Wyniki ostatniej sondy. Różne zdania kibiców

Od 26 listopada w jednym z newsów na tej witrynie trwała specjalna sonda w której pytaliśmy użytkowników „Kiedy KKSLECH.com napisze w końcu o sukcesie a nie o kolejnej kompromitacji?”


Zarówno zeszły jak i ten trwający rok obfitował w wiele kompromitacji spowodowanych nie brakiem umiejętności czysto piłkarskich tylko minimalistyczną postawą piłkarzy, którzy szczególnie tej jesieni frajersko potracili mnóstwo punktów tracąc gole nawet w ostatnich sekundach. Gdyby nie głupie straty punktowe szczególnie na wyjazdach Lech Poznań byłby teraz liderem, a tak dopiero goni czołówkę i choć kolejny sezon z pewnością dogoni ją wiosną, to do zdobycia mistrzostwa może trochę zabraknąć.

Kolejorz ma jednak łatwą drogę, żeby sięgnąć w 2015 roku po Puchar Polski, który byłby pierwszym znaczącym trofeum od 2010 roku. Na prawdziwy sukces Lecha Poznań czekamy już ponad 4 lata. Za od ponad 2 lat dość regularnie musimy opisywać hańbiące wtopy klubu spowodowane nieodpowiedzialną postawą piłkarzy. W naszej niedawnej sondzie z zapytaniem „Kiedy KKSLECH.com napisze w końcu o sukcesie a nie o kolejnej kompromitacji?” od 26 listopada w jednym z newsów na tej witrynie udział wzięło 3116 osób.

Do wyboru daliśmy kibicom aż 10 możliwości odpowiedzi. Najwięcej ludzi (38 procent) zaznaczyło opcję „Gdy właściciel zacznie coś wkładać a nie tylko wyciągać” co jest niestety mało realne. Najmniej kibiców przewiduje pozytywne artykuły latem 2015 roku po rozegraniu faz eliminacyjnych europejskich pucharów do których jest jeszcze bardzo dużo czasu. Mało kto z kibiców Kolejorza wierzy również w zdobycie Mistrzostwa Polski w tym sezonie. Nieco więcej ludzi optymistycznie podchodzi do wiosennych rozgrywek o krajowy puchar.

Kiedy KKSLECH.com napisze w końcu o sukcesie a nie o kolejnej kompromitacji?

Gdy właściciel zacznie coś wkładać a nie tylko wyciągać – 38%
Gdy odejdzie połowa obecnych piłkarzy – 10%
Jak zmieni się zarząd klubu – 10%
Jak KKSLECH.com sam sobie kupi puchar i go wręczy – 10%
Gdy KKSLECH.com pogra w FM – 9%
W maju 2015 po zdobyciu Pucharu Polski – 9%
Gdy sytuacja w Lechu zmieni się o równe 180 stopni – 7%
Za dobrych parę lat – 4%
Po wywalczeniu mistrzostwa w tym sezonie – 2%
Latem 2015 po eliminacjach pucharów – 1%

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. ArekCesar pisze:

    Zbyt wiele było wpadek, by być zadowolonym. Myślę, że i w tym roku może nam nie być dane zdobyć mistrzostwo, bo jesień znów była beznadziejna. Ale mając na uwadze wiosnę, którą gramy lepiej liczę, że ten PP może być w maju nasz. Oby.

  2. Alcatraz pisze:

    Samą logiką nie można prowadzić klubu takiego jak Lech. Sport to emocje więc trzeba więcej serducha włożyć w zarządzanie.

    Wynik sondy to wotum nieufności dla ludzi nim władających.