Tablica zasad Lecha Poznań odsłonięta + FOTO

Dziś po godzinie 14:00 podczas specjalnej konferencji prasowej w siedzibie klubu odsłonięto Tablicę Zasad Lecha Poznań. W uroczystości udział wzięło kilku specjalnie zaproszonych gości od lat związanych z Kolejorzem.


Udział w poniedziałkowym odsłonięciu Tablicy Zasad Lecha Poznań wzięli m.in. Piotr Reiss, Ivan Djurdjević, Jarosław Araszkiewicz, Waldemar Kryger, a także paru obecnych piłkarzy Mistrza Polski. Tablica została zamontowana nieopodal szatni Kolejorza niedaleko tunelu z którego na murawę wychodzą zawodnicy. Podpisali się na niej zasłużeni gracze naszego klubu.


Karol Klimczak (prezes Lecha):”Lech to wspólnota pokoleń i historia budowana od pokoleń. Lech to też przyszłość i marzenie. Chciałbym, aby ludzie myśląc o Lechu myśleli też o zbiorze zasad. Chcę byśmy wspólnie mocni razem budowali przyszłość. Zasady i wartości zostały wypracowane przez wielu ludzi. Przez piłkarzy, trenerów, działaczy i pracowników Lecha.”

Maciej Skorża (trener Lecha):”Myślę, że ten zbiór zasad jest zbiorem, którym chcemy się kierować w naszej pracy. Dla mnie to ważne zasady i chciałbym, aby były one ważne dla każdego zawodnika. Zasady muszą być te same. Musimy dążyć do celu bez względu na wyniki.”

Łukasz Trałka (kapitan Lecha):„Jestem zadowolony, że powstał dekalog Lecha Poznań. Mam nadzieję, że każdy będzie miał jego świadomość. Tymi hasłami na pewno będziemy się kierowali w naszej dalszej grze.”

tablicazasad

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

[wpgform id=’95133′]

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
34 komentarze

 1. pozn pisze:

  Nie maja niczego ważniejszego do roboty?

 2. kibol z IV pisze:

  Piękna sprawa. Piękne zasady.

 3. remote pisze:

  czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jaki jest tego sens? Poza marketingowym pierdolo? piękne, okrągłe słówka, spis banałów. parafrazująć – „tablica jest cierpliwa, wszystko przyjmie”. Potem przychodzi mecz z beniaminkiem i pkt 1 pięknych zasad można do kosza wyrzucić.

 4. leftt pisze:

  Zasady swoje, życie swoje. Czekam na czwartek.

 5. kibol z IV pisze:

  @remote – Może to być coś w rodzaju ostatniej motywacji. Niekiedy obrazy , bardziej zapadają w pamięc niż słowa , niekiedy wręcz odwrotnie. Niekiedy słowo pisane bardziej utrwala się w swiadomosci nizli słowo mówione. Wydaje mi się iż taki właśnie jest sens tej tablicy zasad.

 6. endrjiu pisze:

  Jesli to mialoby pomoc nawet w jednym procencie motywacji zawodnika to wedle mnie nawet w domach moga pilkarzom takie tablice zamontowac.

 7. Anfil pisze:

  Postawcie na zimę balon dla mlodziezy a nie zajmujecie sie marketingiem i sprawami ktore nasze gwiazdy maja gdzies !!

 8. DanceForMe pisze:

  Zwykły bełkot! zapomnieli dopisać : Bo zwycięstwa nie są najważniejsze….

 9. dziki pisze:

  do roboty…a nie się pierdołami zajmować, jeszcze niedawno był płacz że nie ma kiedy trenować…..wg mnie powinno być jedno przykazanie namalowane na grubo sprejem tak aby wszyscy to widzieli: „Piłkarz który nie potrafi grac co trzy dni to nie piłkarz zawodowy tylko amator!!!!!!!!!”

 10. kibol pisze:

  @remote 17 sierpnia 2015 o 14:43 nie wiem ile masz lat, ale mogę Ci tylko współczuć, że nie wiesz, iż każdy człowiek powinien kierować się w swoim życiu zasadami, tzn. regułami postępowania (ogólnymi normami postępowania). Tym m. in różni się człowiek od zwierząt, że musi przestrzegać pewnych zasad, które pozwolą mu osiągnąć zamierzony cel. Chcieć to móc.

 11. Soku pisze:

  Proponuję jedno, ale zdecydowanie bardziej na czasie:

  „By grać w Lechu Poznań nie wystarczy się „starać”, by grać w Lechu Poznań trzeba zapier(…)”.

 12. sorel pisze:

  do @kibol – Twoja opinia o zwierzętach świadczy o kompletnej i kompromitującej ignorancji i arogancji!

 13. pyra25 pisze:

  Witamy w korpo!

