Wypowiedzi trenerów po meczu:

szatalowWypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Jurija Szatałowa i opiekuna gospodarzy, Jana Urbana na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 15. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, KKS Lech Poznań – Górnik Łęczna.


Jurij Szatałow (trener Górnika Ł.):„Do momentu czerwonej kartki nie mam żadnych pretensji do zespołu. Graliśmy blisko siebie, stwarzaliśmy akcje i z tych akcji powinniśmy zdobyć minimum 2 gole. W 10 przeciwko dobremu zespołowi trudno się gra i przegraliśmy. Szkoda tych 63 minut, bo wtedy graliśmy dobrze i powinniśmy zdobyć bramkę.”


Jan Urban (trener Lecha):„Wszystko zaczęło się dobrze, bo szybko strzeliliśmy gola. Wydawało się, że będzie łatwiej niż w rzeczywistości było. Górnik zagrał dobrze i dobrze grał z kontry. Nie ukrywam, że czerwona kartka nam pomogła, ponieważ po niej grało nam się łatwiej. Cieszę się z tej wygranej, bo po tym maratonie spotkań było widać zmęczenie u zawodników. Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa, ale nie do końca jestem zadowolony z piłkarzy. Brakowało mi w tym spotkaniu szybszej gry piłką. Na ten temat rozmawialiśmy choćby w przerwie i to się udało.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com


>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
3 komentarze

  1. KKS pisze:

    Mecz do zapomnienia od razu po koncowym gwizdku. Cieszy wynik, bo gdyby nie czerwien mogloby sie zakonczyc remisem lub nawet porazka, bo Leczna byla lepsza.

  2. fan123 pisze:

    W końcu okazałe zwycięstwo. Po kadrze może będziemy mieli napastnika gotowego do gry

  3. kibicinowroclaw pisze:

    Urban przychodzac do Lecha mial najwyzsza srednia puntkow sposrod wszystkich jego poprzenikow i ta srednia utrzymuje znakomicie. Fachowiec.