Wpisz swój tekst

lechjagaW meczu 9. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań tym razem przegrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 0:1 (0:1). Kolejorz tradycyjnie nic nie pokazał, przegrał 7 spotkanie w trwających rozgrywkach i jest ostatni w tabeli. Było to kolejne spotkanie w którym Mistrz Polski nie umiał strzelić żadnej bramki.

1 min. – Pierwszy strzał w meczu. Bombę Frankowskiego blokuje Douglas.
5 min. – Na razie sporo walki na boisku i wyrównane spotkanie toczące się w środku pola.
13 min. – Bardzo słabe zawody póki co. Nic się nie dzieje.
15 min. – Sporo chaosu i niedokładności w grze Lecha. Widać sporą nerwowość.
15 min. – Bombę Vassiljeva broni Burić.

23 min. – Lech niby próbuje grać w piłkę, ale Jaga skutecznie mu to uniemożliwia. Gra agresywnie i wysoko.
25 min. – Ładny rajd Szymka i podanie do Kownackiego. Jego strzał został zablokowany.
30 min. – 1:0 dla Jagi. Wrzutkę z lewej strony zamknął Frankowski.

33 min. – Niecelny strzał Pawłowskiego z daleka.
35 min. – Kontra Lecha w którą wmieszał się Drągowski.
41 min. – Zła główka Kownackiego.
44 min. – Błąd Douglasa, piłkę przejmuje Jaga, jednak strzał Arajuuriego został zablokowany.
45 min. – Koniec I połowy. Nic się nie zmieniło.

48 min. – Od początku II połowy atakuje Lech, jednak bez skutku. Stałe fragmenty w ogóle nie wychodzą.
57 min. – Dosłownie nic się nie dzieje.
59 min. – Minimalnie niecelna główka Arajuuriego.

66 min. – Jagiellonia w tej połowie nie forsuje tempa. Ze spokojem kontroluje grę. Lech nic nie gra.
76 min. – Przez niemal całą połowę Lech bije głową w mur.

88 min. – Po nudnych minutach i oczekiwaniu na akcję Lecha gola mogła strzelić Jaga. Burić obronił jednak strzał Świderskiego.
90 min. – Nic się nie dzieje.