 14. kibol pisze:

  sorel 17 sierpnia 2015 o 15:48 naucz się czytać ze zrozumieniem

 15. Cubasa pisze:

  Wszystko fajnie ale może zamiast tablic i tego typu gówien weźmiecie się kurwa do roboty??
  W czwartek i niedzielę zwycięstwa!!
  Paradoksem jest to, że pewnie o wygraną trudniej będzie w niedzielę…bać się Piasta u siebie..co to się do chuja porobiło…

 16. Dubliner pisze:

  Dekalog na który każdy z patalachow w Lechu sra!

 17. qyx pisze:

  Po co to bo ?? bez sensu.

 18. ArekCesar pisze:

  Proponuję stworzyć dekalog dla Reha Sport.

 19. Soku pisze:

  Chęć chwalebna (pomijając to, że ktoś z marketingu zapewne niezłe sianko za to skosił), ale … timingu gorszego naprawdę nie mogli sobie wymyślić.

  Normalnie pochwaliłbym taki dekalog, ale w obecnej sytuacji lektura tych patetycznych prikazów przywołuje na twarz jedynie uśmiech politowania.

  NSNP: Nigdy Się Nie Przemęczaj. Tak nasze gwiazdy interpretują obecnie napis z tyłu koszulek.

 20. greg pisze:

  Szkoda że piłkarze zwlaszcza w lidze mają te zasady głęboko, nie powiem juz gdzie. Powinno im się przed każdym meczem wyczytac te zasady na głos.

 21. fox pisze:

  Czy ta tablica zasad ma być przyczynkiem do lepszej gr? Wątpię.Zwykły chwyt marketingowy i tyle.Dobrze napisał greg,nasi piłkarze mają te zasady w głębokim poważaniu i podejrzewam że nawet nie każdy z nich to przeczytał.Wszystko się wali,drużyna prawie w strefie spadkowej,a oni wymyślają jakieś tablice.

 22. Ja pisze:

  A tereaz wszyscy co grali z zaglebiem (no moze poza jasiem) powinni 100 razy to przepisac i przynies na jutrzejszy trening

 23. chabeta pisze:

  Co za bzdura! Strata czasu i bejmów.

 24. arek pisze:

  Brakuje mi tam takiej zasady: Szanuj kibica swego, bo dla niego tez grasz i on jest twoim najwiekszym sponsorem.

 25. srutututu pisze:

  Teraz My kibice powinnismy taka tablice zrobic prezesom Rutkowkim.

 26. remote pisze:

  @kibol: nie wiem co to za argument z wyciiąganiem wieku, kiedy zadaj\ę proste pytanie: w czym korporacyjna nowomowa ma pomoć i czy w ogóle powinna mieć miejsce w klubie piłkarskim. ta cała tablica przypomina spotkania motywacyjne dla przedstawicieli handlowych w Pepsi czy innym T-Mobile. W sumie dobrze że leśni mówią wpost – jesteśmy korporacją dla której liczy się zwykły hajs ale żeby mieć czyste sumienie ubieramy to we wzniosłe hasełka, które w praktyce nic nie znaczą.

 27. Mary pisze:

  Do mnie też ta tablica nie trafia. Gdyby ją walnęli zaraz po mistrzostwie, to może… Ale teraz? Teraz ma wydźwięk raczej ironiczny niestety.

 28. inowroclawianin pisze:

  Zasady piękne tylko pytanie kto się będzie do nich stosował? Byłoby miło gdyby cała drużyna. Na razie morale kiepskie..

 29. oko pisze:

  @remote pewnie nigdy nie słyszałeś o psychologach sportowych i pewnie ci jest całkiem obce powiedzenie, że połowa to głowa w sporcie. Może faktycznie kibol miał racje co tu za młode patafiany wchodzą? Jeszcze duzo się musisz nauczyć

 30. remote pisze:

  wyzywanie mnie od młodych patafianów, muszę przyznać, poprawia mocno humor :))) ale to normalne, jak się nie ma rzeczowych argumentów.

 31. Soku pisze:

  Nie chcę za bardzo kopać leżącego, ale „bo” funkcjonuje głównie w języku potocznym. Jeśli chcemy pisać pompatycznie i z przesadną emfazą = lepiej było zastosować już „ponieważ” lub ew. „jako że”.

  To mi wygląda na robotę jednego sowicie opłaconego koleżki a nie efekt współpracy choćby z kibicowską bracią (czyli tymi hmm, normalnymi). Ja jako kibic w życiu bym takiego tworu nie autoryzował.

 32. kibic007 pisze:

  Czyny, nie słowa.

 33. Pawlik80 pisze:

  Nam potrzeba nowych piłkarzy ,a nie jakiś tablic z hasłami , o których każdy piłkarz powinien wiedzieć…Jedno hasło by wystarczyło „Biegać ,walczyć i się starać w Lechu trzeba zapierd…ć , a jak nie to wypierd…ć

 34. KrewIHonor88 pisze:

  Niespełnione zarządu obietnice, temat zastępczy – tablice :)