W piątek ponownie flagowisko w Kotle

SONY DSCJuż w piątek, 6 marca, o godzinie 20:30 Lech Poznań zmierzy się na Bułgarskiej z Jagiellonią Białystok. Weekendowe starcie pod względem sportowo-kibicowskim zapowiada się bardzo ciekawie.


Za trzy dni Kotle tak jak podczas meczu z Ruchem Chorzów znów zostanie ukazane flagowisko. Do specjalnej akcji może przyłączyć się każdy z kibiców i to nie tylko mający karnet czy bilet na II trybunę, ale też na inne. Zachęcamy już teraz do ponownego, własnoręcznego zrobienia „niebiesko-białych” fan czy flag z motywami kibicowskim i przyniesienia ich na stadion. Mile widziane są szczególnie flagi zamocowane do rurek PCV, żeby można je odpowiednio zaprezentować oraz dodatkowo serpentyny i baloniki.

Wszystkim kibicom wybierającym się do Kotła przypominamy natomiast o komunikacie Grup Kibicowskich. Na dwójce od tej rundy obowiązuje m.in. bezwzględny zakaz robienia zdjęć, kręcenia filmików czy rzucania achtungami. Kocioł to nie jest również miejsce na randki. Dziewczyny są proszone o zajmowanie miejsc na pietrze.

Kibicom przypominamy także o zbiórkach na oprawy, które odbywają się przy okazji każdego domowego spotkania Kolejorza przy Bułgarskiej. W ostatnich miesiącach zbiórki do puszek są bardzo słabe, bowiem kibice zbierają na mecz średnio około 5 tysięcy złotych. Jeśli więc na Inea Stadionie ma pojawić się oprawa na którą wielu czeka zachęcamy do aktywniejszego brania udziału w zbiórkach.

We wszystkich stałych punktach sprzedaży w tym także w kasach stadionu oraz w internecie można nabywać bilety na najbliższy ligowy pojedynek. W piątek warto przybyć na stadion, bowiem mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok jest dla Kolejorza bardzo ważny ze względu na sytuację w tabeli. Korzystając z okazji prosimy, by przyjść 6 marca na Bułgarską w „niebiesko-białych” barwach. Można założyć koszulkowi Lechowe na kurtkę i koniecznie każda z osób wybierających się na stadion powinna mieć szalik.

Za trzy dni w stolicy Wielkopolski pojawią się również fani z Podlasia. Kibice Jagiellonii Białystok przyjadą do nas samochodami i autokarami. Wyjazd autokarowy dla pojedynczego kibica rywala kosztuje 70 złotych wraz z biletem na mecz. Goście ogłosili nawet małą mobilizację na wyjazd do Poznania, jednak w piątek nie należy spodziewać się zbyt wielu kibiców Jagi na Inea Stadionie.

Bilety na mecz Lech Poznań – Jagiellonia Białystok godz. 20:30 (piątek, 6 marca)

Rabaty karnetowe i biletowe:

– Seniorzy powyżej 65 lat oraz dzieci poniżej 13 lat – (50% zniżki)
– Uczniowie w wieku 13-18 lat z ważną legitymację szkolną – (30% zniżki)
– Kobiety (nie dotyczy Kotła) – (30% zniżki)
– Osoby kontynuujące naukę, które ukończyły 18 lat życia oraz studenci z ważną legitymacją – (15% zniżki)

Godziny otwarcia kas stadionu:

wtorek-czwartek – 9:00-19:00
dzień meczu – 09:00-21:15

Strefa A (środek I i III trybuny):
Normalny: 55 zł
Senior/Junior: 28 zł
Szkolny: 39 zł
Kobieta: 39 zł
Student: 47 zł

Strefa B (boki I i III trybuny):
Normalny: 45 zł
Senior/Junior: 23 zł
Szkolny: 32 zł
Kobieta: 32 zł
Student: 38 zł

Strefa C (IV trybuna):
Normalny: 35 zł
Senior/Junior: 18 zł
Szkolny: 25 zł
Kobieta: 25 zł
Student: 30 zł

Strefa C (Kocioł):
Normalny: 35 zł
Senior/Junior: 18 zł
Szkolny: 25 zł
Kobieta: 35 zł
Student: 30 zł

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


11 komentarzy

 1. kościaniak pisze:

  „Jeśli więc na Inea Stadionie ma pojawić się oprawa na którą wielu czeka zachęcamy do aktywniejszego brania udziału w zbiórkach.” . Na mecz z ległą będzie oprawa za 25 tysiaków 🙂 Ale fakt na następne mecze żeby było trochę opraw to zbiórki muszą ulec poprawie.

 2. MaPA pisze:

  @Redakcjo-ciekawi mnie a myślę że także innych jak wygląda proces tworzenia takich opraw,gdzie i kto to robi i ile średnio taka oprawa kosztuje.Może jakiś artykuł +foto z powstawania takiej oprawy pojawiłby się na tym forum?

 3. TomekZSZ pisze:

  Pewnie ultrasi w tajnej bazie na księżycu panie władzo.

 4. z FC pisze:

  Myślę że flagi „dostarczą” ultrasi. Skupcie się bardziej na serpentynach, konfetti, balonach transparentach itd…
  Ma być spontan! Ma być Argentyna 🙂
  Zabierzcie ze sobą szale i piątkę do puchy 🙂
  Do zobaczenia w piątek na Bułgarskiej.

 5. boro pisze:

  Sts bilet 50 %

 6. pozn pisze:

  Juz się nie mogę doczekać wszyscy na Bułgarska!!!:)

 7. Mouze pisze:

  @MaPA Koszt oprawy oscyluje w okolicach 20-30 tys zł.
  Akcja z szalikami i barwami oczywiście słuszna,szkoda tylko ze pewnie po raz kolejny nie dotrze do uszu „kumatych” bywalców z pod podestu…Aż się człowiek zastanawia czy czarny nie jest przypadkiem jedna z barw Lecha…

 8. slavus pisze:

  Oczywiście oprawy potrafią stworzyć niesamowite widowisko i atmosferę, jednak co pewien czas zdarza się taka wtopa jak z „Wilnem”. W obecnej sytuacji wojewodowo-prezydentowo-policyjnej nie warto również bawić się w pirotechnikę. Patafiany na stołkach tylko czekają, żeby znowu zamknąć stadion.

 9. inowroclawianin pisze:

  @slavus – wtope z Wilnem to zaliczyła władza czeciej erpe, wojewoda i milicja. Transparent był bardzo trafny.

 10. Bara1922 pisze:

  zgadzam sie z MOUZE wszyscy na niebiesko biało a kumaci na czarno….wszyscy powinni byc traktowani tak samo,,,niech se ida na czarne koszule i jest git

 11. HSV pisze:

  Wtopa z Wilnem to fakt…..