Skorża i Linetty przed meczem z Górnikiem

skorzaZa trzy dni o 15:30 Lech Poznań zagra na Bułgarskiej z Górnikiem Łęczna, a dziś po godzinie 15:10 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Macieja Skorży oraz pomocnika, Karola Linettego. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.


Maciej Skorża (trener Lecha):„Jest kilka znaków zapytania przed tym meczem. Jest problem z Hubertem Wołąkiewiczem, Barry Douglasem, Darko Jevticiem od wczoraj i Marcinem Kamińskim, który dziś ma wyjść jednak na trening. Z kolei Darko Jevtić wczoraj źle stanął i to w ostatniej akcji na treningu. Ma problem ze stawem skokowym i nie wiem jak długo będzie pauzował. Jeśli w niedzielę dobrze zaprezentujemy się pod względem mentalnym, to zdominujemy Górnika. Górnik to na pewno drużyna, która ładnie gra, ale to my jesteśmy faworytem i musimy wygrać. Silnym punktem Górnika jest dobra organizacja gry, a także kilku doświadczonych zawodników z Ekstraklasy. Jurij Szatałow potrafił zrobić dobrą drużynę w Łęcznej.”

Karol Linetty (pomocnik Lecha):„W Kielcach straciliśmy dwa punkty. Mieliśmy dominować a tak nie było, dlatego jest teraz w nas sportowa złość. Bułgarska to nasz dom, nasza twierdza, więc chcemy w niedzielę dominować i wysoko wygrać, bo tu nie wypada tracić punktów. W meczu z Koroną zaliczyłem asystę, ale ja będę się cieszył przede wszystkim jeśli zespół będzie wygrywał, a ja będę grał.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


4 komentarze

 1. pytalski pisze:

  ostro poszedł nasz Trener po kopaczach. mam nadzieje że nie rzuca słów na wiatr.

 2. kiki pisze:

  To mi się podoba u Skorźy, jesteśmy faworytem i koniec kropka, a u Rumaka było odwrotnie, bardzo silny zespół przyjeżdża na bułgarską

 3. draslu pisze:

  Dawać regularnie szansę Bednarkowi, moment jak najbardziej odpowiedni.

 4. Klos pisze:

  Panie Skorża Panie Linetty jestem w niedzielę na Bułgarskiej i chce widzieć powtórkę jak z Bełchatowem zapomnimy już o Kielcach, więc składaj Pan trenerze defensywę oprócz Wołąkiewicza i do boju niech gra Aru i niech się nawet śmieje non stop byle by nie dopuszczał napadziorów Łęcznej pod bramkę Gostka to będzie dobrze czas wrócić na właściwe tory i pognać do przodu jak Inter City Tylko Zwycięstwo !