Jan Urban przed meczem z Ruchem

Jutro o 18:00 Lech Poznań zagra u siebie z Ruchem Chorzów, a dziś po godzinie 15:45 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jana Urbana. Oto co powiedział przed zbliżającym się spotkaniem.


Jan Urban (trener Lecha):„Proszę kibiców, aby przyszli na to spotkanie i nam pomogli. Rozumiem, że mogą się zastanawiać jak długo jeszcze? Lech w dalszym ciągu jest na oddziale intensywnej terapii, dlatego kibice są nam nadal potrzebni. Nikt nie chce przegrywać. Jesteśmy w sytuacji z której trudno wyjść, dlatego apeluję o wsparcie kibiców, ponieważ doping jest nam bardzo potrzebny.”

„Niewiele można było zrobić w ostatnich dniach. Zawodnicy byli na kadrach i wracali w różnych dniach. Dopiero dziś będę miał wszystkich do dyspozycji. Na razie widzę drużynę w porządku. Są uśmiechy na twarzach i widać zmianę u zawodników. W piłkarzy wstąpiła nadzieja i nowa energia.”


„Do dyspozycji mam wszystkich piłkarzy i bardzo się z tego cieszę. Po kilku treningach widzę otwartych zawodników i widzę jak ze mną rozmawiają. Czuję, że strasznie im zależy na odwróceniu sytuacji i czuję, że zawodnicy liczą na mnie. Zespół do najbliższego meczu jest bardzo dobrze nastawiony.”

„My musimy punktować wszędzie i wygrywać ze wszystkimi. Nie możemy pozwolić sobie na żadne wpadki. Trzeba zdobywać punkty i dogonić drużyny znajdujące się koło pierwszej ósemki. Najlepiej, by te zespoły remisowały, ponieważ wtedy łatwiej będzie je dogonić.”

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com


>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
6 komentarzy

 1. MP pisze:

  Ale go przytrzymali na tej konferencji

 2. melon1922 pisze:

  Panie Janie my wierzymy!!!

 3. seniorka pisze:

  Nowy sztab szkoleniowy pracuje zaledwie od 5 dni. W tym czasie bez kadrowiczów, niewiele można było zmienić. Tyle dobrego, że atmosfera w szatni się polepszyła. Oby to pomogło. Powodzenia.

 4. Anonim pisze:

  Kolejorz jesteśmy z Wami !!!!!

 5. hej hej pisze:

  Amikorz!!!

 6. lesny pisze:

  Chyba redakcja niedokładnie zdała relację z konferencji…Urban zawsze mówi: to będzie trudny mecz.