Wystaw swoje oceny po meczu z Legią

ocenyW niedzielnym meczu z Legią Warszawa, piłkarze Lecha Poznań nie zawiedli i po meczu walki zgarnęli zasłużenie trzy punkty.

Jasmin Burić – Wrócił do bramki i nie zawiódł. Pokazał, że to mu należy się bluza z numerem 1. Przy golu Kucharczyka bez szans.

Tomasz Kędziora – Dobry występ z tyłu co jest najważniejsze. Kucharczyk sobie zbyt wiele nie pograł. Z przodu było nieco gorzej, ale wiadomo, że to nie on miał szarżować po skrzydle.

Paulus Arajuuri – Po raz kolejny był liderem defensywy. Zagrał walecznie i pewnie. Kolejny dobry mecz Fina.

Marcin Kamiński – Wreszcie! Wreszcie dobry mecz „Kamyka”, który dobrze się ustawiał, przerywał akcje rywali i nie popełnił żadnego poważnego błędu.

Barry Douglas – Bardzo słaby występ w defensywie. Często był niemiłosiernie ogrywany przez Żyro. W ofensywie było na szczęście o wiele lepiej. Cudowny gol z wolnego i podanie przy okazji w której czerwień obejrzał Malarz. Lech wygrał, dlatego nad jego grą w defensywie nie ma się co znęcać.

Łukasz Trałka – Jak zawsze dobry i waleczny występ kapitana. Nie odstawiał nogi.

Karol Linetty – Więcej ochoty do gry niż jakości. Bardzo słabo uderzał na bramkę rywala. Nie jest jeszcze w optymalnej formie, choć przez wynik 2:1 też nie ma się nad nim co znęcać.

Gergo Lovrencsics – Sporo chęci, a mniej jakości. Zszedł dość szybko.

Kasper Hamalainen – No wreszcie śpiący rycerz obudził się! Dobry mecz Fina, który ciągnął ofensywę Lecha i zdobył gola. Brawo!

Dawid Kownacki – Był mało widoczny na tej lewej stronie. W dodatku tracił piłki w prostych sytuacjach. Mimo wszystko od drużyny zbyt mocno nie odstawiał.

Zaur Sadaev – Fizycznie dał z siebie wszystko. Walczył o każdą piłkę często cofając się do drugiej linii. Szkoda, że był nieskuteczny.

Rezerwowi:

Szymon Pawłowski – Sporo chęci, a mało jakości. Powinien wykorzystać setkę w 97. minucie. Niestety zabrakło mu szybkości.

Tamas Kadar – Zagrał na pozycji defensywnego pomocnika. Nie popełnił większych błędów.

Dariusz Formella – Wszedł na końcówkę. Przeprowadził jeden ładny rajd po prawej stronie.

* – Piłkarz, który nie rozegra co najmniej 15 minut nie podlega ocenie

Należy ocenić występ każdego z poniższych piłkarzy i kliknąć na przycisk „Prześlij”. Nie ma opcji ocenienia gry tylko pojedynczych zawodników. Po prawidłowym ocenieniu w miejscu formularza wyświetli się komunikat „Twoja odpowiedź została zapisana”

[wpgform id=’85457′]

Trener Maciej Skorża:

1 – fatalnie (zła taktyka, nietrafione zmiany)
2 – słabo (zła gra i mierny występ piłkarzy)
3 – przeciętnie (Lech grał słabo)
4 – dobrze (mecz bez historii, wygrał Lech)
5 – bardzo dobrze (pewne zwycięstwo Lecha i udane zmiany)
6 – świetnie (wysoka wygrana Lecha nad mocnym rywalem)

Poziom meczu Lecha Poznań:

1 – bardzo słaby mecz zakończony porażką (kompromitacja)
2 – słaby mecz zakończony stratą punktów (rozczarowanie)
3 – przeciętny mecz i szczęśliwa wygrana Lecha (cieszy tylko wynik)
4 – dobry mecz i spokojne zwycięstwo Lecha (występ bez historii)
5 – bardzo dobry i efektowny mecz Lecha (takie mecze chcemy oglądać)
6 – pogrom za sprawą efektownej i efektywnej gry (długo nie zapomnimy tego spotkania)

[polldaddy poll=8745942]

Najlepszy piłkarz w zespole rywala:

[polldaddy poll=8745939]

Wyniki głosowania przez użytkowników serwisu ogłosimy w osobnym newsie w środę

Skład Lecha Poznań w meczu z Legią Warszawa:

Burić – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas – Trałka (73.Kadar), Linetty – Lovrencsics (62.Pawłowski), Hamalainen, Kownacki (86.Formella) – Sadaev.

