Dziś kolejny konkurs KKSLECH.com & STS. Do wygrania bilety na mecz z FC Basel

stsTego lata Lecha Poznań czeka wiele meczów, ale nie trzeba płacić za bilety, aby je oglądać. Wystarczyć mieć konto na Twitterze, śledzić profil KKSLECH.com i STS, a można wygrać darmowe bilety na domowe spotkania Kolejorza. Dziś kolejna szansa!


Dziś punktualnie o godzinie 20:00 na profilu KKSLECH.com na Twitterze zadamy szybkie pytanie na temat europejskich pucharów. Pytanie będzie równie trudne jak przed meczem z Lechią, ale nie trzeba udzielić prawidłowej odpowiedzi, by wygrać. Wystarczy być blisko celu, a jeśli ktoś dodatkowo szybko odpowie, wygra. Do zdobycia jest tradycyjnie 5 podwójnych zaproszeń na najbliższe spotkanie ufundowane przez strategicznego sponsora Mistrza Polski, firmę STS.

W konkursie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy! Prosimy, aby udział w konkursie wzięli tylko ci kibice, którzy wiedzą, że w środę na pewno będą mogli pojawić się na Bułgarskiej i mają z kim iść na mecz. Prosimy, żeby na siłę nie zgadywać odpowiedzi skoro nie ma się pojęcia na zadane przez nas pytanie i nie pisać/nie pytać po złym udzieleniu odpowiedzi, gdzie mój bilet?

Konkurs skierowany jest tylko dla kibiców Lecha Poznań i użytkowników KKSLECH.com posiadających konto na Twitterze. Tylko na TT należy udzielić odpowiedzi na zadane przez nas pytanie, które pojawi się na koncie @KKSLECHcom punktualnie o godzinie 20:00. Tego typu konkursy będą przeprowadzane regularnie dzięki firmie STS. Przez całą jesień w konkursach KKSLECH.com & STS będzie można więc wygrywać wejściówki na domowe spotkania Lecha Poznań.

Pamiętajcie! Już o 20:00 konkurs! 5 podwójnych biletów na Lech – FC Basel czeka!

ststt

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
2 komentarze

  1. Bolek pisze:

    Ostatnio mi nie poszło, może tym razem będzie lepiej.
    Ogółem fajna inicjatywa STS’u by współpracować z nieoficjalnym portalem Lecha Poznań.

  2. Soku pisze:

    Mecz w środę, a w newsie mowa o sobocie. 🙂