Tydzień bez sparingu

treningPo meczu z Koroną Kielce, piłkarze Lecha Poznań kolejne spotkanie rozegrają dopiero w niedzielę, a ich rywalem znów będzie zespół, którego Kolejorz teoretycznie powinien łatwo pokonać.Po powrocie z Kielc dziś lechici trenowali od rana. Jutro decyzją sztabu szkoleniowego poznaniacy będą mieli wolne i w przeciwieństwie do poprzednich tygodni nie rozegrają do niedzieli żadnego sparingu, ale zajęć mniej nie będzie.

W środę Kolejorza czekają dwie jednostki treningowe i identycznie będzie także w czwartek, kiedy to Wielkopolanie będą ćwiczyć odpowiednio rano i po południu. W piątek lechici spotkają się na zajęciach po południu, a w sobotę od rana.

Mecz 13. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy z Górnikiem Łęczna odbędzie się w niedzielę, 26 października, o godzinie 15:30 na Bułgarskiej. Przeciwko beniaminkowi ligi na pewno nie zagrają Kebba Ceesay oraz Maciej Wilusz. Pod znakiem zapytania stoi z kolei występ Vojo Ubiparipa.

Po boju z Górnikiem Łęczna „niebiesko-biali” nie będą mogli liczyć na wolne, gdyż w czwartek, 30 października, o 17:45 zawodników Lecha Poznań czeka niezwykle istotna pucharowa potyczka z Jagiellonią Białystok. Zaledwie trzy dni później Kolejorz zagra we Wrocławiu ze Śląskiem.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


3 komentarze

  1. junior pisze:

    za taką kase powinni zapierdalac 7dni w tygodniu

  2. draslu pisze:

    wygrać z Łęczną, Białymstokiem i minimum remis we Wrocławiu. Kolejny kredyt zaufania ?

  3. kiki pisze:

    Wygramy następny mecz, ale dwa następne? Nie jestem pewien!