Do tytułu kroki dwa, Lech już blisko mistrzostwa! + 68 zdjęć z meczu

lechpogonW meczu 35. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, Lech Poznań wygrał u siebie z Pogonią Szczecin 1:0 (1:0) i na dwie kolejki przed końcem nadal jest liderem. Kolejorz był dziś dużo lepszy od rywala, ale szalenie nieskuteczny przez co kibice do końca drżeli o wynik. Po tym zwycięstwie Wielkopolanie są już dwa kroki od upragnionego tytułu.

68 zdjęć z niedzielnego meczu:

16:40 – Witamy z Bułgarskiej! Na przedostatnim w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto ze stadionu. Witamy oczekując dziś tylko wygranej!

16:42 – W Poznaniu idealne warunki do gry. Jest ciepło, pogodnie, a 31 maja to świetny dzień, by zrobić kolejny krok do majstra!

16:42 – Poniżej skład Lecha. Zawieszonego Douglasa zastępuje Kadar. Nie ma w ogóle Henriqueza, ale jest Holman.

16:44 – Na stadionie są już pierwsi kibice. Za to pod stadionem wybuchają achtungi i słychać „Mistrz, Mistrz Kolejorz”.

16:45 – Lech zakończył już spacer po murawie. Pogoń jeszcze nie wyszła.

16:46 – Murawa idealna:

16:48 – Lech na domowe zwycięstwo z Pogonią czeka od wiosny 2007. Wtedy hat-tricka zdobył Reiss i padł wynik 3:0. Czas wreszcie przełamać tego pechowego rywala.

16:48 – Sektor gości będzie dziś pusty. To ze względu na zakaz wyjazdowy dla Pogoni.

16:49 – Na razie zły wynik przy Łazienkowskiej. Legia prowadzi z Wisłą 1:0, zatem Lech chcąc utrzymać lidera musi wygrać.

16:52 – Pogoń właśnie dojechała na stadion.

16:56 – Poniżej skład gości:

16:57 – Ewidentnie Czesław Michniewicz postanowił dziś trochę ułatwić Lechowi zadanie i postawił na sporo młodzieży od początku.

17:00 – Murawa jest właśnie zraszana. Piła będzie chodzić nieźle.

17:03 – Okrzyków „Mistrz, Mistrz Kolejorz” pod stadionem coraz więcej. Tylko najpierw trzeba wygrać wszystko do końca.

17:06 – W Kotle wywieszono już fany.

17:11 – Bramkarze Pogoni i Lecha są już na rozgrzewce.

17:12 – Kibiców powitał właśnie spiker przypominając o zaledwie 3 krokach do końca.

17:20 – Lech już w komplecie na rozgrzewce. Jeszcze 40 minut i ruszamy!

17:24 – Złe wyniki dziś. Wygrała Legia i Jaga. Lech też musi więc wygrać.

17:27 –

17:27 – Spiker poinformował właśnie o wynikach innych kandydatów do mistrza. Oczywiście gwizdy na trybunach.

17:31 – Witamy kibiców Legii na relacji, których tradycyjnie jest tu więcej niż kibiców Lecha o tej porze.

17:33 – Ciekawe jak na lewej obronie spisze się Kadar. Nie jest to lewy obrońca. Dla niego to nowa pozycja.

17:33 – A z głośników stadionowych „Eye of the tiger”. Nie ma dziś bata. Trzeba wygrać wszystko do końca, bo mistrza nie będzie.

17:36 – Stadion pomału się zapełnia. Powinno dziś dobić do 30 tysięcy.

17:38 – Zrobiło się bezchmurne niebo. Większa część trójki na razie w słońcu. Wszyscy czekamy już na zwycięstwo i przełamanie nieszczęsnej Pogoni.

17:43 – Fotki trybun damy tradycyjnie najpóźniej w przerwie. Będą na TT, ale wkleimy okno z nimi także tutaj.

