TO DRUGI CIOS W LEGIĘ W CIĄGU MIESIĄCA! CHWAŁA WIELKIEGO LECHA WCIĄŻ NIE MA KOŃCA! – ponad 100 zdjęć i video (akt.)

superpucharW meczu o piłkarski Superpuchar Polski 2015, Lech Poznań wygrał w obecności ponad 40 tysięcy widzów z Legią Warszawa 3:1 (2:0). Mistrz Polski był dziś o dwie klasy lepszy od rywala, prowadził nawet 3:0, ale ostatecznie zdobył Superpuchar Polski po zwycięstwie 3:1. Kolejorz udowodnił więc swoją dominację w kraju, a teraz jego celem jest powrót do Europy po 5 latach przerwy.

18:45 – Witamy z Bułgarskiej! Witamy kibiców MISTRZA POLSKI! To pierwszy przedmeczowy raport NA ŻYWO! ze stadionu i od razu z meczu o SPP!

18:45 – Pierwsi kibice Legii wchodzą już na stadion. Oczywiście bluzgając na Lecha.

18:47 – Pierwsi kibice Lecha też już są. Jest jeszcze Boniek intensywnie dyskutujący na murawie.

18:48 – Na stadion dotarli właśnie piłkarze Lecha. Witamy mistrzów!

18:49 – Legia też już jest. Spore gwizdy na trybunach i nie tylko.

18:50 –

18:54 – Spacer na murawie obu ekip bardzo krótki. Trawa przynajmniej wizualnie na zdjęciu wyżej wygląda bardzo dobrze.

19:03 – Poniżej od kilkunastu minut składy. Lech optymalnie, ale jednak z Buriciem w bramce, Legia… trochę niespodzianka. Skład defensywny i dziwny skład linii pomocy.

19:05 – Dziś Lech może zostać rekordzistą SPP. Jeszcze żaden polski klub nie zdobył tego trofeum 5 razy.

19:09 – I wszystko jasne!

19:11 – Od rana dziś w Poznaniu chłodno i wietrzenie. W tej chwili jest około 15 stopni. W środku stadionu na szczęście nie wieje.

19:12 – Przypominamy, że za zdobycie SPP nie ma żadnych pieniędzy czy medali. Jest tylko patera dla zwycięzcy.

19:13 – Legia nie wykorzystała całej puli biletów. Gości będzie mniej więcej 1000. Przyjechali pociągiem specjalnym.

19:14 – Organizatorem tego meczu jest PZPN. Cały stadion jest więc obklejony reklamami SPP. Za ceremonię po meczu także odpowiada PZPN.

19:15 – Trybuny coraz mocniej się zapełniają. Najwięcej kiboli jest oczywiście w Kotle.

19:19 – Legia wywiesza pierwsze fany. Wywiesiła również w widocznym miejscu transparent „Uwolnić Maćka”.

19:22 – Godzina 19:22 – #MistrzJestJEDEN

19:24 – W razie remisu nie będzie dogrywki tylko od razu karne. Obaj trenerzy mogą dokonać po 5 zmian a nie jak zwykle. To ważne w kontekście meczu z FK Sarajevo.

19:25 – W Kotle są już wywieszane pierwsze fany.

19:28 – Bramkarze obu ekip już się rozgrzewają.

19:32 – Legia w czarnych strojach na rozgrzewce. Żałobne trochę.

19:33 – Są już także Mistrzowie.

19:34 – Kocioł pełny niemal w połowie, fany wywieszone. Czas niebawem poczuć jego MOC!

19:35 – Na uwagę zasługuje na pewno obecność Kędziory w pierwszym składzie. Dla niego to pierwszy mecz tego lata. Ostatnio trenował indywidualnie.

19:37 – Przebija się słońce nad stadionem. Raczej nie powinno padać w trakcie meczu.

19:40 – „Jeden jest Mistrz Polski” – miło słyszeć dziś 🙂

19:41 – „Gdzie Twoje berło”

19:43 – Do meczu trochę ponad 30 minut. Czuć już wielką atmosferę.

