Wystrzałowe zwycięstwo po 16 latach! + 67 zdjęć z meczu

lechgksW meczu 11. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, Lech Poznań sprał w obecności prawie 19 tysięcy widzów GKS Bełchatów aż 5:0 (1:0). Kolejorz zagrał koncertowo i wygrał z „Brunatnymi” na swoim stadionie w lidze pierwszy raz od 16 lat. „Niebiesko-biali” na dobre rozpoczęli gonić czołówkę i do lidera tracą już tylko cztery punkty.

67 zdjęć z niedzielnego meczu Lech – GKS 5:0:

16:40 – Witamy na Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! witamy i liczymy dziś na pierwszą wygraną nad GKS-em w Poznaniu od 16 lat!

16:40 – Na spacerze po murawie są właśnie piłkarze obu drużyn.

16:41 – W Kotle zostanie dziś ukazana oprawa.

16:44 – Poniżej bardzo ofensywny, wyjściowy skład Lecha.

16:45 – W Kotle trwa jeszcze przygotowywanie oprawy. Treść transparentu na dole: „Armia Poznań do końca walczyła”.

16:46 – Cieszy ozdrowienie wielu piłkarzy Lecha na ten mecz 🙂 Szczególnie Jevticia.

16:47 – W Poznaniu mamy piękną złotą jesień. W tej chwili nad stadionem cudowne bezchmurne niebo i +15 stopni.

16:50 – Idealne warunki do gry:
IMAG0856

16:52 – Sporo gimnazjalistów będzie dziś na meczu. Pierwsze duże grupy są już na trybunach.

16:55 – Przygotowywana na dziś oprawa:
IMAG0858

17:00 – Do meczu godzina. Stadion zapełnia się bardzo pomału.

17:04 – Kibiców powitał właśnie spiker. Oby poinformował niebawem o jednym wyniku z tej kolejki:)

17:05 – Murawa dziś świetnie przygotowana do gry.

17:12 – Bramkarze Lecha już się rozgrzewają. Kotorowski przegrał rywalizację z Gostomskim na dobre.

17:18 – Przypominamy, że Lech nie wygrał u siebie z GKS-em w lidze od 16 lat, a ostatniego gola wbił tej drużynie 6 lat temu. Czas na przełamanie!

17:20 – Lech już na rozgrzewce. Czekamy na gości.

17:23 – Spiker podał wynik meczu Legii. Radość na stadionie 🙂

17:35 – W sektorze gości jest może z 20 osób.

17:38 – Zdjęcia i film HD z oprawą ukażemy w osobnym newsie.

17:44 – Na stadionie zamiast tradycyjnej muzyki puszczają jakieś kulisy meczu. Słychać tylko sam trzask, szum i nic więcej.

17:47 – Rozgrzewka obu drużyn już się zakończyła. Te kulisy lecące na telebimach na szczęście też, bo od tych trzasków i szumu uszy więdły.

17:50 – Miała być mobilizacja GKS-u, a tu na razie w sektorze gości z ok. 50 osób.

17:51 – Kocioł dziś cały „niebiesko-biały” i pełny w jakiś 80 procentach.

17:52 – Kibiców gości jeszcze trochę przybywa. Jest ze 100 osób z faną „Torfiorze”.

17:57 – Hymn Lecha śpiewają kibice. Na murawie już oba zespoły. Lech zagra na niebiesko, GKS na biało.

18:00 – „Przewaga liczebna wroga ich nie obchodziła, Armia Poznań do końca walczyła” – oprawa 1.

18:22 – Druga oprawa „Wszystkich nas nie zamknięcie”. Race, strobo i sektorówka.