17:45 – Dziś w protokole meczowym jako kierownik widnieje Mariusz Skrzypczak, który zastąpi na stanowisku Dariusza Motałę odchodzącego po sezonie.

17:50 – Kocioł jest już nieźle nabity. Trwa rozgrzewka z dopingiem.

17:51 – Spiker czyta składy! Jeszcze 10 minut.

17:52 – Wielu kibiców ma dziś niebieskie i białe koszulki. Bardzo dobrze wygląda stadion.

17:55 – Piłkarze na pewno znają wynik Legii i Jagi. Nie ma kalkulowania. Trzeba wygrać jak najwyżej!

17:57 – Doping w Kotle na petardzie! Czekamy na wyjście piłkarzy i jedziemy!

17:59 – Hymn Lecha śpiewają kibice. Lech zagra w tradycyjnych strojach, Pogoń na biało.

18:15 – Trybuny:

18:50 – Panorama trybun:

2 min. – Już Lech atakuje! Minimalnie niecelna bomba Kadara.
5 min. – Obrońcy zatrzymują dobre podanie Szymka.
10 min. – Od początku meczu zdecydowana przewaga Lecha, jednak tempo na razie wolne.
10 min. – Ależ błąd obrony Pogoni z którego nie skorzystał Lech. Sadaev trafił z bliska w obrońcę.
13 min. – Dobrą wrzutkę wyłapał Gostomski.
13 min. – Podanie Sadaeva w ostatniej chwili przeciął obrońca.

16 min. – Indywidualna akcja Zaura zakończona minimalnie niecelnym strzałem. To powinien być gol!
21 min. – Wszystko wygląda dobrze tylko gola brakuje.
25 min. – Niewiele wynika z przewagi Lecha. Wrzutki z akcji czy z rzutów wolnych są często złe.
27 min. – Zły strzał Kownackiego. Akcje są, jednak uderzenia fatalne.

31 min. – Gostomski dobrze broni strzał z wolnego.
33 min. – Niecelny strzał Zwolińskiego z paru metrów. Są to pierwsze minuty w których Pogoń wyszła dłużej za swoją połowę.
36 min. – Celny strzał Szymka z 20 metra łapie Kudła.
36 min. – Ponownie Szymek i ponownie lepszy Kudła!
40 min. – Zepsuta kontra przez Pawłowskiego.
44 min. – Lech musi przyspieszyć grę, bo grając w takim tempie tylko denerwuje kibiców.
45 min. – Nieudany rajd Kędziory. Stracił piłkę tuż przed bramką.
45+1 min. – GOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL !!!!!!!!!!!!!!!! Kolejna piękna akcja Lecha, wyłożenie piłki na 15 metr do Linettego i ten mocnym strzałem pod poprzeczkę strzela gola do szatni!
45+1 min. – Koniec I połowy. Zasłużone prowadzenie!

47 min. – Znów Sadaev marnuje setkę Lecha! to już 3 raz!
52 min. – Dobrze wyglądają akcje Kolejorza. Tylko gdy strzela Sadaev… no właśnie.
56 min. – Zablokowany strzał Hamalainena. To była dobra kontra na 2:0.
59 min. – Kolejny raz Sadaev… tym razem chciał wejść z piłką do bramki.

62 min. – Niecelne uderzenie Pawłowskiego. Tu już dawno powinno być po meczu. Niepotrzebna ta nerwówka.
67 min. – Lech ma pełną kontrolę nad meczem, ale tu gola brakuje! Czekamy na gola na 2:0!
74 min. – Lekki strzał Szymka z lewej nogi broni Kudła.

