Trwa budowa parkingu. Będą choinki przed stadionem

W sobotę kibice Lecha Poznań po raz ostatni w 2014 roku odwiedzą Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 podczas domowego spotkania Kolejorza.


Pojutrze kibice natkną się przed stadionem na żywe, bożonarodzeniowe choinki, które niebawem staną przed III trybuną w okolicach ulicy Bułgarskiej. 40 choinek we współpracy z Lechem Poznań ufundowała firma Ever Green Polska z Wróblewa. Klub zachęca kibiców Kolejorza do ozdobienia wszystkich drzewek.

W sobotę wszyscy chętni kibice są proszeni o przyniesienie ozdób choinkowych i o ubranie choinek. Ozdoby można kupić, ale też zrobić samemu i zawiesić je na drzewkach przed stadionem. Wszystkie 40 choinek trafią później do domów dziecka na terenie Poznania i Wielkopolski.

Natomiast przed samym stadionem cały czas trwa budowa parkingu na nieużytku znajdującym się pomiędzy ścieżką rowerową od strony ul. Bułgarskiej a III trybuną. Poniżej kilka zdjęć z prac trwających obecnie pod Inea Stadionem.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


7 komentarzy

 1. BRAGA pisze:

  Niech się lepiej za te jebane chwasty wezmą od Grunwaldzkiej. Nie wygląda to w sezonie ciekawie. A koszone jest chyba raz na 2msc. Niech coś tam postawią ciekawego albo jakoś zagospodarują tą przestrzeń.

 2. 07 pisze:

  Jest takie przysłowie – ”Jaki pan taki kram” i widać wyraźnie, że klubowi nie zależy na otoczeniu stationu, bo może z powdzeniem przynajmniej nie odstraszać…. niestety widzą to kibiece , a nie widzi tego zarząd.

 3. arek pisze:

  Stadion jest wlasnoscia miejska jak i tereny do niego nalezace. Za oplakany stan otoczenia stadionu bardziej odpowiada miasto niz klub.

 4. road pisze:

  @arek nie do końca.. Lech odpowiada za stadion, jednak te chwasty to juz teren nie należący do stadionu raczej..
  Z drugiej strony jak wiadac są tez inne wydatki niz transfery (o czym wielu nie pamieta). teraz parking, a były przecież dwie wymiany murawy, za które też trzeba było zapłacić

 5. darkoski pisze:

  No Panowie pozbycie się chwastów to strasznie droga sprawa.
  Kto przychodząc na mecz nie myśli o tym kto zarządza terenem wokół stadionu a taki nędzny widok sponsorów i kibiców nie zachęca. Zielsko w tym przypadku świadczy o Zarządzie Lecha.
  Pozdrawiam

 6. dzik notecki pisze:

  Straszne betonowe otoczenie i antyspołeczne. Jakby zrobili jakieś drzewka, skwery, fontannę czy też ładna trawka z ławeczkami od razu byłoby lepiej.

 7. road pisze:

  Braga podpadł, bo chyba nie chodzi na mecze :):) chwastów już nie ma (chyba chodziło o te które rosły tam gdzie teraz trwają prace, a te trwają chyba od dwóch meczów).
  Co do skwerów i drzewek to ja bym sie nie odważył. Wiem jak wyglada teren fortu, przylegający do stadionu. Tam jest skwer, drzewa itp.. A oprócz tego śmietnisko.