Pełny mikrocykl w tym tygodniu

treningzimaPo wolnym weekendzie dziś popołudniu piłkarze Lecha Poznań wrócili do zajęć i tym samym rozpoczęli przygotowania do sobotniego meczu z Zawiszą w Bydgoszczy.


Wiosną Kolejorz regularnie będzie rywalizował co trzy dni i im dalej w rundę wiosenną tym kalendarz będzie coraz bardziej napięty. Tymczasem w marcu lechitów czeka nieco więcej luzu i do takich tygodni zalicza się już ten trwający. W jego trakcie poznaniacy nie rozegrają żadnego spotkania, a za to przejdą pełny mikrocykl treningowy z dużą liczbą zajęć.

Dziś Kolejorz spotkał się na treningu popołudniu. Jutro natomiast będzie ćwiczył dwa razy dziennie, zaś w środę w południe. Po tych zajęciach udział w wycieczce po stadionie wezmą Gergo Lovrencsics oraz Tamas Kadar. Czwartek i piątek będzie stał już pod znakiem jednego treningu dziennie odpowiednio popołudniu i w południe.

Ogółem do sobotniego meczu z Zawiszą Bydgoszcz, który odbędzie się 14 marca, o godzinie 18:00 podopieczni Macieja Skorży zaliczą łącznie sześć jednostek treningowych. Po tym boju „niebiesko-białych” nie czeka wolne, bowiem już w środę, 18 marca będzie trzeba rozegrać rewanż ze Znicz Pruszków, a cztery dni później bój z Legią Warszawa.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. Dawid pisze:

    oby rekonwalescenci doszli do formy a kontuzjowani zaczęli normalnie trenować 🙂

    ciekawi mnie czy znów rozegrany zostanie wewnętrzny sparing…

  2. 07 pisze:

    Czas wreszcie wygrać na wyjeździe. Z kim jak nie z ostatnią drużyna w tabeli?