76 min. – Fantastyczny strzał z daleka broni Gostomski!
78 min. – Lech musi się obudzić, bo nieco siadł ze swoimi atakami.
84 min. – Przez zmarnowane sytuacje Zaura będziemy tu teraz drżeć zapewne do końca.
89 min. – Nie wiadomo co robi Lech od paru minut. Przykre.
89 min. – Fantastyczny strzał Keity broni Kudła! Świetny mecz tego zawodnika.
90+1 min. – Dobrze. Lech ma piłkę, a czas ucieka.
90+3 min. – KONIECCCCCCC!!!!!!!!!!!!

KKS Lech Poznań – MKS Pogoń Szczecin 1:0 (1:0)

Bramki: 45.Linetty

Żółte kartki: S.Murawski, Akahoshi

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Widzów: 27538

KKS Lech: Gostomski – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Kadar – Trałka, Linetty – Kownacki, Hamalainen (85.Keita), Pawłowski (90+2.Ceesay) – Sadaev (65.Jevtić).

Rezerwowi: Kotorowski, Wilusz, Ceesay, Djoum, Keita, Jevtić. Holman.

MKS Pogoń: Kudła – Frączczak, Golla, S.Murawski (77.Listowski), Ricardo Nunes – Matras, Murawski – Walski (46.Kun), Akahoshi, Danielak (63.Wojtkowski) – Zwoliński.

2. seniorka pisze:

Coraz bliżej Mistrza! Brawo Kolejorz! Tak trzymać do końca. Co do Zaura zgadzam się z @L(B). Zapieprza chłop dla drużyny ile mu sił starcza. Żal mi go, że nie strzelił chociaż jednego gola. Widać było, że sam jest zawiedziony. Mam nadzieję, że w tych ostatnich dwóch meczach coś ustrzeli.
    Kurcze – bałam się tego meczu, ale jest dobrze!!!

3. zenek pisze:

Kownacki to kompletna katastrofa. Sadajew walczy? Dobre sobie. Bramki!!!

4. wujek pisze:

MAMY KÓRWA MISTRZA

5. KrewIHonor88 pisze:

Paprykarz, szacunek za komentarz bez napinki. Jeśli chodzi o Sadajeva, chyba nigdy w Lechu nie było piłkarza, którego nie potrafiłbym jednoznacznie ocenić. Zaur jest pierwszy. Cała reszta poprawnie. Nad Kownackim pastwić się nie będę bo to żaden skrzydłowy. Teraz już się potknąć nie możemy. To nic,że długi był marsz….

6. kibic007 pisze:

Brawo! Lechia z Legią wygra, my zrobimy swoje i będzie pozamiatane :)!

7. Pszczółka pisze:

kurcze wróciłem do domciu.Kolejny krok do mistrzostwa!!Powiem wam że Arajuri i Kadar, to nasza przyszłość w środku obrony nie do przejścia.Dla mnie na piątkę dzisiaj obydwaj.Szkoda mi tego Sadayeva, chłop się nabiegał ale w kluczowych momentach wszystko kiksował.Trałka dziś wszędzie jak zawsze.No i nie do końca podobał mi się Kownaś.Ciężko będzie chłopakowi wrócić do wcześniejszej formy.Praca i jeszcze raz praca, a nie żel na głowę bo talent niewątpliwie ma.Reszta poprawnie z mojego punktu widzenia.pozdro

8. DonGrubalesko pisze:

Ten system sprzedaży to po prostu jakiś skandal!!!

9. dwd pisze:

W mojej ocenie najbardziej brakowało wykończenia akcji i skuteczności.

10. JRNY pisze:

Mistrzostwo już w środę?

11. F@n pisze:

Sadaev powinien zostać i grać za napastnikiem albo na skrzydle. Technikę i siłę ma gości genialną. I Przede wszystkim myśli na boisku.

12. maciej pisze:

Dwie stacje do mety:-) Na tym etapie nie ma sensu rozliczać pojedynczych graczy liczy sie wynik i jedność w zespole i wśròd nas!