69 komentarzy

1. Tytan pisze:

Jasiu pare bledow zrobil, mogloby nas to drogo kosztowac. Zaur kawal dobrej roboty, koles imponuje. Kownas nie widoczny. Hämä pozytywnie. Barry piekny gol ale ogolnie przecietnie. Kamyk i Paulus bardzo solidnie. Najlepszy Hämä/Zaur. Najgorszy Kownas, znowu niestety.

2. inoroz pisze:

dwie uwagi tylko.
    Sadaev – samolub taki, że powinien dostać po pysku i nauczył by się współpracować
    Pawłowski – niech się ogrywa z II drużyną.

3. kksiak pisze:

nie zgadzam sie z ocena Linettego dla mnie jeden z najlepszych na boisku. Douglas to nie obronca! Sadaev umie przetrzymac pilke jak malo kto w lidze ale nic z tego nie wynika.

4. czuk91 pisze:

Kamyk nie popełnił błędu? Przy golu dla ległej cała defensywa zrobiła mega babola. Poza tym Linetty wypracował drugiego gola i bardzo dobrze wyglądał na boisku, zwłaszcza siłowo. Zaur znowu świetnie, mimo przeciętnej skuteczności gość wykonuje mega pracę dla całego Zespołu.

5. tylkoLech pisze:

Buric może na początku trochę nerwowo, ale później pewny występ, jestem przekonana, że z Gostkiem znów byśmy nie wygrali. Każdy z rogów byłby mega zagrożeniem. Też nie zgadzam się z oceną Linettego, bardzo dobrze zagrał, szczególnie w drugiej połowie. Zresztą dzisiaj nie krytykujmy, tylko się cieszmy.

6. panbut pisze:

Bardzo lubię Tomka Kędziorę ale dzisiaj wcale tak dobrze nie było jak piszecie. Kilka razy, jeszcze w 1-szej połowie, Kucharczyk z nim potańczył i oddał strzał, jeden bardzo groźny („no i brawo Jasiu” ;)). Przy bramce piłka zrobiła go na szaro, no i klops. Szymek pewnie znów pod koniec rundy zacznie coś grać. Barry na lewe skrzydło! Nie wiem tylko, co wtedy z lewą obroną, Henriqueza się bardzo boję, może Kebba? Zaur byłby kozakiem jakby grał z drugim napastnikiem, w Lechu raczej to nie przejdzie póki co ale i tak jest bardzo przydatny.

7. mr_unknown pisze:

Najlepsi w Lechu Dogulas, Linetty i Hamalainen, najsłabsi Buric, który zaliczył kilka katastrofalnych wybić i Kędziora, który moim zdaniem radził sobie gorzej z Kucharczykiem niż Douglas, no i zawalił gola jak junior

8. stowoda pisze:

Burić fajne interwencje ale 2 razy MEGA BŁĘDY!
    Słabiej Kędziora. Super Hamalainen i dobrze Linetty.
    Kownacki niech dalej się ogrywa, cierpliwości choć fakt, w tym meczu jeden ze słabszych w drużynie (obok Pawłowskiego). Faktycznie, Douglas to taki dziwny obrońca 🙂

9. Nóż pisze:

Kolejny elektryczny występ Burica. Beznadziejny Kownacki i denny Pawłowski. Ogólnie rzecz biorąc występ całości na 3+. Za ten piep…ony minimalizm powinni mieć dziś normalną jednostkę treningową. Czemu ta drużyna nie ma ambicji. Dojechać największego rywala 3,4,5-0, przed własna publicznościa powinno być ich największym marzeniem. Gramy przeciwko 10ciu, nagle kontuzjowany schodzi Astiz a panowie piłkarze pykaja sobie piłeczkę na własnej połowie zamiast zamknąc ich na własnej połowie i dokończyc formalności. Głupi błąd Burica w końcówce i znowu skończyłoby sie 2-2 i słuchalibyśmy kretyńskich haseł : musimy bardziej uważac, na zbyt wiele pozwoliliśmy przeciwnikowi w końcówce itp pier….lenie. Po pokazowym meczu w Bydgoszczy raczej zbytnio bym sie nie jarał 3 punktami do lidera, bo z GKSa lub Koroną na pewno łatwiej nie będzie.

