mniejszą ilość grup młodzieżowych ale ukształtowanych jako mentalni zwycięzcy z zasianym ziarnem LECHOWEJ POTĘGI nizli tysiące bezjajecznych malolatow którym ubiera się pampersy na samą myśli iż mają zagrać dla publiki surowej ale sprawiedliwej , krytycznej i wymagającej ale wynoszącej na piedestał gdy pokażą charakter , zaangażowanie , walkę . Moim zdaniem trenerem rezerw już dziś powinien zostać Djurdjevic. A patronatami mentalnymi zasluzeni dla klubu LECHICI. Lechici którzy dla LECHA zyli , walczyli i umierali. Ot trener na boisku , a tacy ludzie do mentalnego nauczania przyszłych Lechitow w grupach młodzieżowych. Nauczcie dzieci LECHA ! Bo oni zaczynają uczyć się innych klubow….a Lech dla nich jest tylko orderem w cv….orderem z którego LECH nie będzie miał orderów !

 50. mat pisze:

  Mam pytanko będzie doping na zawisze teraz?

 51. tomasz1973 pisze:

  olo
  Mario ma rację, musisz uważać, bo za chwilę „staniesz się ” kibicem sukcesu, przecież jak tak można? Nie zanieść swojego ciężko zarobionego siana do kasy nad której wisi szyld ” Lech-rutkowskich”!

 52. kibol z IV pisze:

  @mat – doping ?! Teraz powinny być puste trybuny ….tylko czy dwójke na to ….STAĆ ??!
  W pełnym tego słowa znaczeniu !

 53. mat pisze:

  olo a ja się zastanawiam dlaczego ty jeszcze nie kupiłeś biletu na mecz:D

 54. mat pisze:

  @kibol z IV o to mi chodzi..bo to kocioł ma też duży wpływ na to co się dzieje na trybunach i w koło..

 55. ole pisze:

  Wiekszosc z nas dala by sie za ten klub pokroic. To ze chcemy sukcesow nie czyni nas kibicami sukcesow. Ja od dluzszego czasu nie kupile juz karnetu i zadnko jestem widywany na stadionie. Od ponad 2 lat czuje, ze jestem dymany. Jak wiekszosc z nas jestem kibolem od pierwsze kupy w pampersa (w moim przypadku tetrowke;). Stracilem juz mnostwo zdrowia i kasy i nie zaluje chocby zlotowki wydanej na moj kochany klub. Jednak przyszedl moment w ktorym cos umarlo. Nie pamietam juz kiedy, ale kolejne ¨bilansowania budzetu¨ uswiadomily mi, ze tu wcale nie chodzi o silny klub.
  Co do nieobecnosci, nazywam to separacja. Jak ktokolwiek z was pokloci sie ze swoja kobieta (badz facetem) tez potrzebuje czasu bez slowa. I ja tak mam teraz. Nie strzelam focha, tylko musze od nich odpoczac. Wroce silniejszy 🙂
  HEJ LECH!!!

 56. miras pisze:

  Do redakcji tak trzymać

 57. kibol z IV pisze:

  @ole – ja również w tej rundzie nie ide już na LECHA ! Chociaż mam wyglancowany karnet i jeśli będzie wśród mych kumpli ktoś kto jednak zechce isc na stadion pozycze mu go by nie kupował biletu i nie ładował kasy do wronieckiej kabzy I żaden atmosferyczny gamoń nie powie mi iż nie jestem kibicem , lub jestem kibicem sukcesu . Forma takiego a nie innego protesu jest skierowana w okradający NAS ZARZĄD ! Nigdy w mojego ukochanego KOLEJORZA ! Gdy ktoś tego nie potrafi zrozumieć jest dla mnie kretynem !

 58. Sadami pisze:

  Komentarz będzie troche odbiegał od tekstu, ale przyglądając się już bliżej w poprzednim sezonie drużynie rezerw stwierdziłem, że Kniat nie powinien być na tak poważnym stanowisku, granie bez schematów na zasadzie „Jakóbkowski biegaj swoje” do niczego tej młodzieży nie prowadzi. Oczywiście został, bo wynik rezerw na koniec sezonu nie był zły, ale mam nadzieję, że się spakuje jeszcze w tym sezonie.

 59. mat pisze:

  Ole i kibol z IV ja juz od pucharów mam strajk..bo jednym słowem DYMAJĄ dymaja Nas !!