13. TOMEK pisze:

Ja też podpisuje się pod Sadajewem dla mnie to walczak jakich mało szczególne na mnie zrobił wrażenie na filmiku z meczu z Lechią jak zszedł w 2 połowie i siedział na ławce tak zaangażowanych ludzi nam trzeba ile było komentarzy jak to gwiazdki siedzą na ławce i rozbawieni a on cały czas jakby w grze chociaż raczej u nas nie zostanie. Mega szacun dla niego. Poza tym jest mega silny spokojnie można na niego grać długie lagi mało którą straci i potrafi przedryblować pół boiska tak jest zajebisty technicznie może z zachowaniem pod bramką da się coś zrobić bo byłby to naprawdę wielki napadzior. Rudnevs czy Lewy niemieli takiej techniki jaką ma on

Pozyjemy zobaczymy

14. roby pisze:

Najważniejsze 3 punkty i koniec basta.
    Irytująca gra Sadajeva i Kownaciego ale jest promyk jest myśl kreatywna , potrafią nieszablonowo rozegrać piłkę.
    Następna kolejka po raz kolejny bardzo ważna , trzeba wyjść po swoje 3 punkty i mamy blisko mistrza 🙂
    Linetty – mam nadzieję ,że jak będzie MP to zostanie.

15. Abe pisze:

FitoroiD (maść doodbytnicza) czy może Aesculan (maść doodbytnicza), jak myślicie na co się skuszą tęczowi w środe ? :DDD

16. Abe pisze:

Już w środe świętujemy 🙂 dla tęczowych maść na ból dupska :DD

17. omega pisze:

Zaur to zawodnik jakiego potrzebujemy . Nie pęka , walczy o każdą piłkę i jest dobry technicznie . Kownackiego nakrywa kapeluszem . Trochę nie rozumiem wyborów Skorzy . Dawid nie zasługuje na grę w wyjściowej 11.

18. Mouze pisze:

Coraz bliżej,jeszcze dwa kroki.
    Teraz kolejny najważniejszy mecz-Zabrze!

19. DonGrubalesko pisze:

Wy też macie taki problem z kupnem biletu on-line??

20. ArekCesar pisze:

Szkoda niewykorzystanych okazji Zaura, ale bez jego walki z przodu nie ma naszego ataku. Dzięki niemu rywal czuje presję i musi zabezpieczać tyły i wtedy nasi pomocnicy mogą harcować.
    Najważniejsze, że kolejny raz wytrzymaliśmy presję i wygraliśmy po wygranych tęczowych. Teraz mecze o tej samej godzinie i oby w środę mistrz był nasz. Trzeba liczyć na Lechię, która walczy o puchary i zagra optymalnym składem, bo się nie wykartkowali. Legła zagra bez Rzeźniczaka, a to już coś.
    Wiara czuję blusa już w środę.

21. seniorka pisze:

Dlaczego Kownaś wystawiany jest na pozycji skrzydłowego? Pytam, bo nie rozumiem tego.

22. KotorFan pisze:

Dlatego, że Gergo jest kontuzjowany, a Formella i Keita są słabsi od Kownackiego?

23. F@n pisze:

@KotorFan, Formella jest lepszy od Kownackiego na skrzydle to po pierwsze. Po drugie Keita jak naprawi głowę będzie lepsze o klasę.

24. Pszczółka pisze:

@seniorka bo tak go ustawia TRENER Kolejorza.Widocznie taką ma koncepcję:)

25. Mouze pisze:

@KotorFan Nie sadze żeby Formella był od niego słabszy.Po prostu Kownacki przegrywa rywalizacje w ataku z Sadejvem i Hamalainenem a musi grac bo jest „wielkim talentem polskiej piłki”
    Przykro jest mi patrzeć na tego chłopaka,bo marnieje i przeciętnieje w oczach…

26. Pszczółka pisze:

@KotorFan Formella pauzuje za czerwień, nie wiem może zapomniałeś.