18:39 – Jest już news z fotkami opraw. Niebawem też filmy. Zdjęcia choreografii także poniżej:

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

2 min. – Pierwsza akcja Lecha prawą stroną zatrzymana przez GKS.
3 min. – Dynamiczny rajd Pawłowskiego zatrzymuje Malarz.
5 min. – Mecz został na chwilę przerwany z powodu dymu.
6 min. – Po ośmiu minutach przerwy sędzia wznowił mecz.
9 min. – Z lewej strony piłkę dośrodkował Pawłowski, głową uderzył Hamalainen i wyprowadził Lecha na prowadzenie. 1:0!
10 min. – Lech idzie za ciosem! Kolejna akcja skrzydłem i w ostatniej chwili ratuje się GKS!
15 min. – W pierwszym kwadransie zdecydowana przewaga poznaniaków.

19 min. – Kolejna dobra akcja Pawłowskiego, lecz zakończona fatalnym strzałem.
22 min. – Niezłe dośrodkowanie Pawłowskiego wybił jeden z obrońców. Szkoda, bo Gergo znalazłby się sam na sam z bramkarzem.
25 min. – Dobra interwencja Gostomskiego po rzucie rożnym.
29 min. – W końcu przebudził się GKS. Dwa strzały gości zostały jednak zablokowane.

34 min. – Niecelne, płaskie uderzenie Lovrencsicsa.
37 min. – Jevtić kapitalnie wypuścił Pawłowskiego, ale ten nie oddał strzału.
41 min. – Strzał Hamalainena z ostrego kąta broni Malarz.
43 min. – Kapitalną główkę po rzucie wolnym na rożny wybija Malarz!
45 min. – Znów Malarz odbija piłkę! Tym razem po uderzeniu z dystansu.
45 min. – W doliczonym czasie I połowy poznaniacy wręcz stłamsili gości.
45 min. – Arbiter z Krakowa nie ma dziś zbyt dobrego dnia.
45 min. – Do przerwy tylko 1:0. Lech ma ogromną przewagę.

47 min. – Indywidualny rajd Jevticia zatrzymany w ostatniej chwili.
49 min. – Płaski strzał Jevticia minimalnie minął słupek.
51 min. – 2:0! Douglas kapitalnie zakręcił piłką z rzutu rożnego i mimo interwencji Malarza zdobył pięknego gola.
53 min. – Gol Douglasa jednak został zaliczony Malarzowi jako samobój.
59 min. – Lech dobrze kontroluje te zawody.

61 min. – Szymek idealnie wypuścił Jevticia, ten minął Malarza, ale oddał niecelny strzał słabszą prawą nogą.
66 min. – Strzał Mójty z wolnego zatrzymuje się na poprzeczce.
70 min. – Kolejna szybka i kombinacyjna akcja Lecha środkiem. Sam na sam z bramkarzem znalazł się Hama i ze spokojem zdobył gola! 3:0.
74 min. – Lech dziś może się podobać. Właściwie to kolejny raz za Skorży. Gra szybko, ładnie i walecznie!

77 min. – Dobrą kontrę GKS-u zatrzymał Kamiński.
82 min. – Świetną piłkę ze środka otrzymał Lovrencsics, który znalazł się sam na sam z bramkarzem i płaskim strzałem zdobył gola. 4:0!
85 min. – Tym razem Formella świetnie dostrzegł Gergo, jednak ten fatalnie chybił.
87 min. – Ależ gol! Kolejna wyśmienita sytuacja Kolejorza i piłkę w cudowny sposób do bramki pakuje Jevtić!
89 min. – Mocny strzał Kędziory i niewiele brakowało do kolejnego gola.
90+3 min. – Koniec! Wygrywamy z GKS-em u siebie pierwszy raz od 16 lat!

KKS Lech Poznań – PGE GKS Bełchatów 5:0 (1:0)

Bramki: 9 i 70.Hamalainen 51.Malarz – sam. 82.Lovrencsics 87.Jevtić

Żółte kartki: Linetty – Ślusarski, Sawala

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)

Widzów: 18717 (ok. 100 kibiców GKS-u)

KKS Lech: Gostomski – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Douglas – Trałka (46.Drewniak), Linetty (63.Formella) – Lovrencsics, Jevtić, Pawłowski (81.Keita) – Hamalainen.

Rezerwowi: Kotorowski, Henriquez, Bednarek, Arajuuri, Drewniak, Keita, Formella.

