Rocznicowe dni Kolejorza

lechJutro Lech Poznań będzie obchodził 93. rocznicę swojego powstania. Klub dokłada wszelkich starań, aby 19 marca 2015 roku był zauważony w naszym mieście i w Wielkopolsce.


Każdy kto chce złożyć Lechowi Poznań życzenia może zrobić to za pomocą portali społecznościowych (Twitter, Google + czy Facebook) dodając hashtag #93Lecha . Jutro, czyli w dniu 93. urodzin Kolejorza w Kolejach Wielkopolskich będzie można natrafić na konduktorów z przypiętymi specjalnymi „niebiesko-białymi” kotylionami. Dodatkowo przed Inea Stadionem od strony ul. Bułgarskiej pod III trybuną zostały wywieszone flagi z herbem Lecha Poznań, datami zdobytych Mistrzostw Polski i datą urodzin. Ponadto klub wydał specjalny filmik na którym życzenia po polsku składają piłkarze Lecha Poznań niemówiący jeszcze zbyt dobrze w naszym języku.

Do niedawna w internecie można było też nabywać specjalne rocznicowe t-shirty w dwóch kolorach, które rozeszły się błyskawicznie. Nadal trwa jednak sprzedaż limitowanej serii koszulek meczowych z okazjonalnym, rocznicowym haftem (herb + 93lata). Limitowane trykoty można nabywać w sklepie internetowym Lecha Poznań w cenie 179,90 zł. W identycznych strojach zawodnicy Lecha Poznań wyjdą na niedzielny mecz z Legią Warszawa, który będzie spotkaniem rocznicowym. O rocznicy Kolejorza pomyślał również Lech Pils. 19 marca w 36 punktach na terenie Wielkopolski pełnoletni kibice będą mogli nabyć piwo za 50 procent ceny. W sprawie 93. urodzin Kolejorza krótki komunikat wydało także SKLP. Poniżej jego treść:

Już w czwartek kolejne urodziny Naszego ukochanego Klubu! Zaczynamy przygotowania pośrednio do 95-tej, a docelowo do 100-tnej rocznicy powstania Kolejorza. Zapraszamy Was do świętowania z nami. Zaczynamy od meczu Drużyny Wiary Lecha: KKS Wiara Lecha z Oldboyami Lecha Poznań! Czwartek, godz. 19.22 na boisku ze sztuczną murawą, przed trybuną I, im. Teodora Anioły. Odpalamy, robimy zdjęcia pamiątkowe i zapraszamy do 12-stki na urodzinowe piwo (oczywiście pełnoletnich kiboli). Chcemy, aby od tego dnia była to nasza tradycja – mecz i świętowanie, dlatego wielka prośba do Was, drodzy fanatycy nie tylko z Wielkopolski: ubierzcie się tego dnia w barwy! Powieście flagi, w domach, autach, szkołach, firmach, zakładach pracy, etc.; pokażmy, że Kolejorz rządzi!. Zróbcie zdjęcia, wysyłajcie je do swoich FC, sekcji lub do SKLP. Zrobimy z tego wielką wystawę. Zapraszamy do świętowania. Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań i Wiara Lecha. „Cała Polska zna Nasz kibicowski świat, cała Polska wie jak Kolejorz bawi się…”

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<