19:46 – Legia na razie na sektorze mocno porozrzucana i nie ma ochoty na śpiewy.

19:53 – Przypominamy, że Lech z Legią grał o SPP zaledwie raz. W 1990 jako mistrz wygrał z nią w Bydgoszczy 3:1, choć przegrywał 0:1.

19:54 – Kolejorz raz grał też o SPP w Poznaniu. W 2004 wygrał w karnych z Wisłą. Ostatni SPP także zdobył po karnych w meczu z Wisłą. Było to w 2009 roku w Lubinie.

19:55 – Kibiców powitał właśnie spiker i to jak 🙂 powitał wszystkich na Stadionie MISTRZA POLSKI! cały stadion nagrodził to brawami.

19:56 – Dobrze, że spikerem jest nasz spiker Grzegorz Surdyk. W końcu to mecz PZPN-u i jakby chcieli daliby swojego z Warszawy.

19:58 – Kocioł niemal pełen. Inne trybuny ze spokojem się zapełniają.

20:00 – Najpóźniej w przerwie meczu damy tu i na TT pierwsze fotki z trybun. Pełna fotorelacja dopiero w nocy.

20:03 – Spiker czyta skład Legii przy okrzyku „Mistrz, Mistrz Kolejorz!”

20:04 – Piła będzie dziś chodzić. Trawa kolejny raz jest już polewana.

20:06 – Jeszcze 10 minut i walczymy Superpuchar Polski!

20:08 – „Do nienawiści” w wykonaniu 40 tysięcy. To jest coś.

20:10 – Kto mistrzem jest – na dwa głosy z III trybuną.

20:13 – Oba zespoły już na murawie. Lech na niebiesko-biało, Legia na zielono.

20:15 – Zaczynamy walkę!

20:25 – Piękny widok

20:41 – Trybuny dzisiaj:

21:25 – Piro:

21:41 – Racowisko na filmie:

4 min. – Pierwsze minuty bardzo spokojne. Na razie nikt nie przejął inicjatywy.
5 min. – Niecelny strzał Robaka po wrzutce z lewej strony.
7 min. – Tym razem wrzutka z prawej strony i wybijają goście.
11 min. – GOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
11 min. – Kędziora popisuje się kapitalnym uderzeniem z daleka!
12 min. – Legia bliska wyrównania. Nikt jednak nie zamknął akcji i podania z lewej strony.
15 min. – Legia się obudziła. Na pewno będzie jeszcze groźna.

16 min. – Burić wyłapał groźne dośrodkowanie z lewej strony.
17 min. – Lewczuk w ostatniej chwili zatrzymuje Robaka.
22 min. – Tempo gry nieco siadło. Lech przyczajony
29 min. – Nudne minuty meczu. Legia ma optyczną przewagę z której nic nie wynika.

33 min. – Mecz się zaostrza. Rzeźniczak tradycyjnie nie trzyma ciśnienia.
35 min. – GOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
35 min. – Rzut rożny, zamieszanie pod bramką i Kamiński stojąc przy prawym słupku kompletnie niekryty z bliska pakuje piłkę do siatki!
41 min. – Legia po drugim ciosie stanęła. Lech kontroluje mecz.
44 min. – Złe podanie Linettego do Robaka, a to była fajna akcja.
45 min. – Do przerwy 2:0! Jeszcze jeden cios Lech mógłby wyprowadzić i zakończyć zabawę.

48 min. – Dobra akcja Thomalli, jednak bez strzału.
52 min. – Znów Thomalla. Tym razem minął Kuciaka, jednak jego uderzenie było za lekkie.
54 min. – Minimalnie niecelna główka Nikolicia po wolnym.
58 min. – Strzał Thomalli z ostrego kąta nad bramką.

66 min. – Kadar zatrzymuje wrzutkę z prawej strony.
67 min. – Thomalla do Kownackiego, a ten z bliska trafia w Kuciaka! To powinien być gol!
74 min. – Znów niewiele się dzieje.
75 min. – Sędzia nie ogarnia. Dwa rożne dla Legii z niczego.