PGE GKS: Malarz – Basta, Baranowski, Telichowski, Mójta – Sawala (59.Poźniak), Baran – Wroński (59.Prokić), Komolov (74.Bartosiak), Mak – Ślusarski.

Rezerwowi: Zubas, Flis, Witasik, Bartosiak, Prokić, Poźniak, Rachwał.

2. El Companero pisze:

wystarczy że zagrają tak jak w ostatnim ligowym meczu, skład nawet mamy nieco mocniejszy bo wróci Gergo, Formella odżył więc jest spora szansa na pokonanie dość szybko grającej druzyny z Bełchatowa. Wystarczy tylko obu Maków odpowiednio wyłączyć z gry. Mimo to stawiam na skromne 1-0 dla Lecha po walce.

3. inowroclawianin pisze:

Tylko zwycięstwo!!! Kolejorz tylko zwycięstwo!!!!!

4. fan pisze:

@El Companero
    Jeden z Maków nie zagra. No i pilnować Ślusarza.

5. seba86 pisze:

3-1 dla Kolejorza!

6. ArekCesar pisze:

A Slusarz ile mial żoltych kartek.

7. Dawid pisze:

W kościach czuje wysokie zwycięstwo chociaż najważniejsze są po prostu 3pkt..

8. Bolas pisze:

Wygrana 3:0 to minimum. Trzeba udowodnić, że jesteśmy najlepsi w tej lidze. Gdybyśmy wcześniej pozbyli się Rumaka to byłbym spokojny o majstra w tym sezonie.Dziś pokażemy co to poznańska lokomotywa.

9. aliz pisze:

A mnie ciekawi sędziowanie w dzisiejszym meczu…
    Musiał poprowadzi nam trzeci mecz. W 2. kolejce z Górnikiem był fatalny; potem z Pogonia było ok. a dziś z Bełchatowem??? – zagadka :-))

@ ArekCesar
    trzy – z w tym dwie w ostatnim meczu i wyleciał z czerwoną

10. Mouze pisze:

Grac na całego i walczyć do upadłego!Wtedy wygramy!

11. Omar pisze:

Ślusarz nie będzie dziś grał bo ma czerwoną kartkę którą dostał w poprzedniej kolejce

15. paba87 pisze:

do Omar – Ślusarz raczej zagra, bo czerwona kartka w poprzednim meczu była konsekwencją drugiej żółtej także wydaje mi się, że nie jest zawieszony.

16. Antykon pisze:

Rumak szaleje z Zawisza 😉

17. gawlik pisze:

Nastrzelamy im dzisiaj za te lata , czuje to 😉

18. master pisze:

będzie dobrze! Poczytam jak wrócę z meczu….;)
    Pozdro dla Wszystkich Kiboli Kolejorza!!!

19. Marcin2 pisze:

Muszą wygrać tym bardziej że właśnie Piast jedzie Legie 3-0

20. Rybka pisze:

Jevtic 🙂

21. aliz pisze:

i właśnie sie tego boję – bo zawsze tak było, że gdy liga zagrała dla nas to my dawaliśmy doopy – oby dzis się to nie sprawdziło. Gdy wygramy to faktycznie górnej ósemce zrobi się sćisk.
    Nie ma co gdybać – najpierw wygrajmy, a potem zobaczymy co będzie.
    DO BOJU KOLEJORZ !!!!!!!!!

22. Marcin2 pisze:

@aliz wtedy nie było Skorży. I przyznam się, że ten trener mi nie podchodził ale postanowiłem mu dać szansę i narazie mnie nie zawodzi!!! Oby tak dalej.

23. seniorka pisze:

aliz – masz rację tak było, ale … to już było i nie wróci więcej, jak śpiewa Maryla Rodowicz. Taką mam przynajmniej nadzieję. Do boju Kolejorz!!!!

