Współtwórz serwis i pisz też

W czasach internetu coraz popularniejsze są blogi. Wielu kibiców ma zwykle sporo do powiedzenia i jak widać czasem po komentarzach w tym w „Śmietniku Kibica” – ma ochotę, by wszystko przelać na tekst.


Teraz zamiast pisać w „Śmietniku” swoje felietony czy na blogach za sprawą których raczej nie dotrzecie do wszystkich ludzi do których byście chcieli będziecie mogli produkować się na łamach KKSLECH.com. Z naszą pomocą każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań (także kontrowersyjnego) ma drogę otwartą do tego, by jego tekst przeczytało kilkanaście tysięcy ludzi.

Tematyka Waszych felietonów, które chcemy w miarę regularnie publikować jest dowolna. Oczekujemy jednak od Was własnoręcznie napisanych artykułów i jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas felietony na tematy wokół Kolejorza.

W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować kilka Waszych tekstów. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton felietonów jest dowolny. Ważne byście pisali i nadsyłali do nas coś co zainteresuje innych kibiców. KKSLECH.com to świetne miejsce, by dotrzeć do bardzo dużej liczby osób i poznać zdanie na temat swojego tekstu poprzez komentarze. Kto chce niech pisze i w przyszłości pamięta o możliwości zaprezentowania swojego tekstu tutaj.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail: redakcja@kkslech.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


16 komentarzy

 1. slavus pisze:

  bardzo dobry pomysł. Brawo

 2. Pawelinho pisze:

  Ciekawa inicjatywa ze strony redakcji dla użytkowników tej strony.

 3. inowroclawianin pisze:

  Bardzo ciekawy projekt, kolejny ukłon redakcji w stronę braci kibicowskiej. Może kiedyś skorzystam z tej opcji.

 4. MaPA pisze:

  Swego czasu Redakcja publikowała niektóre artykuły użytkowników.Widzę że sprawa powraca.

 5. Giacore pisze:

  Nic tylko klawiatury w dłoń i pisać!

 6. paprykarz pisze:

  poemat na cześć Wielkiego MR11 też opublikujecie ?

 7. Dawid pisze:

  po sesji chyba coś napiszę bo temat siedzi mi w głowie od jakiegoś czasu 🙂

 8. fan pisze:

  Od razu pomyślałem o @paprykarzu, gdy zobaczyłem nagłówek :))

 9. muras pisze:

  paprykarz by się nadał ale do pisania bajek lub w dziale humor 🙂

 10. Al pisze:

  Wolałbym felietony na temat Lecha, piłki nożnej ewentualnie sportu .Tematyka dowolna to zbyt duży rozrzut . Mimo wszystko jakieś ograniczenia powinny być wprowadzone .

 11. Shizerr pisze:

  Z pewnością ja też coś napiszę. Dobry pomysł.

 12. stowoda pisze:

  a ja od dawna piszę bloga o Lechu i przyległych tematach i jest OK bo KTOŚ czyta i to bez reklamy :-). Jak ktoś zainteresowany to no problem 🙂

 13. tomasz1973 pisze:

  stowoda
  Ale tu nie chodzi o reklamę, tylko o dotarcie do większej liczby odbiorców.skąd ja mam np wiedzieć, że Ty piszesz bloga?, a z chęcią bym poczytał. Gdzie mam Cię znaleźć, a tak sprawa będzie prosta.

 14. stowoda pisze:

  wbij w gogla – „luta z całej edy”
  I już jesteś i super , może spotkasz znajomych… he he he

 15. stowoda pisze:

  tomasz1973 szukaj w googlu pod adresem luta z całej edy

 16. tomasz1973 pisze:

  dzięki