79 min. – Linetty miał przed sobą tylko Kuciaka i nie trafił…
81 min. – W odpowiedzi Saganowski, ale dalszy komentarz zbędny…
85 min. – TRÓJECZKA !!! Linetty sam na sam i tym razem w końcu pada gol!
90+2 min. – Lewczuk ratuje ich przed pogromem po rożnym. 3:1 dla Lecha.
90+5 min. – KONIEC! SUPERPUCHAR JEST NASZ!

KKS Lech Poznań – Legia Warszawa 3:1 (2:0)

Bramki: 11.Kędziora 35.Kamiński 85.Linetty – 90+2.Lewczuk

Żółte kartki: Douglas, Robak, Kadar – Rzeźniczak

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Widzów: 40088

KKS Lech: Burić – Kędziora (65.Ceesay), Kamiński, Kadar, Douglas – Trałka, Linetty – Kownacki (77.Dudka), Hamalainen (65.Jevtić), Pawłowski (46.Formella) – Robak (46.Thomalla).

Rezerwowi: Gostomski, Ceesay, Dudka, Tetteh, Formella, Jevtić, Thomalla.

Legia: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Lewczuk, Brzyski – Pazdan (61.Furman), Jodłowiec – Guilherme (61.Żyro), Ryczkowski (46.Duda), Kucharczyk (69.Masłowski) – Nikolić (80.Saganowski).

Rezerwowi: Malarz, Bereszyński, Furman, Żyro, Duda, Masłowski, Saganowski.

Kapitanowie: Trałka – Rzeźniczak

Trenerzy: Maciej Skorża – Henning Berg

Pogoda: +14°C, pochmurno

187 komentarzy

1. szczepan pisze:

Chciałbym pochwalić Kownasia,piękna i mądra gra.

2. tomasz1973 pisze:

My mieliśmy swojego Bakero- oni maja swojego Berga
    Jak myślicie, który gorszy?

3. TT pisze:

Prawie trafiłem z wynikiem… ale nie oszukujmy się Nasza drużyna podeszła do tego meczu jak do sparingu w 2 połowie oszczędzali siły… :] Głupio stracona bramka, Kadar bardzo średnio, Ceesay najgorzej. Na szczęście to był tylko sparing ze słabą przereklamowaną drużyną. A nie mówiłem? Duda zdrożał do 8 mln. Euro a Leśny znawca i prześmiewca poszedł pić:D…

4. babol pisze:

tomasz1973

Głupie pytanie, obaj beznadziejni,

5. Szczun pisze:

No proszę , doczekała się legła szpaleru :))))

10. MarioWlkp pisze:

Brawo Nasz Lech!! No dzisiaj raczej naplywu wschodniej choloty na Nasze strony nie musimy sie obawiac. Siedzą w lepiankach i ryczą. Jak miło.

11. leftt pisze:

Legia kontrolowała mecz a lepsi byliśmy tylko przez trzy minuty 🙂

12. BartiLech pisze:

Brawo!!!

13. Lucky pisze:

Po 3:0 się dziewczyny z farsawy pogniewały i na fochy opuściły stadion. Pięknie k…. pięknie.

14. Alcatraz pisze:

Jak Mistrz z uczniami!!! deklasacja!!!

a sędzia i tak swoje robił:(

Bramka na końcu dla kurwy wbrew pozorom bardzo przydatna przed kolejnymi meczami. Skorża będzie miał czym studzić rozgrzane głowy piłkarzy Lecha.

19. arek pisze:

Przyjechali uciszyc stadion, hehe. A w studio tv zaloba…….

20. Shizerr(tel) pisze:

cos pieknego, berg przyjechal uciszyc kibicow w Poznaniu udalo mu sie, uciszyl swoich oby Lech dominowal tak caly sezon

21. szczepan pisze:

Haha,zerknijcie na tt koralika

22. Michu87 pisze:

Niektórzy z Warszawy potrafią pogratulować to się ceni, również życzę powodzenia w pucharach.

