Wypowiedzi trenerów po meczu:

skorzaWypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości Jerzego Brzęczka i opiekuna gospodarzy Macieja Skorży na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 19. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, KKS Lech Poznań – KS Lechia Gdańsk.


Jerzy Brzęczek (trener Lechii):„Wygrał dziś lepszy zespół i to w pełni zasłużenie. My naszą pracą na pewno będziemy chcieli dobić do tego poziomu, który teraz prezentuje Lech. Przyjechaliśmy tu po to, aby walczyć o punkty, choć wynik 1:0 nie oddaje tego, co działo się na boisku. Cieszę się, że po latach wróciłem do Poznania. Zawsze będę miał sentyment do tego miasta i do dwóch klubów w których tu grałem.”

Maciej Skorża (trener Lecha):„Trzymaliśmy dziś poziom jeśli chodzi o emocje aż do końca. Graliśmy dobrze, ale znów nie byliśmy pewni zwycięstwa do ostatniego gwizdka. Piłkarze nie oszczędzili dziś sztabu szkoleniowego i kibiców. Mimo wszystko kontrolowaliśmy ten mecz i nie pamiętam, by Lechia w jakiś sposób nam zagroziła. Nie liczy się styl tylko trzy punkty, bo one były najważniejsze. Na szczęście udało się wygrać, a trzecia pozycja na koniec jesieni to dobra pozycja do ataku wiosną.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


16 komentarzy

 1. gawlik pisze:

  Wiec panie trenerze chwycic za jaja własciciela i jego synalka , wypłacic liscia prezesuniowi mamroczącemu cos o długach i wycisnac z nich siano na porzadnych piłkarzy!

 2. junior pisze:

  gawlik

  to samo bym napisał nic dodac nic ujac

 3. junior pisze:

  bravo

 4. Czytelnik pisze:

  Ten prezes mamroczący coś o długach , robi strasznie niekorzystne wrażenie , wszak ten klub jest podobno wzorowo zarządzany. Cieszy wynik nic więcej.

 5. fan pisze:

  Sorry redakcjo że OT, ale.. nie macie jakiegoś aktualnego zdjęcia Skorży do artykułu? :) To jest chyba już sprzed kilku lat :D

 6. stowoda pisze:

  3 mecze wygrane = 3x premia.
  Z Formelli już Skorża COŚ wyciągnął, ciekawe co dokona w przypadku Kety ?

 7. blamo pisze:

  Spoko gość z tego Brzęczka, życzę mu, aby ogarnął trochę ten gdański rozgardiasz :D a co do Lecha duże nadzieje wiążę z rundą wiosenną po przepracowaniu okresu przygotowawczego pod okiem Skorży.

 8. stef pisze:

  Keita pół biedy ale że potrafi z Zaurem to zaorać to czekam na zakupy

 9. PAWEL pisze:

  Brzeczek kultura facet.klasa

 10. mól pisze:

  Mnie mocno wkurzyła wypowiedź Skorży nt. Sadajewa-przemotywowany…! Bednarek do I składu coraz częściej powinien być wystawiany a nie jakieś mamrotanie o wypożyczeniu!!! To samo Formella!!! Sadajew np. do Zawiszy lub Korony!

 11. stowoda pisze:

  @mól- sorry, kibolem jakiego jesteś zespołu?
  Jeśli Lecha to powinieneś wiedzieć, że Sadajew jest WYPOŻYCZONY na rok z Tereka Grozny, a jako wypożyczony nie może być wypożyczony dalej. Wypożyczenie kończy sie w czerwcu 2015 !

 12. mól pisze:

  @stowoda-nie umiesz czytać, to ci napiszę: Sadajew reprezentuje poziom Zawiszy lub Korony, bez urazy do tych klubów, a do Lecha nigdy takie drewno nie powinno trafić-jasne?!!! (NAJLEPSZY SKAUTING????)

 13. mokos pisze:

  @mól -no to w takim razie ja tez nie potrafie czytać bo wnioskuje ,że radzisz wypozyczyc do korony lub zawiszy wiec co ??? zła składnia zdania ! :)

 14. enow pisze:

  Żadnego wypychania Zaura, myślę, że to będzie zawodnik,.ktory jeszcze nam się mocno przyda.
  Teraz czekam na wzmocnienia i na wiosnę do przodu ;-)

 15. mól pisze:

  @mokos-wyjaśniłem, i jeszcze nie rozumiesz, to przyjdź z…babcią!!!!

 16. Aleksandra pisze:

  Uważam, że przez dwa zimowe miesiące najwięcej należy przeznaczyć na pracę z wychowankami, naszymi miejscowymi piłkarzami oraz tymi, którzy przyszli i są w Lechu, związali się z nim na dobre i złe i potrafili zintegrować się ze społecznością kibicowską klubu. Piłkarze, którzy z sercem podchodzą do reprezentowania klubu nawet przy spadku formy starają się nie zaszkodzić drużynie. Gdzie te czasy, kiedy Rejsik i Diuna trawę gryźli i dawali przykład szacunku do klubu i kolegów z zespołu, nie mówiąc już o kibicach. My kibice powinniśmy wspierać zespół, nie szkodzić, nie obrażać. Każdy z nas marzy o piłce międzynarodowej i wydaje mi się, że jest to możliwe po tym sezonie, ale musi na tym zależeć tym wszystkim, których wymieniłem wyżej, ale także właścicielowi i zarządowi klubu. W przeciwnym razie cały wysiłek p. Skorży i jego zespołu pójdzie na marne. Wszystkim życzę Wesołych Świąt, a w Nowym Roku cudownych wrażeń sportowych.