10. El Companero pisze:

co do Burica to mam wątpliwosci, co prawda dobrze bronil strzały z dystansu ale w pierwszej polowie gral jakby go poczęstowali gazem pieprzowym. Miotał się po polu karnym, nerwowo wychodził i się cofał. Dopiero w 2 połowie ostygł. Oby szybko wrócił do formy.

11. Dafaq7 pisze:

Nie wiem dlaczego czepiacie się tak Barrego,Kędziora zagrał dziś dwa razy gorzej,zarówno w defensywie i ofensywie.Wszystko to co złe przychodziło z lewej strony legii.Kędziora zachował się jak junior przy golu Kucharczyka,mam nadzieję,że się ogarnie i nie będzie na razie myślał o reprezentacji,bo to mu nie służy.

12. baczi_kks pisze:

A kto źle obliczył lot pilki przy golu Kucharczyka? Nie czasami wlasnie Kaminski osiolek?

13. ArekCesar pisze:

Barry dostał ode mnie 6. On w takich sytuacjach nie zawodzi, jego noga jest tak ułożona, że bramkarz musi chyba szybciej się rzucić, bo po strzale jest już za późno. Hehe. Najgorszy znowu młody Kownaś z notą 2.

14. PAWEL pisze:

Zaur może i mecz przeciętny, ale daje pewność słabej mentalnie i fizycznie młodzieży.jest z Paulusem w tym elemencie najważniejszy i niezastąpiony dziś.
    Hama reaktywacja!
    Kownaś i Szymek to co ostatnio, tylko ławka.czas na Formelle.
    Karol z Trałką wygrali środek, super!
    Barry zrobił to co umie najlepiej.brawo
    Kędziora drugi słabszy mecz z rzędu.
    Jasiu on naprawdę przynosi szczęście…

15. czuk91 pisze:

No właśnie. Może Barry nie bronił najlepiej ale gdyby nie jego świetne podanie do Hamy, a potem cudowny gol z wolnego to mecz mógł by się potoczyć zupełnie inaczej. To samo Karol, dlatego ode mnie obaj dostali po 5.

16. woo pisze:

Kędziora obniża loty. Zatraca charakter, gra jak taka p….a! Za przeproszeniem. Takich błędów nawet juniorzy nie popełniają.

17. kibic pisze:

kownas najslabszy hamo najlepszy

18. Maver pisze:

No jak Linetty zagrałwg was słabo to ja nie wiem jaki wy mecz oglądaliście ale na pewno nie ten, który rozpoczął się dzisiaj o 18:00 przy Bułgarskiej. Zostawił na boisku serducho, dał nam prowadzenie na 2:0 i generalnie nie odstawiał nogi – jak Trałka. Więc Linetty na plus. Niestety bardzo słabo po raz kolejny Kownacki, chociaż lepiej od Pawłowskiego, który po 20 minutach nie miał już siły biegać i to bezsensowne wymuszanie karnego – debil. Kędziora poprawnie, zawinił coprawda przy bramce dla Legii ale widać było, że chciał wyskoczyć do piłki tylko akurat noga ugrzęzła mu w boisku. Szkoda, że Formella wszedł dopiero na ostatnie 10 minut, bo Gergo nie pokazał przez 80 minut nic. Sadajew poprawnie, szkoda tylko że tak często podejmuje złe decyzje. Jak już skupi 2-3 zawodników dookoła siebie to powinien piłkę oddać a nie na siłę szukać strzału. Całkiem poprawnie Hamalainen przy obydwóch bramkach był tam gdzie być powinien ale w pierwszej połowie nie wyglądał za dobrze. Tak pewny Kamyk to jest to co chciałbym widzieć zdecydowanie częściej niż raz w sezonie.

19. Maver pisze:

@baczi_kks, nie to Kędziora nie wyskoczył ale w powtórkach widać, że to po części wina boiska.

20. legolas pisze:

4 najniższa ocena u mnie, bo każdy walczył na 100% 🙂

21. legolas pisze:

6 dla sędziego i Skorży 🙂

22. madoo pisze:

@baczi_kks
    Kendi to był. Niestety Tomek słaby mecz. A Kamiński dzisiaj świetnie, dobrze się ustawiał, czytał grę. Bez zarzutu.