24. aliz pisze:

@Marcin2
    mnie tez „nie podchodził” ale w sierpniu powiedziałam, że jest mi obojętne kto poprowadzi Lecha i może to być nawet święty turecki, byle efektywnie.
    Dostał kredyt zaufania, nie zawodzi, a z ocenami części pracy trzeba jeszcze poczekać. Na razie wygląda całkiem całkiem :-)) i nie ma za bardzo czego się przyczepić. Oby tak dalej.
    Trenerze do boju wraz z zespołem !!!

a tak nawiasem widzieliście jak trener Piasta „wariował” po pierszej btamce Wilczka? zresztą po kolejnych też aż mało co a z fotela nie spadłam ze śmiechu – ale widac było jak im zależało na tym zwycięstwie…

32. aliz pisze:

owszem ale cześc i chwała ale po diabła te zadymienie?? przecież to niecka prawie zadaszona MYSLEĆ – to nic nie kosztuje !!! a kary będą i tak i tak

33. aliz pisze:

obojętnie co by to nie było durnota i już

34. darkoski pisze:

ta przerwa dobrze na zdrowie zawodników nie podziała – nie da się zrobić oprawy bez dymu lub rac zwłaszcza na tym stadionie

35. fan pisze:

Ja wiem że to może ładnie wygląda, ale tylko wybija piłkarzy z rytmu, bo mecz musi być przerwany.

36. damgor pisze:

Nawet jestem za zamknięciem całego stadionu na przynajmniej jeden mecz. Idiotyzm kosztuje!

37. wiel pisze:

aliz …racja

38. Michu87 pisze:

liniowy pokazał klasę. 😛

39. aliz pisze:

jak ktoś chce sobie dym powdychac niech wsadzi łeb do pieca – a przerwa mieśnie stygna i co mało mamy kontuzji????

NO I GOL stykowy ale jest BRAWO

40. aliz pisze:

brawo asystent gol jak najbardziej prawidłowy

41. wasabi pisze:

damgor–moze do konca sezonu jestes za? i wszystkich pozamykac?????

42. damgor pisze:

Na dzisiaj prawo w tym kraju jest takie, że jest zakaz używania rac. Czy to jest słuszne, czy nie, czy się komuś podoba, czy też nie, to inna sprawa. Ale to jest prawo a za łamanie są konsekwencje. Niestety za kilkunastu idiotów będą cierpieć tysiące, bo zapewne nie skończy się tylko na zamknięciu II trybuny.

43. pyrlson pisze:

dangor masz 15scie lat wiec moze smignij do albany na hustawki

44. aliz pisze:

niech Karolek uważa, bo już kilka łokci sprzedał Bełchatowiakom z dziecinnym niewinnym usmieszkiem na ustach :-))
    Dobrze, że Musiał normalnie patrzy na mecz.

45. aliz pisze:

Kurde ile razy „wchodzą” w nogi Karolowi to mi serce staje ze strachu….

46. darkoski pisze:

No to zapracował Karol

47. aliz pisze:

no to Karol zarobił kartkę, pracował na to przez połowę meczu = co z Trałą?????

48. seba pisze:

Co z tralka no juz go ukladali w pozycji bezpiecznej

49. aabbee pisze:

Jak kibole chcą race to niech zrobią to przed meczem, w przerwie albo zaraz po nim. Inaczej psują tylko widowisko sportowe innym: piłkarzom, kibicom na stadionie i przed tv.
    Co do meczu: ależ nasi są dzisiaj dziko nastawieni!

50. pyrlson pisze:

Moze cenzura jak za bieruta lecz dla mnie wstepem do dyskusji o racach sa „wladcy ognia”kto byl ten wie.

51. aliz pisze:

uuuuuuuuu Trałka kontuzja ja pier… wrócił Karol to Trały brak – całe szczęście, że jest przerwa na kadrę.

52. damgor pisze:

Za race powinno się karać odjęciem punktów! Może wtedy jeden z drugim by pomyśleli zanim odpalą.
    A tych co odpalają pociągnąć do odpowiedzialności wlepiając karę, która by pokryła straty zamknięcia stadionu i odjęciem punktów.