Lech mistrz!!! 😀

23. raff pisze:

sa tez minusy jak wyjebia berga po tym meczu to troche lipa moglby jeszcze z rok pobyc na wczasach w stolicy

24. mateuszkks pisze:

Faaajny mecz cholernie. Thomalla mogl miec dzisiaj dwie jak nie trzy asysty. Swietny grajek to gry kombinacyjnej. Robak musi odzyskac szybkosc a bedzie sciana nie do przejscia. Fajny duet napadziorow. Lech dzisiaj we wszystkim zjadl legla. Wyjscie z presingu to majstersztyk jak na polska lige. Gra presingiem piekna. Powiem tak jak w kazdym meczu bedziemy tak grali to zajdziemy cholernie daleko. Pozdrawiam!

25. raff pisze:

dziekanowski prawie placze w studio:)

26. chabeta pisze:

towarzyszu lesnodupski.
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
    KKS LECH POZNAN

27. piotr06 pisze:

Właśnie wróciłem. Wielkie dzięki chłopaki. To było naprawdę COŚ!!! Brawo!

28. El Companero pisze:

podsumowując bramki strzelili ci zawodnicy o których mowi się, że są w kolejce do transferowania. Sami Polacy. Oby zostali. A póki co bramki strzelają obrońcy i pomocnicy tak jak w całym poprzednim sezonie, mam nadzieję że w Sarajewie rozstrzelają się nasi napastnicy, czas ku temu najwyzszy. Myśle ze Thomalla wkrótce zacznie punktować. Robak chyba potrzebuje czasu. Kownacki duzo pewniejszy niz wiosną. Dudka zaspał przy roznym, ale chyba trema w debiucie na Bułgarskiej. Kadar trochę sie miotał. Kebba też. Reszta znakomicie.

29. KotorFan pisze:

Brawo Lech !!

Kto tak pięknie asystował przy golu Linettego?

30. endrjiu pisze:

Takiego Lecha każdy z nas chce oglądać 🙂 dzis odszczekuje wszystko co mówiłem na Kamińskiego. Był filarem defensywy a w ofensywie naprawdę zaskakiwał

35. piotr06 pisze:

Zajebisty tytuł na głównej w PS „Lech pokazał wielką klasę, Legia tylko chałę”. He he

36. dyzio pisze:

Brawo Lech haban mendo Warszawska spr ze strony Lecha .

37. tylkoLech pisze:

Bramki strzelali wychowankowie i to jest piękne, Kownas jak zwykle walczył na maksa. Prawdziwe „Lechowe chłopaki „.Wielkie dzięki i wielkie brawa!
    @aliz – fajnie, że jesteś, mam nadzieję, że zdrowie ok 🙂

38. KKS pisze:

Dzisiaj oblesny prezio koralik obchodzi 40 urodziny! Kolejorz postaral sie o fantastyczny prezent! JEDEN JEST MISTRZ POLSKI !!!

39. Metius pisze:

Sprawdzić czwarty komentarze 😛 Co wygrałem 😀 piękny mecz widok Berga i legionistów bezcenny

40. kajtekkks pisze:

Jedyny minus to ze w 1 połowie zostawiali za dużo miejsca na 20 18 m przed bramką,Kamyk słaby?to Kadar pokazał ze jest elektryczny i najważniejsze Jasiu w bramce całe 90 min spokoju a i jak by nie patrzeć 3 bramy wychowanków co jednak najbardziej mnie cieszy.

41. kks pisze:

Sama nazwa wskazuje że to jest superPUCHAR a dostaliśmy talerz.

42. Ejber pisze:

Jak to jeden z kibiców po meczu przypomniał starą przyśpiewkę, ale na czasie: Piłkarze przegrali, kibice uciekli nie ma większej kur.y od warszawskiej legii!

43. JRNY pisze:

Ten napis „MISTRZ POLSKI” to trochę skromny, prawda. Nie było większych liter?

44. roby pisze:

Przewidywałem 3-0 dla Lecha szkoda straconej bramki, byliśmy zdecydowanie lepsi i nie dziwię się tęczowi są po prostu ciency oby Berg=Bakero był tam jak najdłużej 🙂

Lech King!!!