23. arek pisze:

Zauwazylem, ze pewna regula sie sparawdza co do mlodych pilkarzy Lecha. Czym wiecej sie o nich mowi tym gorzej graja. Byl Kownas, wczesniej Kamyk, teraz Kedziora, ktory juz od kilku meczow gra piach. Niby szarpie, walczy ale bez glowy, traci pilki, zle sie ustawia, niecelnie podaje. Co do Jasia, to on dopiero wchodzi do zespolu po dlugiej przerwie i nie ma co sie dziwic, ze czasami jest niepewny, ale to bramkarz o klase lepszy od Gostka i jesli jeszcze mamay o cos powalczyc to tylko z Jasiem.

24. tomek27 pisze:

Specjalnie przygladalem się caly mecz Kownasiowi ,to co on gra ,to jest tragedia . Nie wiem czy ze 2 celne podania , masa strat i złych woborow. Jasiu tez 3-4 spore bledy , gral po prostu nerwowo. Mega robote wykonal Linetty i Tralka, wg mnie najlepsi na boisku

25. JRZ pisze:

Gracz meczu Hamalainen :)) a tak Serio to KAROL LINETTY!! Karol dzisiejszym meczem najprawdopodobniej załatwił sobie transfer w lato.

26. JR pisze:

Zaur potrzebuje kogoś szybkiego, którego by wypuszczał podaniami w uliczkę, skubany potrafi utrzymać się przy piłce nawet gdy jest naciskany przez 2 rywali. Nie ma z kim grać. Barry za to jest bardzo ofensywny, ale jak popatrzy się na jego grę w obronie to też nie ma tragedii. Jasmin potrzebuje meczy takich jak ten, dużo interwencji, dużo walki. Pawłowski, Kownaś wielka padaka.

27. olos77 pisze:

Chciałbym wiedzieć,kto w redakcji oceniał piłkarzy!Drugi raz z rzędu walicie takie babole z ocenami!Nawet laik widział,że Karolek najlepszy na boisku ,albo jeden z trzech!
    Kędziora wali babola za babolem!Strata bramki to jego wina!Ogrywany niemiłosiernie przez tęczowych,jak i słabo w ataku.Dla mnie marne -3!

28. KKSLECH.com pisze:

Nikt nie ocenia od nas piłkarzy. Od tej rundy oceniacie tylko Wy.

29. Adi6w pisze:

Moim zdaniem bardzo dobrzy byli Trałka i Linetty. Potrafili przerwać czy spowolnić akcję, a kiedy trzeba było uspokajali grę. No i w dodatku asysta Linettego klasa.

30. olos77 pisze:

Czy wystawienie opinii o danym piłkarzu nie jest jego oceną?Może nie w skali punktowej,ale zawsze!:)

31. ejber pisze:

Pisałem już w temacie meczowym ale powtórzę tutaj. Mecz nam wygrali Trałka z Linettym plus oczywiście Barry. Dla nich szóstki. W przodzie na plus tylko Sadajev. Reszta to statyści na dwóję. Kasper na 3 bo miał udział w obu bramkach ale poza tym kolejny słaby mecz. No i na deser Kendi. Mecz tragedia. Do tego złamana linia spalonego i perfidna obcinka przy bramce. Dla mnie najgorszy na boisku…

32. Ja pisze:

Zdecydowanie najlepszy Linetty, a ponadto wspaniali Buric, Dogulas i Hamalainen. Ci co uważają, że Buric był słaby, niech idą do okulisty.

33. RobertLech!!! pisze:

Wielkie brawa dla całej drużyny, chociaż było sporo błędów i mankamentów takie chociażby jak : gra obronna Barrego czy też Kędiego , Buric kilka razy nie pewny chociaż bez konsekwencji, Kownacki walczący ale bez jakości. Natomiast wielki plus dla Kaspra bo obudził się w kluczowym spotkaniu, w 1 połowie również Lovrencsics szarpał ile tylko mógł widać było w nim determinacje, natomiast kolejny raz zabrakło skuteczności i nie uniknęliśmy błędu w obronie, tak czy inaczej 3 pkt zostają w Poznaniu i ciągle walczymy o mistrza.