53. Kępno pisze:

jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

54. aliz pisze:

Nie mówię by nie pamietąc o stoczniowcach i innych walczących…
    ale z głupota się nie dyskutuje – głupote trzeba omijać – inne czasy, inne stadiony inne prawo – jakie by nie było nalezy je respektować i nie szkodzić wielu tysiącom kibiców i na dodatek własnym piłkarzom…

55. Kolejorz82 pisze:

Najwięcej na race narzekają tzw kibice kanapowi, prawda damgor ?

61. Shizerr pisze:

Świetnie Lech zagrał. Dominacja absolutna. Oby tak dalej to będziemy nie do zatrzymania.

62. darkoski pisze:

waleczność, agresywność, pomysł na grę i niezła skuteczność

63. PWR pisze:

Super gra i pogrom GieKSy. O to chodzi! 🙂

64. takiś pisze:

Nareszcie… Staram się nie podpalać ale… K…A! Oni grają! Jest na boisku chemia, uśmiechy i wszystko to czego dotąd nie było a wynik sam mówi za siebie! Gratuluje!!!

65. Łysy pisze:

Świetny mecz!!! Oby tak dalej.

66. szik86 pisze:

ja pier… zamknijcie się z tymi racami…dla mnie oprawa super,oby więcej takich(pewnie już nie za szybko;p )..Gra Kolejorza coraz lepsza,i to obok wyniku może sie podobać najbardziej.

67. RobertLech!!! pisze:

Coś pięknego to co zagrali dzisiaj , strzeliliśmy GKSowi 5 goli a w poprzednich 10 stracili oni jedynie 4 bramki ,to pokazuje jaka moc jest w tej drużynie i jaki potencjał ,szczególnie w ofensywie, szkoda kontuzji Trałki oby nie było to nic poważnego i oby był gotowy do gry po przerwie na reprezentacje.

68. fan pisze:

Coś czego nie widziałem od dawna – dokładność, dokładność i jeszcze raz dokładność. Nie przypominam sobie jakichś niepotrzebnych strat piłek jak za MR

69. aliz pisze:

BRAWO BRAWO BRAWO !!!
    nieprawdopodobne jak można zmienić oblicze druzyny. fizycznie przeciez sa przygotowani super – przecież w takim tempie niewiele drużyn potrafi grać. Czyli co??? zapracowała mózgownica i mozna zagrać. nawet jesli skład jest kulawy skladający się z rehabilitantów i bez nominalnego napastnika ;-))
    Bełchatów po prostu NIE ISTNIAŁ. jakżesz teraz szkoda tego remisu na ł3…

70. KKS pisze:

Brawo! Takiego Lecha chce ogladac zawsze!!!!!!

71. JokerKKS pisze:

Ja pierdole, ale wynik 🙂 Brawo Kolejorz!

72. sisi pisze:

Wszyscy piłkarze na plus, kibice za odpalenie rac, duży minus, nastepny mecz bez udziału kibiców, brawo!

73. JRZ pisze:

Ostatni raz zadaje to pytanie 🙂 czy nadal większość uważa ze winni byli piłkarze i ze nie potrafią grac? Skorża ma u mnie coraz większe poparcie i nie obchodzi mnie co mówi ważniejsze dla mnie jest to co robi z ta drużyną! To ze potrafimy grac i to całkiem dobrze już wiemy a teraz czas żeby wykazał się zarząd i wzmocnił drużynę na wiosnę.

74. Mario pisze:

Punkty odrobione do Legii, Wisły, Sląska i Bełchatowa.Można się cieszyć niedzielnym wieczorem.

75. T. pisze:

Kolejorz w końcu odpalił!

76. Jarecki pisze:

Brawo Kolejorz ! JRZ – 100 % racji i popieram ! 2 lata stracone przez Rumaka !

77. baczewski57 pisze:

Może ktoś mnie wytłumaczy jak można zaliczyć bramkarzowi samobója . Toć każda bramka która padnie po otarciu się o bramkarza będzie samobójem .

