Skorża i Pawłowski przed meczem z Wisłą

skorzaPojutrze o 18:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków, a dziś po godzinie 14:45 wyjątkowo w hali „Arena” odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Macieja Skorży i pomocnika, Szymona Pawłowskiego. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.


Maciej Skorża (trener Lecha):”Dawid Kownacki na treningu starł się z Zaurem Sadaevem. Niestety Kownacki nie wytrzymał, w tym roku już nie wystąpi, ale prawdopodobnie planowo rozpocznie z nami przygotowania do rundy wiosennej. O tym, czy w niedzielę zagra Vojo Ubiparip okaże się dopiero jutro. Liczę na tego zawodnika i wierzę, że w końcówce rundy jeszcze nam się przyda. Cały czas walczymy też o powrót Karola Linettego. Być może wezmę go do kadry meczowej.”

„W niedzielę będziemy świadkami dwóch drużyn, które grają ofensywnie, dlatego możemy spodziewać się ciekawego widowiska. Dla mnie normą jest zdeterminowana drużyna. Nie możemy nawet na chwilę stracić w Krakowie koncentracji. Zespół czuje już różnicę, kiedy jest prawdziwą drużyną a kiedy nie.”

Szymon Pawłowski (pomocnik Lecha):”Moja terapia przebiega dobrze i robimy wszystko, żebym w końcówce rundy mógł grać. Myślę, że dopiero po rundzie bede się leczył już we właściwy sposób. Wisła to dobry zespół, który ma dobrych zawodników, dlatego będzie to trudne spotkanie. Chcemy jednak zakończyć ten rok trzema zwycięstwami i do tego dążymy. Na pewno łatwiej będzie nam podejść do meczu z Wisłą niż ze słabszymi drużynami. Sporo punktów już potraciliśmy, więc chcemy osiągnąć w niedzielę dobry wynik.”

”Jedno zwycięstwo na pewno nas nie zadowoli. Każde kolejne zwycięstwo zwiększa morale, zatem chcemy wygrać ostatnie mecze, żeby zimą ze spokojem przygotowywać się do rundy wiosennej. Na pewno nikt z nas nie rozpamiętuje już dwóch ostatnich meczów z Wisłą. Lech to teraz inny zespół. Chcemy rozegrać dobre spotkanie i zgarnąć trzy punkty.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


5 komentarzy

 1. GROSZKINS pisze:

  Tylko 3punkty.

 2. kiki pisze:

  stawiam na remis

 3. Cubasa pisze:

  Biadolenie. Oklepane frazesy. Nuda.
  Te konferencje przedmeczowe nigdy nie miały i nadal nie mają sensu.
  Lech Poznań, jeden z dwóch najlepszych i najbardziej medialnych klubów w Polsce a na konferencjach pytania zadaje jeden-dwóch dziennikarzy. Jak już się odezwie z trzech to jest święto. Gdyby nie redaktor Nawrot, który zadaje z 80% tych pytań to możnaby w ogóle z tego zrezygnować.
  Inna kwestia, że poziom pytań na tych konferencjach często woła o pomstę do nieba. Pytający brzmią jakby wymyślali je na poczekaniu, merytorycznie dramat.

 4. stowoda pisze:

  @Cubasa- racja. Większość pytań w rodzaju ” co?trudny rywal?” Wywiad jest taki jakie są pytania, a wystarczy posłuchać np wywiadów na Lech TV żeby się załamać. Oklepane do bólu pytania i pytający sugerujący odpowiedż tak jakby rozmawiał z robotem.

 5. JRZ pisze:

  Cubasa, stowoda. Pisałem o tym przy okazji ostatniej konferencji.