45. PWR pisze:

To, co zagrał dzisiaj Lech to jest poezja piłki. Super meczyk, z taką grą możemy awansować nawet do LM!! A wpis Leśnoodorskiego na tt – bezcenny!!! 😉

46. fan pisze:

uwolnic macka.

47. fan pisze:

48. Kali pisze:

Tak jak pisałem na początku okna transferowego. Naszym najlepszym transferem jest Berg w Warszawie. A co do meczu to oglądając takiego Lecha miałem cały czas na twarzy wielkiego banana. Co do koszulek tęczowych to uważam że deprecjonuja swe barwy ale to ich ból. W każdym razie dzisiaj graliśmy z panienkami ale największą wieś wyszła z kibiców tęczowych nie potrafiących pogratulować lepszym od ich dziewczynek. Najważniejsze jednak dla mnie zagrać podobnie we wtorek a będzie dobrze. Co do czwartku to przy takiej grze tęczowych czuje ze w następnej rundzie będziemy mieć tylko Jage w LE.

49. woo pisze:

Bardzo dobra gra. Można być optymistą przed el. LM. Oby tylko prezesi wytrzymali ciśnienie i nie sprzedali nikogo przed zakończeniem eliminacji.
    Do boju!

50. tomasz1973 pisze:

Mecz wygrany, a tu raptem 150 komentarzy, po porażce o tej porze będzie z 400 -ta.

51. fanol pisze:

gra byla poezja.

52. kibol pisze:

bydlo z mazowsza nie wytrzymalo do konca.

53. Mary pisze:

Pięknie jest! Panie Macieju, nie lubiłam Pana. Odszczekuję wszystkie złe myśli na Pana temat. Zrobił Pan z tej przestraszonej zbieraniny facetów. Brawo chłopaki. Mistrz jest jeden! Panie Berg fajnie nas Pan uciszył. No i oczywiście wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Pana Bogusława :))
    tomasz1973 nie przeginaj 😉 Dopiero wróciłam z Bułgarskiej.

54. Oldi pisze:

🙂 🙂 🙂 – właśnie wróciłem do chaty po meczu…. UFF! Parę subiektywnych uwag na gorąco – odczucia własne prosto ze stadionu: 1. Super, że ruszył sezon. 2. Pełna dominacja Lecha na boisku – tak ma to zawsze wyglądać! Mistrz jest jeden! Nowi potrzebują troszeczkę czasu. (szkoda straconej w końcówce bramki – mogliśmy skończyć na zero z tyłu – nie wiem, czy Lewczuk nie faulował – muszę to obejrzeć) 3. Sędziowie… – to jakaś żenada, dno – pełna porażka PZPN-u – czy tak trudno wybrać na taki mecz sędziów na najwyższym poziomie? 4. Pełna dominacja na trybunach! Frekwencja rewelka, – oby tak było jak najczęściej (zawsze min. 30 tys. marzy mi się). 5. Czekam na dobry mecz w wykonaniu Lecha w Sarajewie – teraz wiem, że to możliwe; 6. Przyznaję, że trener Skorża to nie był wybór, który mnie przekonywał – teraz wiem – mój błąd – szacun za to co jest do tej pory – szacun za waleczną drużynę – z utęsknieniem czekam na więcej  6. Tradycyjnie pozdrowienia – legła zawsze i wszędzie qurevką dla mnie będzie; 7. Fajna muza dzisiaj przed meczem (nie wiem czy wcześniej była ta sama – dzisiaj jakoś dobrze wchodziła w ucho). KOLEJORZ! Pozdrawiam wszystkich kiboli Lecha! 😀

55. xxx pisze:

Kilka akcji to wysoka klasa, aż strach myśleć jak wszyscy dojdą do optymalnej formy i cały czas 🙂 wesoła japa.

59. ArekCesar pisze:

Ktoś gdzieś napisał „gracze legii w tych strojach starali się zamaskować na murawie”. W sumie im to wyszło. Wszystko im wyszło: Berg uciszył stadion i to podobno w 40 urodziny Leśnego. Prezent urodzinowy jak ze snów. Dziękujemy w WLKP.

