Wypowiedzi trenerów po meczu:

urban5Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Paulo Sousy i opiekuna gospodarzy, Jana Urbana na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 4. kolejki grupy I piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2015/2016, KKS Lech Poznań – ACF Fiorentina.


Paulo Sousa (trener Fiorentiny):„Dzisiejszy mecz był trudnym spotkaniem. Lech zagrał nieźle, ale po pierwszym golu musiał się otworzyć. To pozwoliło nam kierować więcej długich piłek i tak padła druga bramka. Moi zawodnicy pokazali dziś charakter i grę zespołową dzięki czemu zdobyli trzy punkty. Charakter był ważny, bo w tej grupie liczą się indywidualne pojedynki i walka. Charakter pozwolił nam dzisiaj zwyciężyć. Muszę pochwalić Lecha, ale Fiorentina zawsze gra tak, aby wygrać. W kolejnym spotkaniu z FC Basel oczywiście także będziemy walczyć o zwycięstwo.”


Jan Urban (trener Lecha):„Przyszła pierwsza porażka i szkoda, bo na tle takiego rywala zagraliśmy naprawdę dobrze. Nie mam pretensji do zespołu. Zagraliśmy na tyle na ile nas stać. Szkoda gola z wolnego, ponieważ dzięki tej bramce Fiorentina mogła grać więcej piłką. Nie pozwolili nam na zbyt wiele, a po drugiej bramce mogli już grać spokojnie. Teraz zamiast Ligi Europy chodzi mi już po głowie Górnik Łęczna.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com


>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
8 komentarzy

 1. JRZ pisze:

  Sytuacja jest jasna. Ostatnie dwa mecze musimy wygrać co jest jak najbardziej możliwe a w meczu Basel- Fiorentina nie może paść remis. Bardzo chciałbym żeby mecz Lech- Basel był meczem o wszystko i żebyśmy to my z tego wyszli zwycięsko może wtedy po takim meczu klimat wokół Lech poprawiłby się a trybuny znów byłyby jednością.

 2. F@n pisze:

  Wyjście z grupy jest realne. Teraz z takim zaangażowaniem zagrać w naszej lidze i będziemy się piąć w górę tabeli.

 3. siara pisze:

  dwa zwycięstwa daja awans,wiec trzeba patrzec na siebie

 4. arek z Debca pisze:

  Lepiej niech Lech da se spokoj z LE bo i tak szanse sa iluzoryczne. Walka o utrzymanie w lidze jest najwazniejsza.

 5. and pisze:

  Teraz Basel musi wygrać z Fiorentiną a my z Belenenses, Basel będące na szczycie tabeli nie będzie tak ścinało pośladków przy ostatnim meczu i taraaa ;]

 6. JR (od 1991) pisze:

  mnie cieszy, że jest na czym budować, bo ostatnie akordy Skorży wyglądały tra-gi-cznie! Widać jednak po niektórych zawodniakach, że ŹLE zostali przygotowani do sezonu. I widać mankamenty w umiejętnościach i ziejące luki w kadrze. Gdyby udało się celnie podać w pewnych momentach to Włosi wyjęliby ze dwie piły z siaty!

 7. eazy e pisze:

  Jebany pedał w getrach na kolanach, wygląda jak pajac i jeszcze niewygodnie tak, szkoda drugiej kasty bo przy 0:1 przy takich samych punktach co viola przechodzili byśmy my. Fiorentina powinna odpaść za wcześniejsze podejście do tych rozgrywek. A legia jest słaba jak huj, jak widziałem tą śmieszną brugie to od nas by dostali w pizde

 8. lp zb pisze:

  Jebany pedał w getrach na kolanach, wygląda jak pajac i jeszcze niewygodnie tak, szkoda drugiej kasty bo przy 0:1 przy takich samych punktach co viola przechodzili byśmy my. Florencja powinna odpaść za wcześniejsze podejście do tych rozgrywek. A legia jest słaba jak huj, jak widziałem tą śmieszną brugie to od nas by dostali w dupe