78. aabbee pisze:

Kolejorz82 mogę sobie być kibicem kanapowym, nic nie poradzę, że nie mam możliwości by być na każdym meczu Kolejorza w sezonie. Po prostu za daleko mieszkam. Prosiłbym więc o uszanowanie tych kanapowych kibiców, którzy niekiedy targają się przez całą Polskę aby choć parę razy w sezonie zobaczyć na żywo drużynę a resztę meczy muszą oglądać w tv. Rozwiązanie było podane: robić takie coś w przerwie lub przed meczem.

Co do samego meczu: chłopaki bardzo agresywnie ale nie chamsko. Od razu przejęcie piłki albo faul taktyczny i zero zbędnych złośliwości jak to miało miejsce u naszego niedawnego przeciwnika. Generalnie wszyscy na plus ale oczywiście ofensywni zawodnicy mają ode mnie większego plusa. Karol mega kozak! Szkoda Trałki, który był nieco niewidoczny. Oby jego kontuzja była tylko lekkim urazem. Gostek plus za paradę. Generalnie pierwszy skład równo i dobrze. Z wchodzących jednak podobał mi się tylko Formella u którego było czuć luz z racji wyniku. Drewniak może i miał podrygi ale też głupio faulował. Keita kompletnie niewidoczny. Co on do kurwy nędzy robił w środku pola jako skrzydłowy? To jest miejsce dla Jevticia i Hamy a nie jego gdzie sobie nie radzi.

79. aabbee pisze:

baczewski57
    bo bramkarz sam sobie tą piłkę wbił do bramki, proste

80. fan pisze:

Szkoda trochę tego meczu w Warszawie bo gdybyśmy wygrali to dziś zrównalibyśmy się dziś z (L) punktowo, ale trzy punkty idzie odrobić.

81. kajtekkks pisze:

aliz damgor sisi z waszych wypowiedzi wynika jedynie to ze na kotle, wyjazdach nie byliście, nie będziecie,oby tak zostało,aliz ten co najwięcej szczeka domyśl się co.

82. pawel pisze:

Po tym co zobaczyłem to raczej Lech jest zdecydowanym faworytem do MP2015

83. Glos pisze:

Jak tak zagraja jeszcze kilka meczy, w takim tempie, to wczesniej niz obiecalem pochwale Skorze. Podstawowa zmiania w zespole to spokoj i pewnosc w obronie i umiejetne wyprowadzanie pilki.
    Oprawa kibicow piekna, race widac niektorym sola w oku. Tym powiem krotko: walcie sie politycznie poprawne lemingi. W kazdej lidze europejskiej na kilkunastu stadionach Europy widac race i nikt nie robi z tego afery a u nas to dla niektorych przestepstwo. Zobaczcie jak na meczu LE racowisko zrobili kibice Zurichu i Gladbach, w lidze niemieckiej tez to ma miejsce i tam nikogo nie obraza (damgor) nikt nie robi afery. Przestancie powtarzac te glupoty Wyborczej i tego chorego psychicznie srodowiska.

84. Ferion pisze:

Dziś Skorża potwierdził, że jest trenerem. Rumak udowadnia co jest wart w Bydgoszczy. Teraz przerwa, którą trzeba wykorzystać na wyleczenie kontuzji. Jeżeli wrócą kluczowi piłkarze to jest szansa na odrobienie strat do czołówki w tym roku.

85. czuk91 pisze:

A zauważyliście ile było prostopadłych podań, praktycznie od każdego? Miazga, czekam na oceny 😉

86. woo pisze:

A ja powiem tak.
    Teraz widać, jakim błędem było zatrudnienie i trzymanie pseudotrenera Rumaka.
    Miło byłoby, żeby „fachowcy” pokroju aliz i seniorki (które nie mają pojęcia o piłce), a także Giacore, odszczekali. Jaki z Rumaka jest trener było widać na początku sezonu w Lechu i…widać obecnie w Zawiszy.

