Atrakcje i koncert DK2 przed meczem

SONY DSCPojutrze o godzinie 20:30 Lech Poznań zagra na Bułgarskiej z Zawiszą Bydgoszcz. Tymczasem już o 9:30 rozpocznie się sobota z Kolejorzem, a na kibiców zarówno tych młodych jak i starszych czeka wiele atrakcji.


20 i 21 września na jednym z bocznych boisk stadionu odbędzie się kolejna edycja Lech Talent’s Day. Organizatorzy zapraszają chłopców z roczników 2005 – 2008. Ci, którzy zaprezentują się najlepiej jeszcze w tym miesiącu dołączą do grup akademii Lecha Poznań. Poniżej harmonogram zbliżającego się naboru. Rejestracja uczestników odbywać się będzie przy sklepie pod IV trybuną. Młodzi adepci futbolu na pierwszym treningu muszą mieć własny strój sportowy w tym buty.

Natomiast o godzinie 17:00 Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań – SKLP wspólnie z marką Lech Pils i Sekcją Motocyklową SKLP zaprasza wszystkich kibiców oraz fanów hip-hopu na specjalny koncert. W sobotę na parkingu przed Inea Stadionem odbędzie się koncert fanatyków promujących płytę „Definicja Kibol II”. Gościnnie na scenie wystąpi też „Kaczor”, który zaprezentuje utwory ze swojego najnowszego wydawnictwa. Sponsorem głównym koncertu jest marka piwa Lech Pils. Kibiców wspiera także bukmacher STS.

Poza tym o 17:00 w okolicach III trybuny zostanie otwarta Strefa KolorujeMY dla najmłodszych kibiców Lecha Poznań. 1,5 godziny później wszystkie osoby, które wcześniej dotrą na Bułgarską będą mogły podziwiać z bliska wyścigowe i zabytkowe pojazdy. Nie zabraknie również wojskowych maszyn. Zaś o godzinie 19:30 odbędzie się pokaz motocykli. Dla najmłodszych kibiców zostaną także ustawione dmuchane zamki, a nieopodal nich odbędą się zajęcia dla dzieci m.in. z boksu czy kickboxingu. Prócz tego młodzi kibice pod okiem starszych kibiców wykonują oprawę, która potem zostanie przedstawiona podczas meczu.

Spotkanie Lecha Poznań z Zawiszą Bydgoszcz rozpocznie się o godzinie 20:30. Rywalem Kolejorza będzie ostatnia drużyna w tabeli prowadzona przez byłego trenera „niebiesko-białych”, Mariusza Rumaka mająca na swoim koncie 7 porażek z rzędu. Natomiast Wielkopolan pierwszy raz na Inea Stadionie mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17 poprowadzi nowy szkoleniowiec, Maciej Skorża, którego zespół postara się zakończyć złą passę i wygrać pierwszy raz od 4 spotkań, czyli od 10 sierpnia.

Sobota z Lechem Poznań:

9:30 – Lech Talent’s Day – nabór dla rocznika 2008 (zbiórka pod sklepem)
11:30 – Lech Talent’s Day – nabór dla rocznika 2007 (zbiórka pod sklepem)
17:00 – Koncert DK2 (parking przed Inea Stadionem, ul. Bułgarska 17)
17:00 – Strefa KolorujeMY dla najmłodszych (pod III trybuną)
18:30 – Pokaz aut wyścigowych i zabytkowych (pod III trybuną)
19:30 – Pokaz motocyklistów (pod III trybuną)
20:30 – Początek meczu Lecha Poznań z Zawiszą Bydgoszcz

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


3 komentarze

  1. Klos pisze:

    Atrakcje koncerty ja będę na IV trybunie i tylko jedno mnie interesuje Zwycięstwo i 3 punkty

  2. lolo pisze:

    To już tego się chwytają aby naiwniacy przyszli?Nie dziwię się stowarzyszeniu kibiców ,przecież siedzą w kieszeni klubu!!Koniec robienia kiboli w wała!!!!!

  3. :) pisze:

    na festyn przyjdę z dzieciakami, na mecz nie, muszę dbać o zdrowie…