Kocioł w sezonie 2014/2015 (FOTO)

W minionym sezonie 2014/2015 kibice poznańskiego Lecha łącznie 25 razy (14 jesienią i 11 wiosną) przychodzili na oficjalne mecze na Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17. Dziś w fotograficzny sposób ukazujemy, jak prezentowała się w ostatnich rozgrywkach trybuna fanatyków Kolejorza.


W sezonie 2014/2015 trybuna fanatyków Lecha Poznań na każdym meczu była „niebiesko-biała”. Na drugim poziomie nie zabrakło także wielu fan, flag, rozstąpień, opraw czy pirotechniki. Zeszłe rozgrywki rozpoczęły się nieciekawie, bo na pierwszy mecz stadion był zamknięty i kibice dopingowali stojąc pod obiektem. Kocioł raz prowadził też swój doping z IV trybuny, raz z narożnika na czwórce (wiosną), a dwa razy jesienią przez zamknięty Kocioł w ogóle nie było dopingu.

W zeszłych rozgrywkach Kocioł najlepiej prezentował się podczas meczu z Legią Warszawa, Wisłą Kraków (wiosna) i Pogonią Szczecin (wiosna). Najgorzej wizualnie wyglądał za to podczas jesiennego meczu z Pogonią Szczecin i ze Zniczem Pruszków w Pucharze Polski.

Poniżej znajduje się galeria Kotła za sezon 2014/2015. Każda z 25 fotografii jest odpowiednio podpisana, a zdjęcia są ułożone w kolejności rozgrywania meczu. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do przeglądania fotek II trybuny.

Tak prezentował się Kocioł w sezonie 2014/2015:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


3 komentarze

  1. Mouze pisze:

    To jest ta grupa fanatyków która przychodzi niezależnie od wyników,ta grup która niektórym przeszkadza bo race są odpalane…A bez nich na stadionie mogłoby nie być nawet 7 tys kibiców.

  2. kksiak pisze:

    glupota z tym karaniem krzeselek

  3. ArekCesar pisze:

    Pięknie wygląda kocioł wypełniony na wszystkich kondygnacjach. Oby tak było nam dane w fazie grupowej jednego z pucharów, wiadomo najlepiej którego. W Europie na dobre przypomnieli by sobie o nas, kibolach Lecha i naszym dopingu. Za Lechem przemierzamy cały świat…