36. road pisze:

Jak przeczytałem oceny redakcji to musiałem sprawdzic czy o tym samym meczu piszemy. Burić – poza interwencją na początku meczu bardzo niepewny. Broni go tylko gra na przedpolu.
    A co do Linettego to on był jednym z cichych bohaterów meczu, mało kto biegał i walczył tyle co on. No i chyba miał asyste przy golu Hamy. W końcu też Hama zagrał trochę lepie. Sadajev jak zwykle ciągnął grę do przodu. I w końcu występ Kamyka na dobrym poziomie.
    Słabiej Arjuri (niech on nie wyprowadza piłki), bramka dla Legii to chyba w dużej mierze błąd Kędziory, mimo wszystko Szymkowi też trochę brakuje do formy z końcówki jesieni.

37. Pawelinho pisze:

Burić był bardzo nie pewny często się gubił przy prostych interwencjach, ale z drugiej strony to co miał wybrać i tak wybronił. Wg mnie najlepszy był Linetty może tego nie wydać aż tak bardzo ale zrobił kawał dobrej roboty w środku pola. Pomimo większych lub mniejszych błędów większości piłkarzy szczególnie, że wygrali można puścić w niepamięć.

38. Pawelinho pisze:

jw50

To nie jest oceny redakcji tylko opis tego jak kto zagrał.

39. Pawelinho pisze:

*To nie są oceny

40. JokerKKS pisze:

Kownackiego do rezerw wypierdolić to może zrozumie, że czas zacząć grać. Druga sprawa, że na innych młodych może to podziałać motywująco bo Kendi ostatnio tez mizernie się prezentuje.

41. aliz pisze:

uffff wróciłam, przeszczęśliwa, przemęczona i idę spać. O meczu napiszę i oceny wystawię jak się wyśpię i wyciszą się emocje.. Dobranoc :-))

42. Maver pisze:

Do wszystkich, którzy po kilku gorszych meczach (patrz Kędziora Kownacki) mają zamiar ich od raz „wypierdalać” do rezerw. Weźcie pod uwagę, że to są cały czas młodzi piłkarze (20 i 18 lat), i nie ma takiej możliwości, żeby ich forma utrzymała się na tak samo wysokim poziomie przez cały sezon. Więc trochę wyrozumiałości dla naszych wychowanków. To są chłopacy, którzy w normalnych warunkach robiliby za zmienników dla starszych kolegów. Tymczasem taki Kędziora gra już któryś mecz z rzędu w pełnym wymiarze czasu!

43. tomasz1973 pisze:

Najlepsi-??? Pierwsza połowa była słaba, na dodatek, każdy zaliczył lepsze momenty przeplatane gorszymi, ale dla mnie Trałka. Wygrał walkę o środek, na dzień dobry, odpowiednio szturchańcem potraktował byłego”kolegę” beLsia, gdy ten aktorzył z Sadajewem, dobrze mimo nerwowych momentów Jasiek, który wnosi spokój przy każdej wrzutce, fajnie zagrał Kamiński i Ajaurii, gorzej Daglas ( ale jego ocenę ratuje przepiekna bramka ) i Kędziora ( jemu akurat utrata bramki obniża notę).
    Sadajew pomimo, że ma wolę walki i chęci, będzie jeszcze lepszy, ajk podniesie ten Czeczeński łeb w górę i zagra szybką piłkę do partnerów, a nie holuje jakby grał w indywidualny sport.
    Najsłabsi? Niestety Kownacki i Pawłowski. W przypadku tego drugiego to wręcz biłem brawo Musiałowi, że dał mu żółtą kartkę, może facet się otrząśnie i niech się cieszy, ze legia nie zdobyła bramki na 2-2, bo za te akcje z końca meczu to w szatni od każdego z liścia powinien dostać. Miałem wrażenie, jakby czekał na to, aż ktoś go dogoni, żeby móc się pokiwać.

44. Dawid pisze:

parę słów ode mnie:

piłkarze – wielkie brawa!! wreszcie szli za ciosem chcąc zniszczyć tirówkę… dlatego straconą bramkę im wybaczam… szczególne pochwały dla Arajuuriego (czyścił wszystko i pomagał kolegom), Trałki (prawdziwy król środka pola), Sadaeva (walczył ile miał sił i często pomagał w rezegraniu + pochwała za przytrzymanie piłki w doliczonym czasie przy narożniku – do tej pory jak ktoś tego u Nas próbował to kończyło się to bardzo szybko), Douglas (za podanie przy czerwonej kartce i za kolejnego cudownego gola) i wreszcie Hama za przebudzenie w najlepszym z możliwych momentów 🙂

Skorża – pierwsza połowa była jako taka ale po przerwie wyglądało to już pięknie 🙂 brawo za zmobilizowanie grajków!!