Dziś bramki strzelali wychowankowie Lecha w finale SP Polski. Gdzie będą chcieli iść kolejni zdolni młodzi gracze? Zapraszamy do Lecha. Biegać, walczyć i się starać, w Lechu trzeba zapierdalać.
    Dzięki Kolejorz, to były niezapomniane chwile na Bułgarskiej. Tak trzymać.

Przeglądając internetowe portale jestem w szoku. Wszędzie wszyscy pod wrażeniem gry Lecha, gratulacje i życzenia powodzenia w LM. Nie zepsuć tylko tego, nie popaść w hurra optymizm, Macieju pilnuj tego a będzie dobrze.

60. Kevol pisze:

Pragnę tylko jednego. By KAROL zostął z nami na jeszcze jeden sezon.

61. Kvass pisze:

Brawo, Akademia Lecha robi świetną robotę, kolejni juniorzy już czekają na ogranie! Bardzo fajne uczucie, tak utrzec Legii nosa. 🙂

62. kksjanek pisze:

Juz w domu, warto było przejechać te 1000km, poświecić tyle godzin zeby zobaczyc ten mecz jak nasz Lech Poznan pokazuje kto jest mistrzem. Teraz oby tylko lepiej i we wtorek powtórka!

63. MaPA pisze:

Teraz na trzeżwo mogę coś na temat meczu napisać.Piękne zwycięstwo nad Legią.Widok zasępionej gęby Berga dopełniał obraz meczu.Chciałbym aby w każdym meczu z nami Legia nas tak uciszała.Przeglądałem inne sportowe strony i wszyscy mówią o różnicy klas między zespołami.Nieżle jadą po Legii na weszło.pl.Teraz tylko utrzymać formę a kto wie może grupa LM zawita do Poznania?.

64. Marcosii pisze:

akcje na 3:0 ogladalem już ze 30 razy, i będę ogladal nadal, maskara, cud, miod, maliny 🙂 🙂

65. Slawek1978 pisze:

Gratulacje dla całej ekipy za mecz,atmosfera na trybunach zajefajna 🙂

66. maciejI pisze:

I co panie Berg?łyso ci?:-)Nie drażnij LWA:-) Mecz w zasadzie bez historii,pełna kontrola od początku do końca i tylko powtórzyć to w Sarajewie a będzie dobrze.

67. tomasz1973 pisze:

Tak jak mówicie, dawno z legią nie graliśmy meczu z taką dominacją i pewnością siebie.Wyszli jak po swoje i swoje zgarnęli walka i nieustępliwością.
    Ciekawe tylko, czy my jesteśmy( już ) tak dobrzy, czy legia jest taka słaba.

68. tomasz1973 pisze:

Mary
    Przecież wiesz, co miałem na myśli. 40 tys którzy byli na meczu na pewno trochę zaniżyło frekwencje, ale pamiętasz co się robiło po porażkach-nagle pojawiało się 350-400 wpisów, z czego 250 to były wynalazki z dupy i nadymane słoiki

69. Mouze pisze:

No i mamy superpuchar.Gra moim zdaniem jeszcze lepsza niż w rundzie finałowej.Tak grając nie jesteśmy na straconej pozycji w walce o LM. Wczoraj Legia została całkowicie zdominowana,nie stworzyli sobie pol dobrej okazji przez cały mecz,w czym tez swoja zasługę ma obrona.Generalnie duże brawa za ten mecz dla Kedziory,Kadara,Kaminskiego i Hamalainena,który w końcu zagrał jak rasowy rozgrywający.Teraz przede wszystkim powtórzyć ta grę z Sarajevem.

70. Młody pisze:

piękny mecz piękne okazałe zwycięstwo z odwiecznym rywalem 🙂
    apetyt na kolejne mecze jeszcze większy
    teraz utrzymać skład i formę na całe eliminacje
    a i kilka roszad w lidze powinno dać radę, zmiennicy( nie będę bujał o 2 wyrównanych 11) będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony aby grać, tak powinno to wyglądać
    Mistrz Mistrz Kolejorz!!

