Współtwórz serwis i pisz też

W czasach internetu coraz popularniejsze są blogi. Wielu kibiców ma zwykle sporo do powiedzenia i jak widać czasem po komentarzach w tym choćby w „Śmietniku Kibica” – ma ochotę, by wszystko przelać na tekst.


Przypominamy jednak, że zamiast pisać w „Śmietniku” swoje felietony czy na blogach za sprawą których raczej nie dotrzecie do wszystkich ludzi do których cały czas możecie produkować się na łamach KKSLECH.com. Z naszą pomocą każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań (także kontrowersyjnego) ma drogę otwartą do tego, by jego tekst przeczytało kilkanaście tysięcy ludzi.

Średnio raz na 3 tygodnie na KKSLECH.com pojawia się felieton nadesłany przez kibica, ale to wciąż rzadko. Możemy umieszczać ich więcej tylko do tego są potrzebne Wasze chęci. Obecna sytuacja panująca w Lechu Poznań na pewno Was inspiruje do wyrażenia swojego zdania, a wszystko co chcecie wykrzyczeć możecie przecież zrobić tutaj i nie musicie tego robić wcale w Śmietniku czy w komentarzu do jakiegoś naszego artykułu. Możecie to cały czas robić na stronie głównej.


Przypominamy, że tematyka Waszych felietonów jest dowolna. Oczekujemy jednak od Was własnoręcznie napisanych artykułów i jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas felietony na tematy wokół Kolejorza.

W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować kilka Waszych tekstów. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton felietonów jest dowolny. Ważne byście pisali i nadsyłali do nas coś co zainteresuje innych kibiców. KKSLECH.com to świetne miejsce, by dotrzeć do bardzo dużej liczby osób i poznać zdanie na temat swojego tekstu poprzez komentarze. Kto chce niech pisze i w przyszłości pamięta o możliwości zaprezentowania swojego tekstu tutaj.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail: redakcja@kkslech.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
komentarze 4

 1. morswin pisze:

  Sorry, że tak od razu z wysokiego C, ale czy przewidujecie cenzurę prewencyjną ? Tzn. nie wyobrażam sobie grzebania przez redakcję w artykule; ale można się spodziewać że jeśli będzie zbyt kontrowersyjny to po prostu nie zostanie opublikowany, tak?

 2. KKSLECH.com pisze:

  Raczej na pewno zostanie opublikowany bez względu na ton i charakter. W razie jakiś uwag napiszemy je autorowi.

 3. aliz pisze:

  a mnie zabrakło weny i nie wiem gdzie ja kupić :-))

 4. Soku pisze:

  W razie gdyby co, mógłbym się podjąć korekty, za zgodą autora/ki – rzecz jasna.

  Sam też się powoli oswajam z zamiarem wrzucenia minifelietonu. :)