Lech i Belenenses po ostatnim treningu

Piłkarze Lecha Poznań i Belenenses Lizbona są już po ostatnim treningu przed czwartkowym meczem (początek o 21:05 na Bułgarskiej).


Lechici swoje ostatnie zajęcia przed pierwszym starciem z Portugalczykami odbyli po godzinie 12:00 na jednym z bocznych boisk Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Po krótkiej rozgrzewce Mistrzowie Polski pod czujnym okiem Macieja Skorży szlifowali taktykę przed arcyważnym starciem. W zajęciach udział wzięli wszyscy najlepsi zawodnicy z wyjątkiem kontuzjowanego Macieja Gajosa. Jutro nie zagra też rekonwalescent Marcin Robak.

W dniu meczu lechici spotkają się w klubie na tradycyjnym przedmeczowym rozruchu. Potem pojadą razem do jednego z poznańskich hoteli. Tam odbędą ostatnią przedmeczową odprawę i po godzinie 19:00 zjawią się już na stadionie. Tymczasem Portugalczycy pojawili się na poznańskim lotnisku Ławica po godzinie 12:00 i powitała ich tutaj wyższa temperatura niż w Lizbonie.


Belenenses po przyjeździe do hotelu, zjedzeniu obiadu i krótkim odpoczynku po godzinie 18:30 przybyło na Bułgarską. Kilkadziesiąt minut później 6. zespół zeszłych rozgrywek Ligi Sagres ćwiczył na głównej płycie Inea Stadionu. Środowe treningi obu ekip były otwarte dla mediów przez kwadrans. Na treningu rywali pojawiła się około 50 osobowa grupa kibiców z Portugalii, która już dziś dopingowała swój zespół. Obecny był także były piłkarz Lecha i Belenenses, Ivan Djurdjević.

Zanim Belenenses odbyło swoje ostatnie zajęcia przed meczem na konferencji prasowej z polskimi i portugalskimi dziennikarzami spotkał się trener „niebiesko-białych”, Ricardo Sa Pinto. Portugalczyk jak mało który szkoleniowiec przeciwnika imponował znajomością naszego klubu, taktyki oraz piłkarzy. Ekipa z Lizbony przyleciała do Poznania doskonale przygotowana.
Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
4 komentarze

 1. Toruń pisze:

  Jutro walczymy, znów serca zaczną bić szybciej. KOLEJORZ!!!!!

 2. fan pisze:

  ta powalczymy i wygramy 2-0

 3. Al pisze:

  Te kontuzje to jakieś przekleństwo albo nieudolność szkoleniowa .

 4. GROSZKINS pisze:

  Tylko zwycięstwo.I dobrych nastrojach do Białegostoku.