Lech otwiera Salę Legend + 18 zdjęć (akt.)

Podczas niedzielnego meczu Lecha Poznań z GKS-em Bełchatów na I trybunie Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17 zostania otwarta Sala Legend.


Posiadacze biletów vipowskich kategorii Silver będą mogli spotkać w Sali Legend byłych i zasłużonych piłkarzy Lecha Poznań, dowiedzieć się wielu historycznych ciekawostek związanych z Kolejorzem czy oglądać mecze „niebiesko-białych” z bardzo dobrych miejsc. Dziś po godzinie 14:00 w nowo powstałej Sali Legend odbyła się specjalna konferencja prasowa na ten temat.

Rafał Siemiński (dyrektor sprzedaży):”Sala Legend to jedna ze stref Silver. Chcieliśmy nadać jej niepowtarzalnego charakteru. Kibice będą mogli tu poznać znane osoby, historię i tradycję naszego klubu. W Strefie Legend będzie można zrobić sobie wspólne zdjęcie, porozmawiać z byłymi piłkarzami i poznać historię. Co mecz chcemy zapraszać do strefy gościa specjalnego. Chcemy po prostu, aby ta strefa tętniła życiem. Podczas najbliższego spotkania z GKS-em będziemy obchodzić rocznicę meczu z Liverpoolem.”

Jarosław Araszkiewicz (były piłkarz Lecha):”Cieszę się bardzo, że zostałem zaproszony na konferencję i mogę wziąć udział w otwarciu takiej strefy. Mam nadzieję, że na jednym ze zdjęć jestem także ja.”

Damian Łukasik (były piłkarz Lecha):”Otwarcie takiej sali, to na pewno krok ku Europie i budowaniu wizerunku klubu. Trzymam za słowo prezesa, który obiecał, że w 2020 roku będziemy w pierwszej 50 najlepszych drużyn w Europie. Strefa Legend to dobre miejsce do wspomnień i do rozmowy o bieżących sprawach. W tej strefie chciałbym przede wszystkim rozmawiać o sukcesach klubu i mam nadzieję, że tak będzie.”

Strefa Legend na Inea Stadionie:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


17 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  ”Trzymam za słowo prezesa, który obiecał, że w 2020 roku będziemy w pierwszej 50 najlepszych drużyn w Europie”.
  Dobrze, że ktoś się nie boi i publicznie przypomina panu Rutkowskiemu o jego obietnicach.

 2. tomasz1973 pisze:

  Poszło bez podpisu.

 3. Alcatraz pisze:

  Kłamcy łatwo jest obiecywać!!!

  Później zawsze można powiedzieć „sorry, taki mamy klimat”

  Jeśli ktoś ma honor, to obietnice coś znaczą, a która to już niespełniona obietnica? Ja już się gubię.

 4. Kibol pisze:

  Dobre w pierwszej 50 najlepszych klubów w europie.Zostało jeszcze 4 lata.
  Ciekawe kiedy to powiedział teraz,czy parę lat temu.

 5. pozn pisze:

  A jak wygląda sprawa z tworzeniem klubowego muzeum?

 6. Ja na prawdę pisze:

  trzymałem kciuki za Lecha Poznań w LE, nie mogłem się doczekać meczu i akurat jechałem do Sandomierza i niestety słuchałem tylko relacji w radiowej jedynce mecz z Juve na 3:3. Ale i tak emocje były bo Zimoch relacjonował.

 7. arek pisze:

  Znow poszli na prowizorke. Muzeum to chyba za ich czasow nigdy nie bedzie, za to mamy kilka planszy na scianie.

 8. babol pisze:

  Nie robi to szału, ale pewnie chodziło o sam gest.

 9. kib pisze:

  A będzie to chociaż dostępne przy zwiedzaniu stadionu?

 10. pozn pisze:

  Właśnie to pokazuje ten ich wroniecki minimalizm..miało być muzeum a masz ścianę ze zdjęciami miał być najlepszy skład od 10 lat a mamy najsłabszy od lat miały być sukcesy a nie ma ich od lat..

 11. KKSLECH.com pisze:

  Ma być niebawem

 12. kib pisze:

  Ma być niebawem muzeum czy mozliwos zobaczenia sali przy zwiedzaniu stadionu?

 13. KKSLECH.com pisze:

  Zobaczenia sali przy zwiedzeniu. A co do muzeum to napiszemy niebawem.

 14. pozn pisze:

  To czekam z nie cierpliwością na taki artykuł bo dla mnie i na pewno dla większości kibiców takie miejsce jak muzeum z pucharami pamiątkami jest bardzo ważne i potrzebne Rutki gadaja o dumie i historii klubu a jak zwykle szkoda im pieniędzy aby takie miejsce dla kibiców stworzyć trzeba ruszyć ten temat i lidze na reakcje redakcji i info na jakim etapie jest tworzenie takiego miejsca na Bułgarskiej.

 15. inowroclawianin pisze:

  Muzeum to podstawa i musi powstać. Oby jak najprędzej. Czy tą salę legend mogą zwiedzać również osoby nie-vip i nieposiadające kart silver?

 16. Soku pisze:

  „Pierwsza 50 w Europie”… dobre… niech się najpierw nauczą przechodzić studentów czy innych rybaków (z całym szacunkiem dla ambicji tychże) a na Europę przyjdzie pewnie czas w latach 50 obecnego wieku. Ciekawi mnie, czy ktoś z nas tego dożyje.

  Salę Pinokiów jeszcze dorzucić w pakiecie proponuję – jako potoczne określenie salki konferencyjnej.

 17. Czytelnik pisze:

  Okonia to chyba nie zaproszą bo pomimo , że był największą gwiazdą w latach 80 to za bardzo po nich jedzie , swoją drogą , historia Lecha dostępna tylko dla majętniejszych to szczyt cynizmu , Lech jest wspólnym dobrem Wielkopolan i wszyscy kupujący bilety czy te karnety powinni mieć do tej salki dostęp. Jak będę chciał pogadać z Arasiem czy Łukasikiem to sobie zafunduję droższy bilet , a historia jest nasza.