Fotograficzne podsumowanie 2014 roku

Za nami już niemal dwanaście miesięcy 2014 roku. Okres ten obfitował w parę przyjemnych chwil, ale także kilka złych momentów dla kibiców Lecha Poznań i całego klubu. Dziś na łamach serwisu KKSLECH.com w fotograficzny sposób podsumowujemy miniony rok, który w ostatecznym rozrachunku był bardzo przeciętny dla Kolejorza.


W fotograficznym podsumowaniu znajduje się łącznie 30 zdjęć przygotowanych przez fotografów serwisu KKSLECH.com. Każde zdjęcie jest oznakowane i odpowiednio podpisane, więc żeby należycie przejrzeć całą galerię należy kliknąć na pierwszą miniaturkę. Po otwarciu zdjęcia w specjalnym skrypcie pod fotografią będzie znajdował się opis zdjęcia, a obok strzałki do przesuwania galerii. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji podsumowującej 2014 rok.

Fotograficzne podsumowanie 2014 roku:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


9 komentarzy

 1. przemo pisze:

  Teleekspress w 30 slajdach. I wszystko wiadomo! 🙂

 2. MaPA pisze:

  Fotki są ok.Ale ci którzy fotografują na meczu czy przed lub po pewnie mają takie zdjęcia które zawierają różne sytuacje czy to śmieszne czy tragiczne takie raczej nieoficjalne.Gdyby była możliwość publikacji tych zdjęć w połączeniu na konkurs „zdjęcia roku” byłaby niezła zabawa.Może Redakcja rozważy moja propozycję.

 3. 4o pisze:

  Te skrypty pod zdjęciami są bardzo fajne.
  Szybko i wygodnie się to przegląda.
  Lepsze to niż ładowanie całej strony jak na slajdach w sportpl
  Idzie w tym roku jakieś zdjęcie „Od Was” do strefy FOTO Lecha?

 4. KKSLECH.com pisze:

  4o – Idzie, ale to fotograf by się musiał wypowiedzieć.

 5. fan123 pisze:

  Oj zły był ten rok. Niech się już kończy

 6. baczi_kks pisze:

  Teo wróć!!

 7. aliz pisze:

  Ekspresowy przegląd roku i przypomnienie tego, czego pamiętać by sie nie chciało, ale niestety – tak się nie da i jeszcze długo będzie sie przypominać i mówić a co by było gdyby…

 8. GROSZKINS pisze:

  Redakcja mogła podpisywać zdjęcia ,w stylu komiksów .Wyszedł by z tego niezły horror z akcentami humorystycznymi.Np pod zdjęciem Chrobaka:CO JA ROBIE TU?CO JA TUTAJ ROBIE.A pod zdjęciem po klęsce ze studentami :ZNOWU W ŻYCIU MI NIE WYSZŁO ,UCIEC PRAGNE W WIELKI SEN……ITD

 9. 4o pisze:

  Redakcjo… A mógłby w końcu się wypowiedzieć. O to sprzed roku, czy wróciło też… Hehe
  Chyba, że taki nieuchwytny jest. 🙂