Szwajcarzy w Polsce jutro

treningJuż pojutrze w pierwszym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów zespół Lecha Poznań zagra na Bułgarskiej z FC Basel. Na przygotowania do tego starcia pozostało bardzo mało czasu.


Lech Poznań do meczu z Mistrzem Szwajcarii zaliczy tylko dwie jednostki treningowe typowo przygotowujące pod bój z FC Basel. Dziś Kolejorz będzie ćwiczył po południu. Jutro natomiast swoje zajęcia odbędzie przedpołudniem i ten trening będzie ostatnim przed środowym starciem. Trener Maciej Skorża postanowił otworzyć go przed mediami, ale tylko na 15 minut.

W godzinie wtorkowych zajęć Kolejorza w Polsce pojawi się ekipa FC Basel. Szwajcarzy są spodziewani na Ławicy jutro około 11:30. Prosto z lotniska udadzą się do hotelu. Na Bułgarską zawitają dopiero pod wieczór. Najpierw z polskimi dziennikarzami na konferencji prasowej spotkają się przedstawiciele FC Basel, a potem po godzinie 19:00 „czerwono-niebiescy” będą trenowali na głównej płycie Inea Stadionu. Zajęcia Szwajcarów będą otwarte dla mediów tylko przez kwadrans.

W dniu spotkania Mistrzowie Polski tradycyjnie spotkają się w klubie na przedmeczowym rozruchu. Potem pojadą na obiad i wezmą udział w odprawie w jednym z poznańskich hoteli. Po godzinie 19:00 pojawią się na stadionie, a o 20:45 zabrzmi pierwszy gwizdek angielskiego sędziego, który rozpocznie mecz Lecha Poznań z FC Basel w III rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
6 komentarzy

 1. BartiLech pisze:

  Wiecie może czy przyjadą kibice ze Szwajcarii?

 2. Lp pisze:

  Przyjadą

 3. Kvass pisze:

  @Długi, co z tym haha?

 4. pozn pisze:

  Ma ich byc ok 500 bedzue ciekawie;) nue moge sie doczekac!!

 5. RobertLech!!! pisze:

  Kibice Basel nie pajacują w internecie na naszych stronach i jestem przekonany, że zaprezentują się znaczniej lepiej od Hordy Śmiechu.

 6. JRZ pisze:

  Za to niestety my pajacujemy na ich stronach.