 60. Glos pisze:

  Wiecie co mnie wkurza w tej calej sprawie? Po kontrowersyjnej i glupiej wypowiedzi zawodnika druzyny ktora jest w dolku, wypowiedzi kwestionujacej poczynania trenera, nie ma odpowiedzi, wlasciwej odpowiedzi nikogo z zarzadu! Za to jest placz trenera, ktory tylko przy okazji „oberwal rykoszetem”! Czekam na stanowisko ludzi odpowiedzialnych za klub wobec wypowiedzi Kotora.
  Tym ktorzy krytykuja ten jak i poprzedni artykul pytam: jak daleko musi sie stoczyc Lech bysmy my, kibice mogli krytykowac zespol i trenera?

 61. kibol z IV pisze:

  @glos – odpowiedzi nie będzie wszak kotor to jeden z największych lizodupców rutkow , a kniat to wręcz produkt firmowy…ot jajecznica na gazowce amici 🙂

 62. Alcatraz pisze:

  Stara piłkarska zasada głosi: ” Trener broni się wynikami” w innym przypadku naraża się śmieszność.
  Widać pan trener bierze przykład z byłego trenera Lecha Mariusza Rumaka. On też zawsze miał wymówkę w stylu „Sztuczna trawa” , która niweczyła jego misterny trud pracy.

  Ciekawe swoją drogą co miał na myśli pod pojęciem „realia swojego klubu” ?
  Jak się powiedziało „A” to trzeba powiedzieć „B” co jest nie tak.

 63. tomasz1973 pisze:

  Glos
  Obawiam się, że nie doczekasz się odpowiedzi, tak jak już parę razy nie doczekaliśmy się żadnej reakcji zarządu, tak i teraz zamiotą to pod dywan, no bo…..przecież powiedział w końcu , że pojada.Łachę zrobił, ale …powiedział.
  No chyba, że Skorża uzna, że jednak więcej straci, niż zyska i sam zawnioskuje o przesunięcie do rezerw, albo chociaż jako pierwszego będzie wystawiał Gostomskiego.

 64. Bagin90 pisze:

  Moderator KKS

  Komentarz sie pojawil bo zawsze sprawdzam. Sek w tym ze zaraz po oddaniu tego komentarza… zaczalem miec problemy z wchodzeniem na stronke (przynajmniej z mojego neta), wlasciwie to nie moglem wchodzic bo ciemnosc (doslownie) widzialem. I tak az do „nowego” KKS. Aczkolwiek w miedzyczasie zmienilem internet wiec nie wykluczam ze to nie o ulaskawienie chodzi 🙂

 65. Only Lech pisze:

  @tomasz1973 Nad kasami nie wisi szyld ” Lech-rutkowskich” tylko „sklep z piłkarzami Rutkowskich”. My na sprzedaży piłkarzy z zarabiamy miliony, dzięki wam najlepsi kibice dodatkowe miliony. Kibicujcie nam jak najlepiej żeby za rok było jeszcze więcej milionów. Z roku na rok bijemy rekord budżetowy!

 66. Dawid pisze:

  mnie dziwi jedno… Kniat jest Poznaniakiem a mimo tego nie rozumie wymagań jakie przed Klubem stawiamy My – Kibole i nie dociera do niego fakt, że cierpliwość ma swoje granicę… nie wierzę, że po meczach z Solnej, Grudziądzu, Wilnie, Legnicy i Islandii nie był wkur** i nie chciał wpieprzyć tym nieudacznikom z Rumakiem na czele… żalić się na portalu społecznościowym to znaczy sięgnąć dna… najwyraźniej brak mu charakteru…

 67. KKs7 pisze:

  @Dawid pisze po raz trzeci: pizdy wykorzystują to że są w Lechu, nie wnosząc nic od siebie, choć pewnie rutom to pasuje, za szyszki z lasu jakiegoś kopacza, a upchnąc go za ciut więcej

 68. Jerzy pisze:

  Nie licz na dobry doping na Zawiszy.Bilety Zarząd sprzedaje po szkołach,żeby sztucznie zwiększyć fre kwencję i jak przyjdzie 10 tys to połowa młodzież szkolna.Wiem to z dobrej ręki.Kiedys na ten numer też nas wzieli. Ja dopiero tam za witam, jak będą wyniki poparte zaangażowaniem,nowy napastnik tylko nie Sadajew ,Wojo i kilku podobnych grajków na poziomie IIligi.Pozdrawiam i do zobaczenia o by jak najszybciej