27. ArekCesar pisze:

Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale po meczu żaden z naszych ciemnoskórych graczy nie podszedł podziękować za doping. A jak wiemy zagrali Keita i Ceesay, a Djoum był na ławie. Nie wiem jak wy, ale ja bym z Kebbą nie przedłużył kontraktu. Chciałbym za to zobaczyć więcej Djouma, bo na razie nie m szans na pokazanie się, bo Łuki i Karol robią dobrą robotę.

28. Pszczółka pisze:

@ArekCesar Keita nie podszedł bo miał za dużą presję:))Kebab pewnie nie może przetrawić że jest tylko rezerwowym i obraził się że wszedł na ostatnią minutę.Też mnie jego osoba po kontuzji nie przekonuje.Mam nadzieję, że w niedzielę po ewentualnym Mistrzostwie, zepną się wszyscy i podejdą.

29. seniorka pisze:

@Pszczółka
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź:) Wiem, że trener go tak ustawia. Tylko co z tą koncepcją? Kownaś nie jest skrzydłowym i wydaje mi się, że ustawianie go na tej pozycji mu nie służy. Chodzi mi o to żeby nie zmarnować jego talentu, bo że go ma, chyba nikt w to nie wątpi.

30. Mary pisze:

Przestańcie k# narzekać! Przynajmniej przez ten tydzień. Walczyli? Walczyli. Nie jest ważne kto ile piłek stracił, na tym etapie liczy się tylko wynik. W niedziele wszyscy na stadion. Mistrz, Mistrz Kolejorz!

31. Ejber pisze:

Z rezerwowych którzy nie weszli na boisko podszedł pod Kocioł tylko Kotor, Zaur dostał owacje jak schodził, a podejść nie raczył.

32. tylkoLech pisze:

@Mary – dokładnie tak. Dziś trzeba się cieszyć i wierzyć, że będzie dobrze.

W tytule: „Działalność statutowa FPP”.

Wpłacać wiara zmobilizujmy się jak przed Finałem PP żeby były mistrzowskie oprawy !

35. tylkoLech pisze:

@Pogoń – Z legią też wystawił młodzież, wtedy nie stracił w waszych oczach?

36. seniorka pisze:

Pogoń – Idź płakać na swoją stronę.

37. ArekCesar pisze:

Teraz powinna iść akcja: „wrzucamy na oprawy”. Jestem ciekaw ile dzisiaj zebrali, bo zainteresowanie było jako takie. Jak zwykle się dorzuciłem i już się nie mogę doczekać co ultrasi wymyślą.

38. seniorka pisze:

@strejlal – Jutro parę złociszy wpłacę.

39. Paprykarz pisze:

Wywieszacie jakies flagi typu White Slupsk czy cos takiego a potem sie dziwicie ze czarnoskorzy pilkarze nie podchodza do was? Serio?

40. pyrlson pisze:

Mowcie co chcecie,ale Sadaev ma to cos jak talizman.

41. JanekWilda pisze:

Paprykarz – Trzymaj się. Szacunek! Jebać Ległą;)

42. kibol z IV pisze:

@Mary – Tu już teraz wśród co niektórych dominuje opinia iż jeśli zdobędziemy Majstra to przez słabość ległej !!! Tu już teraz pewni „eksperci” mówią o Mistrzu bez charakteru !!! Kużwa jak trzeba być pierdolniętym by wypisywać takie bzdury !!! 99,9 % piszących tutaj to normalni Kibole…jednak jest pewien ułamek TROLII…którym nie pasuje styl, koncepcje , bezjajowy trener itp.,itd. NIE KARMIĆ TROLII…MISTRZ POWRÓCI !!! :):):) MACIEJ , MACIEJ S , MACIEJ SKORŻA – THE BEST :):)…MISTRZ MISTRZ KOLEJORZ -To dla wszystkich MENTALNIE NASTAWIONYCH NA SUKCES !!!…. reszta niech zamilczy i pielęgnuje swoje fobie 🙂

43. Legionista pisze:

Życzę wam chłopaki żebyście zdobyli tego mistrza i mam nadzieję że wtedy nasz prezes pójdzie po rozum do głowy i wyśle łysego do Norwegii z biletem w jedną stronę .

