Bukmacherzy nie mają złudzeń

Liga EuropyPojutrze o 19:00 Lech Poznań zrobi w Szekesfehervar ostatni krok do powrotu do Europy. Kolejorz nie musi trudzić się na Węgrzech. Do awansu wystarczy mu nawet wysoka porażka 1:4, która jest niemożliwa.


Lech i Videoton grają ostatnio słabo, ale to jednak w ekipie Mistrza Węgier kryzys sięgnął dna. W weekend drużyna z Szekesfehervar, która wciąż nie ma nowego trenera przegrała kolejny mecz. Na końcu kapitan „Vidi”, Roland Juhasz po porażce 0:1 z MTK w Budapeszcie obraził sędziego przez co wyleciał z boiska. Teraz będący w fatalnej formie sportowej i psychicznej Videoton będzie musiał rozegrać rewanż z Lechem Poznań.

Awans Mistrza Węgier nie był i nie jest priorytetem. Videoton do starcia z Kolejorzem podejdzie z przymusu i nie wiadomo tak naprawdę w jakim składzie wystąpi. Mimo to, średnie kursy na czwartkowe spotkanie są wyrównane co oznacza, że na Lechu Poznań będzie można pojutrze nieźle zarobić.

Średni kurs u buków na całym świecie na wygraną gości, czyli naszą wynosi w tej chwili 2.25, na zwycięstwo gospodarzy 3.00, a na remis 3.25. Mistrz Polski jest zatem faworytem rewanżowej potyczki, aczkolwiek nie tak mocnym jak tydzień temu. Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku kursów na awans do fazy grupowej Ligi Europy.

W STS-ie kurs na dalszą grę Lecha Poznań w pucharach jest najniższy z możliwych – 1.01, a na awans do fazy grupowej Videotonu Fehervar 8.26. Zagraniczne firmy bukmacherskie widzą sprawę Kolejorza identycznie. Tam też kurs na nasz awans to tylko 1.01, choć na Videoton Fehervar już znacznie wyższy. W niektórych firmach powyżej 10.00, a w CameOn nawet rekordowy – aż 32.00.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
9 komentarzy

 1. AM pisze:

  „Do awansu wystarczy mu nawet wysoka porażka 1:4, która jest niemożliwa.” – może ja się nie znam, ale przy takim wyniku to raczej awansują Węgrzy. Coś słaby poziom merytoryczny reprezentuje redakcja.

 2. AM pisze:

  Sorry mój błąd oczywiście.

 3. Dobrze, że chociaż umiałeś się zrehabilitować.

 4. leftt pisze:

  Niemożliwe to jest schować się do kąta w okrąglaku.

 5. Pawelinho (praca) pisze:

  Obie drużyny grają słabo bo Lech w lidze wygląda podobnie jak Videoton.

 6. aaafyrtel pisze:

  dlaczego siedzi Maciek, co mu się zarzuca?

 7. PWR pisze:

  4:1 to będzie, ale dla Lecha 🙂

 8. jack78 pisze:

  Szkoda moderatorze że Wy nie potrafiliście się zrehabilitować jak Hamalainena zrobiliście wczoraj Węgrem pod artykułem o Węgrzech, tylko skasowaliście mój post i jeszcze kolejny i poprawiliście błąd:)

 9. Czytelnik pisze:

  Chyba tej zaliczki nie spier…olą wszak w niedziele też były niezłe kursy na 1-1,50 a 2-gdzieś widziałem 6,50 , a jednak Lechowi się udało to czego niewielu przewidywało. Jednym słowem niemożliwe nie istniej przynajmniej jeśli chodzi o Lecha.