87. fox pisze:

O meczu napisano tutaj już niemal wszystko,zastanawiam się tylko gdzie dzisiaj był by Lech gdyby wcześniej pozbyto się Rumaka i wcześniej przyszedł Skorża no te 3 mecze w których Kolejorza prowadził Chrobak do którego pretensji nie mam bo zrobił co potrafił.Dzisiaj ręce same skłaniały się do oklasków.Nie chodzi nawet o wynik chociaż jest piękny ale o grę płynność zaangażowanie , mało nie dokładnych podań i to parcie na podwyższenie wyniku.Pięknie .Mama nadzieję,że tak będzie dalej oraz że teraz zarząd się wykaże i dokupi przynajmniej dwóch piłkarzy w przerwie zimowej ale za kasę,bo jak tak będą grali to gwarancja pełnego stadionu jest murowana i kasa wróci się szybko.

88. Marcin2 pisze:

Chyba powoli zaczne przyznawac sie do błędu bo przyznaje sie bronilem Rumaka myslalem ze problem lezy w pilkarzach i graja na zwolenienie widac jednak bylo inaczej. Brawa dla Skorży 3mam kciuki oby tak dalej! Przede wszystkim potrafia grac dwie RÓWNE połowy.

89. darkoski pisze:

woo – wymień tych co ponad dwa lata żyli złudzeniami i nadzieją i nie oceniaj innych użytkowników.
    Ty tez potrzebowałeś padaczki z początku sezonu by się przekonać o wartości trenera

90. PAWEŁ pisze:

Woo
    to,ze Rumak jest amatorem i to cienkim wiedział każdy,no prawie,ale dlaczego jeszcze większymi deklami okazazali się panowie z zarząd i trzymal tego frajera tak długo, to jest pytanie?

91. 7days pisze:

Ładny mecz, super kibice, racowisko i oprawy na wielki plus.Bardzo cieszy dobra sskuteczność 😉

92. 07 pisze:

Na taką grę ich stać! My tego wymagamy! No!

93. tylkoLech pisze:

To jest piękne, oglądać mecze Lecha bez ciągłego strachu – uda się czy nie. Odkąd przyszedł Skorza, wierzę że będzie dobrze. Mam nadzieję, że niedługo nie. będziemy się zastanawiać, czy wygramy, tylko jak wysoko. Brawo Kolejorz!

94. kufel pisze:

Była 1-sza bramka?

95. woo pisze:

@darkoski
    Byłem przeciwnikiem Rumaka już w chwili gdy go zatrudnili. Owszem dałem mu rok kredytu zaufania, ale po skandalicznym początku zeszłego sezonu i kompromitacjach z Zalgirisem w lidze oraz w PP z Miedzią nie miałem już złudzeń co do tego, że praca tego trenera w Lechu to strata czasu.
    Dwa lata straciliśmy i powinno to być z całą stanowczością powiedziane.

96. Gorac pisze:

Kurwa, Lech miażdży, a tu tak mało komentarzy…
    Mega postęp dokonała ta drużyna, a tak mało ludzi się cieszy?

97. woo pisze:

A co do zarządu.
    Nie od dziś wiadomo, że siedzą tam futbolowi ignoranci, toteż trzymali Rumaka tak długo. Całe szczęście, że teraz akurat był wolny Skorża i stary Rutkowski ma do niego słabość, bo w innym wypadku znowu byśmy męczyli się przez 2 lata z jakimś wynalazkiem (np. Michniewicz albo Szatałow).

98. Slawek1978 pisze:

Mecz super wynik ! Gratulacje !!! Gra daje fajną nadzieję na przyszłość .Zespół złapał myśl trenera 🙂 zobaczymy jak potoczy się to dalej – ale jestem przekonany ,że idzie to w dobrą lokatę na koniec sezonu .

99. 1909 pisze:

apeluje o zachowanie umiaru w zachwytach. za Rumaka bylo wiele zwyciestw np. 6-1 z Jaga , Craxa a sukcesow ZERO… to obowiazek pokonywac ogórów. Pytanie z innej beczki – gdzie jest grabarz Rumak i Cyrak ????