44. KKs7 pisze:

jeszcze dwa kroki!!!!

45. leftt pisze:

Podobało mi się w tym meczu prawie wszystko, zwłaszcza wygrywanie prawie wszystkich stykowych piłek, i tu szacunek dla środkowych pomocników. Podobała mi się gra z klepki.
    Nie podobało mi się, że dużo słabsza Pogoń mogła na farcie wyciągnąć remis (Nunez, Murawski, Zwoliński). Na szczęście Gostek dał radę ( i to kolejny plus). 1-0 to zawsze niepewny wynik.

46. truskawa pisze:

Ale nadal 1-0 to wygrany mecz. Masz rację mecz się podobał, dużo wartkich akcji, bez odstawiania nóg. Gdyby tylko Zaur odrobinę poprawił celownik było by przynajmniej 3-0. Mimo tego Zaur napędza nasze akcje ofensywne i robi świetną robotę!!

47. fanzklin pisze:

Byl ogien. Dalismy z siebie wszystko , na 1 pietrze petarda , wiara dala czadu.

48. Juliusz Cezar pisze:

Przestancie tak wychwalać Sadaeva przecież ten piłkarz to normalne drewno , przy takich sytuacjach 100-200 procentowych to każdy inny zawodnik by to zrobił w takich sytuacjach.Co to za napastnik co strzela w sezonie 4 bramki i 2 w Pucharz Polski żaden napadzior.

49. KKS1922 pisze:

Jakby udało się zakontraktować Kudłę na bramkarza byłaby rewelacja. Już wcześniej zauważyłem, że chłopak ma talent

50. leftt pisze:

Talent pewnie ma, ale my potrzebujemy naprawdę dobrego bramkarza i to już na teraz.

51. Alcatraz pisze:

Dopiero dziś mogę się odnieść do naszej skromnej wygranej.

Mecz po kontrolą co najważniejsze moim zdaniem. Szkoda tych nie wykorzystanych sytuacji, ale zadanie wykonane i w tym momencie tylko to zadanie się liczy. Pozostały dwa trudne kroki do zrealizowania.

52. Wislak z Warszawy pisze:

Witam,

Tylko Was zawiadomić ze:

1) Wciąż, mimo pechowej i niezasłużonej porażki z tęczową tirówą, życzę WAM Mistrza.
    2) Bramka Rzeźniczaka, Spalony Saganowski przeszkadzał w interwencji Buchalika:
    Patrzcie na Twitter Krzysztofa Stanowskiego

Pozdrawiam Lecha Poznań

Wiślak z Warszawy

53. Mouze pisze:

@Juliusz Cezar Masz racje Sadajev to żaden napastnik.31 meczy 8 bramek i 7 asyst to liczby cechujące ofensywnego pomocnika,i nim właśnie Zaur jest.Wystawiany na 10-tce bądź na skrzydle dawałby znacznie więcej.
    Ci którzy krytykują Sadajeva,niech sobie zdadzą sprawę z tego,ze bez jego asyst i kluczowych podań w ostatnich meczach już dawno o Mistrza byśmy nie grali.
    Gdyby Sadajev do swojej waleczności,przeglądu pola i podań dołożyłby jeszcze regularne bramki,to nie grał w Lechu,tylko u naszych zachodnich sąsiadów.