Musiał – dawno nie oglądałem w Naszym meczu tak fenomenalnego sędziego… sędziował sprawiedliwie, dawał pograć ale w granicach rozsądku… wielkie brawa!!

45. damt610 pisze:

Pytanie co z Trałką i Gergo bo z tego co widziałem to utykali przy linii?

46. aliz pisze:

no to teraz moge napisać kilka słów o meczu – mamy w zespole dwa talizmany: Jasiu w bramce i jego koncentracja od pierwszej sekundy (gdyby nie to po 10-ciu sek, mogliśmy już przegrywać i nie wiadomo jakby ten mecz się skończył) oraz Trałka w środku.
    Ocenę za mecz jako całość – podwyższam do 6 pomimo kilku słabości (szczególnie pierwsza połowa) dlaczego? BO NASI NIE PĘKLI, poradzili sobie z presją i wykorzystali to co przyniósł los. Kazdy z nich i wszyscy razem byli uważni, pomagali sobie i dali z siebie tyle, ile mogli + jeszcze coś. Było ciężko, a po tęczowych było widać, że te gry w europucharach dały im doświadczenie i dodały pewności. Ten mecz uświadomił naszym grajkom, że mecze o stawkę tak będą wyglądać i aby je wygrać trzeba sobie pomagać i WALCZYĆ – innej opcji nie ma.
    Pierwsza połowa to była typowa piłkarska przepychanka i walka o środek pola. Berg dobrze wiedział jak ustawić swój zespół, aby na maxa utrudnić nam życie – szczególnie odcinanie od podań Kamyka przy wyprowadzaniu piłki, bo Paulus sobie za bardzo z tym nie radzi. Po drugie Kucharczyk – oprócz Dudy był najgroźniejszy i Kendi miał z nim ciężko, ale dał radę (chociaż to jemu „urwała się Kucha przy golu a reszta nie zdążyła). Poza tym nasi zagrali w niej bardzo nerwowo, masa niecelnych podań. ale nasi nie pękli, a co najważniejsze – to nie dali się dosunąć od środka pola nie na darmo mamy najlepsza parę i to przyniosło skutek.
    Co do drugiej poówy – nasi wreszcie opanowali nerwy

47. aliz pisze:

Co do ocen zawodników -podstawowa 4.
    podwyższam do 6:
    Karol, Trałka i Hama – poza tym Karol rozegrał kapitalny mecz pomimo długiej przerwy, warto było na niego poczekać parę tygodni dłużej i dla mnie zawodnik meczu.
    podwyższam do 5:
    Zaur (mógłby od czasu do czasu zobaczyć kto biegnie obok niego i wychodzi do podań, bo to gra zespołowa, ale ta harówa i przytrzymanie piłki), Jasiu (brawo za koncentrację od pierwszej sekundy i pomimo kilku elektrycznych zachowań – widać u niego brak ogrania meczowego, ale gościu dał radę).
    oraz dla całej czwórki w obrońców – chociaż im się zdarzały się błędy (Kucha urwał się Kendiemu i padł gol, a Trałki juz nie było na boisku)

Sędzia 6 – kapitalnie sędziowany mecz i niech sobie tęczowi gadają co chcą, sędzia stanął na wysokości zadania. uspokoił to co miał, nabrać się nie dawał i dał pograć – super.
    Skorża 6 i bez komentarza bo co tu więcej napisać? BRAWO

48. anty pisze:

kolejny bardzo kiepski mecz Kędziory. Od czasu jak się zaczęło mówić o kadrze przestał dobrze grać. Kownaś niestety kolejny słaby mecz, za dużo udziela się medialnie i to mu nie służy. Było wielu skautów, kto błysnął izasłużył na transfer??? Na pewno Linetty, z Ległej mimo wszystko Żyro

49. 1909 pisze:

ogólnie wielki szacun dla drużyny za zwycięstwo nad odwiecznym znienawdzonym wrogiem. natmomiast nie da się w tym miejscu nie skrytykować jednego piłkarza Kolejorza – to Szymon Pawłowski. zawodnik z taką formą nie powinien być nawet na ławce rezerwowych. pisałem tutaj po meczu Pogoń – Lech, że wyprzedzał go już wtedy Murawski biegający od 1 minuty po boisku a Pawłowski wszedł podobnie jak wczoraj na ok. 30 minut. wniosek ? żadnego progresu formy… myślę, że ten piłkarz jest za słaby nawet do rezerw. i zdecydowanie trener Skorża nie powinien go planować do składu na Błękitnych. pięknie jest iść do pracy po takim weekendzie kiedy współpracownicy – fani tirówy mają zatkane gęby 🙂

