Lechowy plebiscyt 2014: Kategoria 25 (wyniki)

Środa, 14 stycznia jest już ostatnim dniem w którym prezentujemy wyniki zakończonego niedawno plebiscytu za 2014 rok. Dziś publikujemy rezultaty głosowania na ostatnią kategorię numer 25.


25 kategoria naszego plebiscytu nie była już Lechową tylko typowo serwisową. Wiadomo, że na KKSLECH.com w 2014 roku działo się sporo, więc podobnie jak dwanaście miesięcy wcześniej chcieliśmy sprawdzić, co według Was na tej witrynie podobało Wam się najbardziej. Z plebiscytu jasno wynika, że „Nieowijanie w bawełnę po kompromitacjach” (tę odpowiedź zaznaczyło aż 45 procent ankietowanych).

Faktycznie, w zeszłym roku nie owijaliśmy w bawełnę, ale mamy nadzieję, że w tym nie będziemy już musieli tego robić, bo to naprawdę nie było nic przyjemnego. Mamy nadzieję, że w 2015 roku jak najczęściej będziemy mogli mocnym tonem chwalić Lecha Poznań i uderzyć w inne kluby w razie potrzeby. Oczywiście tak, aby inne osoby niesympatyzujące z Kolejorzem zniesmaczyły się, a my pozyskali dzięki temu nowych użytkowników z innych miast.

W 25 kategorii plebiscytu 2014 drugi rok z rzędu tylko 11 procent kibiców uznało „Śmietnik Kibica” za najlepszą rzecz na KKSLECH.com. To mało, a tym bardziej jeśli spojrzeć by na ogromne zainteresowanie użytkowników tym elementem witryny. Kolejny śmietnik dobija prawie do 20 tysięcy oddanych komentarzy. Po przekroczeniu tej liczby zamierzamy otworzyć nowy, czysty śmietnik, bowiem ten stary prędzej czy później i tak się zapcha.

25. Najlepsza rzecz na KKSLECH.com w 2014 roku:

Nieowijanie w bawełnę po kompromitacjach – 45%
Tylko własne newsy i ciekawe artykuły – 22%
Ciągły rozwój witryny – 13%
Śmietnik Kibica – 11%
Użytkownicy KKSLECH.com – 9%

Ubiegłoroczny zwycięzca tej kategorii: Tylko własne newsy i ciekawe artykuły

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. Giacore pisze:

    Jak mało % śmietnik zdobył…
    Dzięki za cały poprzedni rok i mam nadzieję, że ten rok będzie jeszcze lepszy.

  2. fordescort pisze:

    ale dlaczego Śmietnik miałby zdobyć dużą ilość głosów w Najlepsza rzecz na KKSLECH.com w 2014 roku? Przecież śmietnik jest od 2012 roku, więc w 2014 wszyscy traktowali go jako stały element witryny. Może gdyby nazwa kategorii była inaczej skonstruowana głosów byłoby więcej