54. dwdw pisze:

Na Wisłę już 30 tysięcy biletów poszło, więc nadkomplet będzie bankowo ;]

55. DoSa pisze:

Wiara w sukces Lecha nie wyklucza jednak bycia realistą, bo przewaga 1-no punktowa nad drugim zespołem nie uwzględnia żadnego dosłownie żadnego potknięcia. Górnik nie gra o nic, ale to zespół z którym zawsze ciężko się grało, a gramy na wyjeździe. Z kolei Wisła Kraków gra na prawdę solidnie i prezentuje dobry jakościowo football a ich pozycja jest niższa od faktycznego potencjału. Przecież Legia wygrała z nimi szczęśliwie, więc należy spodziewać się walki o MP do ostatniej kolejki i nieliczmy, że nam odpuszczą, bo sami walczą o LE. Oczywiście środa zaktualizuje całą tabelę.ja jednak obawiam się środowego spotkania, chociaż wierzę w walkę Lechitów do końca, ale ciśnienie jest tak ogromne, że wszystko może się zdarzyć. Łatwo mówić, że w Lechu trzeba wytrzymywać presję, ale sami kibice nerwowo nie wytrzymują końcówki, a co dopiero mimo wszystko niedoświadczony zespół jakim jest w większości Lech. Wierzę, że chłopaki jak i trenerzy dadzą z siebie dosłownie wszystko, dlatego bez względu na końcowy układ tabeli należy podziękować im wszystkim za to co osiągnęli od kiedy przyeszedł trener Skorżą ( zaczynał od 12 pozycji w tabeli) za końcówkę sezonu i za na prawdę dobre rokowania na kolejny sezon. A co do Zaura zgadzam się ze zwolennikami tego na prawdę utalentowanego piłkarza, który powinien bezwzględnie zostać w Lechu jako solidny piłkarz liniii pomocy. Doslownie robi cuda z piłką, no może poza trafianiem do bramki:-))

56. DoSa pisze:

W uzupełnieniu do gry sadajeva, to uważam, że jest On przez sędziów regularnie krzywdzony, którzy z „urzędu” nie odgwizdują na Nim ewidentnych fauli ( np. mecz z Lechią-pole karne i wczoraj z Pogonią ). To jest inny już Zaur niż w Lechii czy z początku gry w Lechu, a „łatka” którą Mu przyszyli i nadal przyszywają piłkarze jest już dawno niesłuszna. Dlatego trenerzy jak i kibice powinni ten temat nagłaśniać i po każdym meczu zwracac uwagę „obiektywnym” mediom.

57. DoSa pisze:

przepraszam za błąd, oczywiście nazwisko z dużej litery Sadajev….

58. KKS1922 pisze:

@DoSa – Co do trafiania do bramki, też wyczynia cuda 🙂 Co do reszty się zgadzam, zostawić Sadaeva, ale nie za wszelką cenę. Na pewno nie za 500 tys. ojro

59. Jack pisze:

Niestety jednak bramka dla legi w meczu z Wisłą nieprawidłowa.Nie było tego od razu widać bo canał + nie pokazał powtórki tej sytuacji w zwolnionym tempie i nie było w ogóle kontrowersji (tak jak nie było odpowiedniej powtórki w finale pucharu przy spalonym)To jest po prostu skandal.Mam nadzieje że zdobędziemy tego mistrza na przekór warszawki i tych wszystkich wałków.

60. DoSa pisze:

@KKS1922 1 czerwca 2015 o 19:35- też prawda, cuda w dwie strony:-)) i mam nadzieję, że Lech wynegocjuje niższą kwotę. Zaur jest wart zatrzymania, bo bardzo dobrze trzyma się na nogach -jest mocny, ma bardzo dobrą technikę jak na polskie warunki i ostatnio zacząl grać dla zespołu tj. rozgrywa i podaje piłki kolegom z których wynika wiele okazji bramkowych. Jeżeli Lech pozyska dobrego napastnika (oby!!!), to taki Sadajev będzie pożytecznym graczem.

61. LoK pisze:

Czy wybór Stefanskiego na sędziego niczego wam nie mówi? Musial tez juz sie nieraz w tym roku „przypodobał” Legii…