50. F@n pisze:

Te oceny są jakieś za przeproszeniem z dupy. Burić błąd, mógł paść gol. Błąd Kędziory przy bramce i nie był to też jego dobry mecz, a Karol nisko oceniony zagrał jeden z lepszych meczów tej wiosny.

51. F@n pisze:

Taki mały bonus jeszcze. Wiele osób może się z tym nie zgodzić, ale dla mnie takim cichym bohaterem był Sadaev. Tyle walki, bardzo dużo z siebie dał i potwierdził, że technicznie jest na naprawdę dobrym poziomie, gdyby wszedl tylko gol po tej kiwce w polu karnym to wszyscy by się nad nim dziś spuszczali 😉

52. damt610 pisze:

Sadajev to miał z 3-4 sytuacje w której powinien podawać lepiej ustawionym kolegom zamiast holować piłkę i pchać się na 3-4 legionistów co przeważnie kończyło się stratą lub wycofaniem do tyłu.

53. jarek pisze:

co Kownacki robi w pierszym składzie to rozumie tylko skorza

54. Dawid pisze:

jeden z zawodników, który moim zdaniem zagrał jeden z najsłabszych swoich wiosennych meczy to jednak Kędziora… moim zdaniem dał się ogrywać bardziej niż Barry, nie przypilnował Kucharczyka kiedy błąd popełnił Jasiu, bramka w 100% idzie na jego konto… słaby mecz…

wnioski oczywiście po obejrzeniu powtórki meczu 🙂

55. Tadeo pisze:

Liczy się zwycięstwo i korzyści odniesione w sferze mentalnej i psychicznej w dalszej walce o mistrzostwo. Jeżeli miałbym kogoś oceniać to Kownackiego i to nie w sensie jego gry w tym meczu , bo w kolejny raz niczego nie pokazał , ale jego dalszej kariery.Uważam że trener Skorża powinien dać mu szanse odbudowania się , i na jakiś czas odsunąć go od gry w pierwszym zespole. Niech chłopak odbuduje się grając w rezerwach. Boję się aby dalsze eksperymentowanie tak młodym chłopakiem nie skończyło się dla niego źle , i nie odbiło się negatywnie na jego dalszej karierze .

56. Anonim pisze:

Najlepsi na boisku: Sadajew, Barry, Karol, Trałka
    Pozytyw: Hama, Kamiński
    Poniżej oczekiwań: Pawłowski, Kedziora, Kownaś – choć on akurat lepiej niż ostatnio, a ostatnio było lepiej niż poprzednio 🙂 Czyli tendencja wzrostowa. PS. Co do Kownackiego. Jesli ktoś chłopakowi zarzuca że za duzo udziela się w mediach społecznościowych, to z tego co zaobserwowałem od prawie miesiąca nie udziela się wcale!
    Reszta na swoim normalnym poziomie. Sędzia nie przeszkadzał w grze, Skorża zrobił dobre zmiany. Ogólnie mecz „walki” w pierwszej połowie, w drugiej ze wskazaniem na Kolejorza.

57. truskawa pisze:

58. Greg pisze:

Trałka to taki nasz Mascherano (oczywiście z zachowaniem proporcji:)

59. kuba pisze:

Trałka rewelacyjny mecz

60. Dymas89 pisze:

Najlepsi u nas to Barry Douglas,Łukasz Trałka i Karol Linetty.
    Najgorsi tutaj nie nowość Kownacki i Kędziora.

61. Dymas89 pisze:

Oglądałem dzisiaj mecz jeszcze na spokojnie i żeby przeanalizować występ Kędziory i Kownackiego:

Kędziora-3 pojedynki 1 na 1 z Kucharczykiem i 3 przegrane(rzeczywiście Kucharczyk sobie nie pograł he), o ile coś potrafi w ofensywie(co w meczu z legią nie pokazał) to defensywa leży totalnie,te jego pójścia na raz doprowadzają mnie do szału, wystarczy że na skrzydle gra szybki skrzydłowy i Kędziora się gubi.Reprezentacja hahaha wolne żarty.

