Trener Lecha przed meczem ze Śląskiem

urbanJutro o 20:30 Lech Poznań zagra na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław, a dziś po godzinie 14:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jana Urbana. Oto co powiedział przed zbliżającym się spotkaniem.


Jan Urban (trener Lecha):„Barry Douglas ma drobne stłuczenie, ale z powodu kartek i tak by nie zagrał. Oprócz niego nikt inny nie jest kontuzjowany poza Marcinem Robakiem i Dawidem Kownackim.”

„Śląsk jest przed nami, ale gdybyśmy wygrali mielibyśmy z nimi bezpośredni kontakt i nie tylko z nimi. Wygrywając zaczniemy gonić rywali. To motywacja dla zawodników, aby znów zwyciężyć. Śląsk obecnie ma swoje problemy, nie wygrywa, przegrał kilka spotkań, ale to doświadczona drużyna. Mają doświadczoną obronę i ofensywę, a Tadeusz Pawłowski to fajny gość. Śląsk długo grał fajną piłkę, ale ostatnio sytuacja się popsuła. Wiecznie słyszy się o jakiś przejęciach tego klubu.”

„W ostatnich meczach mieliśmy szczęście, jednak wszyscy dali z siebie wszystko. Zespół na pewno będzie grał ofensywniej. Kiedy przewidujemy, że będziemy w jakimś spotkaniu musieli więcej bronić wtedy szukamy takich zawodników, ale wolę oczywiście piłkę ofensywną. Nadal będziemy chcieli zachować czyste konto i fajnie, że w Lubinie znów zagraliśmy na zero. U siebie będziemy jednak musieli stwarzać więcej okazji tym bardziej, że przeciwnicy będą u nas bardziej cofnięci.”

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com


>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<