Kocioł w 2014 roku (FOTO)

W mijającym 2014 roku kibice poznańskiego Lecha łącznie 22 razy na 23 mecze (9 wiosną i 13 jesienią) przychodzili na Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 na oficjalne mecze Kolejorza. Dziś w fotograficzny sposób ukazujemy, jak prezentowała się trybuna fanatyków Kolejorza.


W 2014 roku fanatycy Lecha Poznań nie zawsze mogli wspierać Kolejorza z II trybuny. Podczas kwietniowego spotkania z Wisłą oraz lipcowego z Kalju doping był prowadzony z czwórki, na meczu z Piastem w lipcu w ogóle zabrakło kibiców, a podczas jesiennych starć z Górnikiem Ł. oraz Podbeskidziem doping nie był prowadzony przez nieczynną II trybunę.

W mijającym roku Kocioł najlepiej prezentował się podczas wiosennych pojedynków z Lechią, Jagiellonią i Górnikiem oraz jesiennych ze Stjarnanem, Jagiellonią w PP i Lechią. Poniżej znajduje się galeria Kotła za 2014 rok. Każda z 23 fotografii jest odpowiednio podpisana, a zdjęcia są ułożone w kolejności rozgrywania meczu. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do przeglądania fotek II trybuny.

>> Tak wyglądał Kocioł w 2013 roku
>> Tak wyglądał Kocioł w 2012 roku

Tak prezentował się Kocioł podczas meczów w 2014 roku:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<