Bardzo udany weekend juniorów

W miniony weekend swoje kolejne mecze w poszczególnych ligach rozegrały młodzieżowe drużyny Lecha Poznań. Dla juniorów Kolejorza był to bardzo udany weekend.


Co prawda zwycięską serię przerwały rezerwy, ale przynajmniej w weekend nie przegrały. Lech II Poznań zremisował z Unią Swarzędz 1:1 i jest na 9. miejscu w tabeli III-ligi. Podopieczni Patryka Kniata w ciągu najbliższych dni rozegrają aż trzy mecze w tym dwa w lidze. Pierwszy z nich odbędzie się już jutro, a drugi w sobotę. Tym samym już w najbliższy weekend zakończy się runda jesienna III-ligi.

Natomiast jeszcze trzy kolejki ma przed sobą Lech Poznań z CLJS. W ostatnich dniach Kolejorz dzięki wygranym nad outsiderami, a więc z Olimpią Grudziądz 5:0 i MKS-em Kluczbork 6:0 tylko umocnił się na 1. miejscu w tabeli. Z kolei w grupie wojewódzkiej juniorów starszych Kolejorz II zapewnił sobie jesienne zwycięstwo w rozgrywkach pokonując na wyjeździe Unię Swarzędz 2:1.

W ten weekend nie rywalizował Lech II Poznań w swojej grupie juniorów młodszych, którego mecz został przełożony. Grał za to Lech I Poznań, który w derbach ograł Wartę II Poznań 3:1. Obie drużyny juniorów młodszych już wcześniej zapewniły sobie końcowy triumf w jesiennych zmaganiach, zatem w listopadzie rywalizują tak naprawdę o nic. Wciąż o co grać ma za to KKS Wiara Lecha Poznań w A-klasie.

Kibice Kolejorza cały czas są na 1. miejscu w tabeli. W ten weekend DWL wygrała z Clescevią Kleszczewo 2:1. Fanatyków Lecha Poznań w 2014 roku czekają jeszcze dwa spotkania. Kolejny raport z rezultatami młodzieży opublikujemy w przyszły poniedziałek lub wtorek. Aktualnych tabel i terminarzy szukajcie w odpowiednich działach na tej witrynie. Linki są podane też poniżej.

Niedawne wyniki młodzieży Lecha Poznań:

III-liga: Unia Swarzędz – Lech II Poznań 1:1
CLJS: Lech Poznań – MKS Kluczbork 6:0
JS A1: Unia Swarzędz – Lech II Poznań 1:2
JM B1: Lech Poznań – Warta II Poznań 3:1

A-klasa: DWL – Clescevia Kleszczewo 2:1

Następne mecze młodzieży Lecha Poznań:

III-liga: Centra Ostrów Wlkp. – Lech II Poznań (11.11, godz. 11:00)
CLJS: Śląsk Wrocław – Lech Poznań (15.11, godz. 13:00)
JS A1: Lech II Poznań – Sokół Szamocin (15.11, godz. 10:00)
JM B1: Polonia Środa Wlkp. – Lech Poznań (15.11, godz. 11:00)
JM B1: Lech II Poznań – Marcinki Kępno (15.11, godz. 12:00)

A-klasa: Orkan Jarosławiec – DWL (16.11, godz. 13:00)

> Ligowy terminarz młodzieży, rezerw Lecha Poznań i DWL
> Ligowe tabele Lecha (rezerwy), Lecha (CLJS, JSA1), Lecha (JMB1, JMB2) i DWL

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. Giacore pisze:

    Tutaj jak widać bez zmian. Lejemy wszystkich jak leci ostatnio. Jedynie rezerwy złapały jakby chwilową zadyszkę.

  2. Klos pisze:

    Przynajmniej ktoś cieszy bo po ostatnim wyjściu ze stadionu w piątek to tak mnie rozbolało serducho że musiałem łyknąć ciechana zielonego żeby się lepiej poczuć po grze naszych seniorów