Oba mecze z Videotonem późno

ligaeuropyJuż tylko tydzień dzieli Lecha Poznań od pierwszego meczu z Węgrami w IV rundzie eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2015/2016.


Pierwsze spotkanie Lecha Poznań z Videotonem Fehervar odbędzie się w czwartek, 20 sierpnia, o godzinie 21:00 na Inea Stadionie mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17. Rewanż zostanie rozegrany tydzień później w czwartek, 27 sierpnia o 20:30 w Szekesfehervar. Jeśli Kolejorz awansuje do fazy grupowej wówczas swoich trzech kolejnych rywali pozna w piątek, 28 sierpnia po godzinie 13:00 podczas losowania w Monako.

Pierwszy mecz Mistrza Polski z Mistrzem Węgier pokaże na żywo TVP2, TVP Sport i strona sport.tvp.pl. Jak na razie nie wiadomo, czy Telewizja Polska będzie transmitowała rewanż. Wszystko zależy od tego czy któraś z węgierskich stacji wyprodukuje sygnał i sprzeda go TVP.

UEFA ustaliła już także arbitra pierwszego spotkania. Będzie nim rodak Kaspera Hamalainena oraz Paulusa Arajuuriego, a więc fiński sędzia, Mattias Gestranius. 35-latkowi na liniach będą oczywiście pomagać Finowie. Arbitrem technicznym również będzie Fin. Co ciekawe Gestranius w ubiegłym sezonie prowadził w LE cztery mecze. We wszystkich wygrywali gospodarze odpowiednio 2:0, 6:1, 1:0 i 3:1.

UEFA w dalszym ciągu nie podjęła decyzji o podtrzymaniu kary zamknięcia trybun 20 sierpnia, jej zawieszeniu czy zamienieniu na inną. Decyzja w tej sprawie zostanie ogłoszona i przesłana do klubu najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

[wpgform id=’95133′]

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
2 komentarze

  1. skjw pisze:

    Lech zdobędzie majstra, wygra PP oraz wygra Ligę Europy.

  2. KENT pisze:

    Nasi wyglądają jakby na wojnie byli, co drugi to ranny. W tym tempie zabraknie piłkarzy do końca sezonu.