Kolejne konkursy KKSLECH.com & STS. Do wygrania bilety na mecze z Podbeskidziem i Belenenses

stsJesienią Lecha Poznań czeka wiele meczów, ale nie trzeba płacić za bilety, aby je oglądać. Wystarczyć mieć konto na Twitterze, śledzić profil KKSLECH.com i STS, a można wygrać darmowe bilety na domowe spotkania Kolejorza. Już dziś i w przyszłym tygodniu kolejna szansa!


Już dziś i we wtorek, 15 września punktualnie o godzinie 20:00 na profilu KKSLECH.com na Twitterze zadamy szybkie pytanie na temat odpowiednio meczu z Podbeskidziem i Belenenses. Pytanie będzie dotyczyło oczywiście spotkań Lecha Poznań z tymi drużynami. Tradycyjnie wygrają ci, którzy odpowiedzą trafnie i będą najszybsi. Na oba pojedynki do zdobycia jest tradycyjnie 5 podwójnych zaproszeń ufundowanych przez strategicznego sponsora Mistrza Polski, firmę STS.

W konkursach obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy! Prosimy, aby udział w konkursach wzięli tylko ci kibice, którzy wiedzą, że na pewno będą mogli pojawić się na Bułgarskiej i mają z kim iść na mecz. Prosimy, żeby na siłę nie zgadywać odpowiedzi skoro nie ma się pojęcia na zadane przez nas pytanie i nie pisać/nie pytać po złym udzieleniu odpowiedzi, gdzie mój bilet? O kolejności zwycięzców decydujemy my.


Konkurs skierowany jest tylko dla kibiców Lecha Poznań i użytkowników KKSLECH.com posiadających konto na Twitterze. Tylko na TT należy udzielić odpowiedzi na zadane przez nas pytanie, które pojawi się na koncie @KKSLECHcom dziś i w przyszły wtorek punktualnie o godzinie 20:00. Tego typu konkursy są i będą przeprowadzane regularnie dzięki firmie STS. Przez całą jesień w konkursach KKSLECH.com & STS będzie można więc wygrywać wejściówki na domowe spotkania Lecha Poznań.

Pamiętajcie! Już dziś i we wtorek o 20:00 konkurs! 5 podwójnych biletów na mecze Lech – Podbeskidzie i Lech – Belenenses czekają!

ststt


2 komentarze

  1. Adriero pisze:

    a czemu jest potrzebne konto na twiterze? nie mozna zrozumiec inaczej tego konkursu zeby wiecej osob wzielo
    udział

  2. KKSLECH.com pisze:

    Tak już się przyjęło. Na TT jest nam również wszystko łatwiej ogarnąć.