Peto i Juhasz przed meczem z Lechem

Jutro o 21:00 Lech Poznań zagra na Bułgarskiej z Videotonem Fehervar, a dziś po godzinie 18:30 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli Mistrza Węgier. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.


Tamas Peto (II trener Videotonu):”W ostatnich dniach musiałem przygotować zespół przede wszystkim mentalnie. Trzeba było zrobić porządek w głowach piłkarzy. Nie da się oczywiście zrobić cudów w parę dni, ale do tego meczu będziemy gotowi. Szanse na awans oceniam 50 na 50. Naszym głównym celem na jutro jest osiągnąć taki wynik, by w rewanżu mieć szanse na awans do fazy grupowej.”

”Bardzo cieszymy się, że w Lechu gra trzech Węgrów. Lech to mocny i dobry zespół. Jest Mistrzem Polski, ale ten fakt nie ma na nas wpływu. Od początku sezonu gramy słabo. Przyszedł nowy trener i odeszło wielu piłkarzy. Po zakończeniu starego sezonu zawodnicy mieli tak naprawdę dwa tygodnie na odpoczynek. Teraz cały czas szukamy następców tych, którzy odeszli.”


Roland Juhasz (obrońca Videotonu):”Atmosfera w naszej drużynie jest spokojna. Spokojnie przygotowywaliśmy się do tego meczu i jutro pokażemy na 100 procent to potrafimy. O tym, czy zagram dowiem się dopiero przed meczem. Dość szybko po kontuzji wróciłem do zdrowia. Trenuję z drużyną, jednak dopiero po jutrzejszych zajęciach dowiem się, czy zagram.”

”Znam się z Marcinem Wasilewskim od prawie 8 lat. Już po losowaniu rozmawialiśmy ze sobą, ale bardziej o moim zdrowiu niż o Lechu. Mało rozmawialiśmy na temat tego dwumeczu. Sytuacja Videotonu jest ciężka. Nie chcę się skupiać na przeszłości tylko przyszłości. Od niedzieli trenujemy ciężko i koncentrujemy się tylko na Lechu.”

Trening Videotonu Fehervar:

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
1 Odpowiedź

  1. zibi pisze:

    Wypowiedzi jak wypowiedzi. Wyglądają bardziej jakby to były słowa dziennikarzy niż piłkarzy czy trenerów. Co mają powiedzieć?