Kownacki-kompromitacja po raz kolejny.
    Statystyki z pierwszej połowy naszej ”Młodej gwiazdy”
    -Miał kontakt z piłką 15 z czego STRACIŁ 12 RAZY!
    -Podania do przodu 8 prób i 8 STRAT!
    -Drybling 5 prób i 5 STRAT!
    -Jedyne co mu się udało to 3 podania do tyłu….

Patrząc z trybun na jego grę myślałem że dostanę kurwicy.Rezerwy i to jak najszybciej.

62. Zgredzik pisze:

Do Dymas89. A ja widziałem kilka bloków bocznego sektora przez Kendiego i przez to Kucharczyk i Brzyski musieli zawracać i grać do tyłu. Wybronił też strzał Żyry gdy piłka leciała do pustej bramki,a obok było trzech legionistów. Było to po akcji Dudy który objechał naszych czterech, a na końcu Kamola (zobacz na powtórce co zrobił Kamol). Przy golu dla ległej, też żaden ze stoperów nie poszedł na asekuracje, a to ich obowiązek. Kendi wyblokował też Brzyskiego gdy wjechał w pole karne sam na sam. Poza tym, może trener mu zabronił w tym meczu włączać się (ze względów taktycznych) do przodu? Pozdro

63. omega pisze:

Gdzie dziś są Ci , którzy ostatnio na Kasprze nie zostawiali suchej nitki ? Pseudo znawcy , którzy nie potrafią rzetelnie patrzeć na grę i ją oceniać.

64. Alcatraz pisze:

Sporo by się można doczepić do naszych graczy.

Tomasz Kędziora – słaba gra z jego strony, juniorskie zachowanie przy straconym golu. Słaba gra na tzw 'miękkich nogach’ nie czuje chłopak momentu ataku przeciwnika z piłką, robi to na raz i zupełnie nie zważając czy Trałka albo Paulus są wstanie go asekurować. Duże pole do poprawy.

Burić elektryczny ale bez skuchy!!!

Barry – na początku nie radził sobie z siłowym stylem Żyry , ale po kilku przegranych pojedynkach ogarnął się i dał gola na prowadzenie!!!

Marcin Kamiński – gra bardzo dobra , raz dał się tylko Dudzie ograć, świetnie czytał grę!!!

Karol Linetty – po prostu BRAWO!!!

Szymon Pawłowski- dno i kupa mułu

Gergo Lovrencsics ciut lepiej od Szymka

Kasper Hamalainen – zagrał to czego od niego oczekuję!!!

pozostali przyzwoicie.

65. Alcatraz pisze:

omega

Jestem!!!

Czy tobie się gra Kaspra np w Bydgoszczy podobała?
    Każdy mecz jest inny i być może to że wszyscy po nim jechali wpłynęło na to ,że się ogarnął.
    Za dobre chwalmy za złe gańmy to uczciwe i wychowawcze, jak będziesz miał dzieci to zrozumiesz.

66. ABC pisze:

KKsiak, zgadzam sie…Barry to nie obronca 🙂 przesunąć go do przodu…przegląd pola ma świetny oczywiście w ofensywie. Lewa nóżka do wolnych złoto udowadnil nieraz

67. ABC pisze:

Udowodnił

68. zawisza pisze:

omega – i ja jestem 🙂
    Kasper pokazał po raz kolejny że nadaje się na grę z kontry. Wyszedł dwa razy do prostopadłych piłek i dwie bramkowe akcje.. Ale jako 10-tka nie stworzył żadnej sytuacji innym zawodnikom takim zagraniem. Reasumując – ma gaz (choć nawet tego mu brakowało na początku rundy) więc na kontry się nadaje. Niestety jak przychodzą mecze ze słabymi ekipami które murują bramkę (połowa meczów w ekstraklasie i wstępne rundy europejskich pucharów) – to Kasper jest nieprzydatny.

69. Koło pisze:

Kasper miał łatkę ze nie potrafi grać ze mocnymi zespołami teraz penie dokleją mu ze moze grać tylko z kontry a generalnie mieliśmy zdecydowanie słabsze skrzydła od tęczowych myśle ze szymek na polowe kwietnia bedzie już w formie i mam nadzieje ze trener da wiecej szans Keicie,bo skrzydło to nie jest pozycja do Kownasia