71. Alcatraz pisze:

tomasz1973

Tak jest zawsze z tymi komentarzami, ale ja bym tego źle nie odbierał. Jak jest radość po sukcesie zwyczajniej cieszy i bliżej mu do ogródka z piwem niż do klawiatury. Z drugiej strony porażki wkurwiają i człowiek musi tą złość wyładować. Tak po prostu jest.

72. Młody pisze:

Mistrz Mistrz Kolejorz!

73. Młody pisze:

sorry za kopie(moderator proszę usuń jeden wpis) miałem mały problem z internetem

74. piotr06 pisze:

Kibice Kolejorza gratulują kibicom legii zajęcia drugiego miejsca w Superpucharze Polski. Amen:-)

75. ArekCesar pisze:

A tęczowe trole zniknęły z naszej strony o Lechu. I bardzo dobrze. Niech się przyzwyczajają.

76. truskawa pisze:

@ArekCesar
    Wrócą tu cwele już niebawem, będą się odgrażać, straszyć, ujadać. Ale daremne ich starania bo „Królestwu jego nie będzie końca”.

77. Fan pisze:

mecz towarzyski Lech – stomil będzie można obejrzeć w internecie?

78. Ziemba pisze:

Dudka dobrze wszedł w Lecha, hahahah
    Zawalił bramkę w ten sam sposób jak zawalał ich parę w Wiśle. Po co nam on?

79. Kevol pisze:

A najbardziej rozbawił mnie Wandzel, nasz sympatyczny współwłaściciel leglej który oczywiście jednocześnie pełni jakaś funkcje w Pzpn. Ależ on był smutny jak musiał pocieszać swoich ległonistow wręczając im srebrne medale 🙂

80. nikt pisze:

@Fan Na Lech.tv

81. nikt pisze:

tak przynajmniej zapowiadali

82. babol pisze:

Dawno nie widziałem takiego Lecha z zębem i to na tle odwiecznego rywala. Serce, aż rosło na taki widok. Podobne uczucie było we mnie dobre 5 lat temu gdy graliśmy w pucharach i zdobyliśmy majstra po 17 latach. Tworzy się coś fajnego, oby to trwało długo.

83. seniorka pisze:

Brawo Kolejorz! Piękne rozpoczęcie sezonu. Nasi wychowankowie pokonują 3x Kuciaka (szczególnie piękny gol Karola między jego nogami) – miód na serce. Cała drużyna zagrała bardzo dobry mecz. Legia nie miała szans. Na nich wystarczy zastosować pressing, co Lech uskuteczniał, i ich nie ma. Natomiast nasi piłkarze dobrze wychodzili spod niego i to jest duży plus. Jeszcze raz brawo!
    A Berg uciszył, ale kiboli legii – wręcz wyrzucił ich ze stadionu:)

@aliz
    Cieszę się, że jesteś 😀 Trochę Wiary martwiło się o Ciebie – czego wyraz dano w Śmietniku. Pzdr

84. keczup pisze:

mecz super!!!zal trzech lat straconych za Rumaka,Maciejowi nie dorasta do piet,azjaci dostali kolejni raz za swoja bute a to co duda opowiada to jest kurwa skandal ale nie ma co sie dziwic ,widac ze jest nawiedzony jak jego guru trenerskie

85. kibicinowroclaw pisze:

Tak powinien wyglądać sezon na 100 lecie klubu Legia Warszawa. Czekamy na więcej takich pięknych upokorzeń Kolejorzu!

86. endrjiu pisze:

Szpaler w wykonaniu Lecha mistrzostwo 🙂 Bereszynski sie wreszcie go doczekał w wykonaniu Lecha 🙂 Bezcenne

87. kilo82 pisze:

Piękny wieczór i super początek urlopu:) Tak jak już ktoś wcześniej pisał, dawno nie było takiego meczu z ległą, w którym byliśmy aż tak wyraźnie lepsi. Kolejne zwycięstwo we wtorek:)