Mistrzowskie przyspieszenie + 41 zdjęć z meczu

lechwislaW meczu 18. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, Lech Poznań wygrał na Bułgarskiej z Wisłą Kraków 2:0 (1:0). Kolejorz w końcu zagrał nie tylko efektywnie, ale także efektownie dzięki czemu zwyciężył w lidze 4 raz z rzędu, jest już na 9. pozycji, a do pierwszej ósemki traci zaledwie 1 punkt. Lech wygrał w lidze 4 jesienne mecze z kolei 1 raz od 7 lat, a licząc wszystkie rozgrywki nie stracił bramki od 5 spotkań!

19:10 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto ze stadionu. Kolejorz w tym sezonie lepiej punktuje na wyjazdach i czas to zmienić.

19:11 – Poniżej skład Lecha. Sporo zmian i cdn. rotacji. Nie ma w ogóle Hamalainena.

19:15 – Poniżej także skład Wisły. Jest bardziej optymalny.

19:16 – Na stadionie na razie garstka kibiców.Wisły jeszcze nie ma.

19:17 – Obie drużyny odbyły krótki spacer po mokrej murawie. Przez cały dzień dzisiaj lekko padało.

19:26 – W razie dobrych wyników i przede wszystkim wygranej Lecha poznaniacy przesuną się już na 9. miejsce.

19:28 – Murawa do gry jak na grudzień bardzo dobrze przygotowana. Zresztą powyżej na zdjęciu widać.

19:29 – Środek tygodnia nie sprzyja do zapełnienia trybun. Frekwencja w okolicach 12-15 to maks.

19:33 – Skład Lecha może niepokoić. Dudka z Tettehm jeszcze w środku nie grali, a Jevtić nie wiadomo w jakiej jest formie. Od bardzo dawna nie grał od początku.

19:35 – Koło murawy spacerowali jacyś żołnierze.

19:39 – Kibiców powitał właśnie spiker. Nie tylko on jest w dużo lepszym nastroju.

19:47 – Bramkarze obu drużyn już się rozgrzewają.

19:49 –

19:53 – Lech już w komplecie na rozgrzewce. Wisła przywitana tradycyjnie gwizdami.

19:54 – Kocioł ofanowany dziś trochę inaczej.

19:58 – Pierwsi kibice gości już są.

20:02 – Niecałe 30 minut do meczu. Pustki na każdej trybunie.

20:03 – Lech ostatni raz wygrał 4 ligowe mecze z rzędu jesienią w 2008 roku. Dokładnie po 7 latach na przełomie listopada i grudnia ponownie ma szanse na dawno niespotykany wyczyn. Oby się udało.

20:04 – Przypominamy też, że Lech licząc wszystkie rozgrywki nie stracił gola już od 4 spotkań.

20:06 – Wypada mieć nadzieję, że Dudka dziś nic nie wywinie w środku pola.

20:14 – Lechici zakończyli już rozgrzewkę. Dziś nietypowa. Pod koniec lechici rozegrali gierkę na zmniejszonym boisku.

20:15 – Wisła odezwała się po raz 1. Pobluzgała na Cracovię.

20:22 – Spiker czyta składy. Kocioł nie wygląda źle. Inne trybuny jeszcze się zapełniają.

20:25 – W Kotle wisi fana „Nieobliczalni” na wzór skrojonej swego czasu Wiśle, która oczywiście zmieniła barwy 🙂

20:28 – Wychodzą. Lech na niebiesko-biało, Wisła na czerwono.

20:28 – Doping trwa już w najlepsze 🙂

21:34 –

3 min. – Pierwsze minuty wyrównane, choć widać, że Lech raczej nie będzie grał tak jak w Gdańsku.
6 min. – Pierwsza dobra akcja, jednak strzał Kędziory z 15 metra został zablokowany.
8 min. – W Wiśle już zmiana. Brożek zszedł kontuzjowany.
13 min. – Na razie Lech ma lekką przewagę.
15 min. – Ależ akcja Lecha! Pawłowski na prawo do Kędziory, a ten zamiast uderzać po długim rogu podał w pole karne. Nikt nie zamknął świetnej akcji.

19 min. – Linetty sam na sam, goni go Sadlok i fauluje! Karny + czerwona!
20 min. – 1:0! Kownacki pewnie z karnego. Bramkarz bez szans!
25 min. – Lech chce iść za ciosem. Kolejna akcja, jednak złe dośrodkowanie Pawłowskiego.
28 min. – Mocny strzał Dudki z woleja broni Cierzniak! Po chwili Jevtić w boczną siatkę.

31 min. – Dobrą szarżę Linettego zatrzymał obrońca.
33 min. – Dwójkową akcję Szymka z Linettym znów zatrzymali obrońcy.
37 min. – Znów 2 zablokowany strzały w tym 1 przez Cierzniaka. Już dawno powinno być po meczu!
40 min. – Lech gra naprawdę nieźle. Brakuje tylko 2 gola do zakończenia emocji w tym spotkaniu.
45 min. – Do przerwy 1:0. Dobra gra, lecz jak najszybciej trzeba podwyższyć prowadzenie.

48 min. – Uderzenie Douglasa z daleka z problemami broni Cierzniak.
50 min. – Jevtić do Linettego, ale ten nie dał rady.
54 min. – Trochę niechlujna gra na początku tej połowy.
57 min. – Głowacki w ostatniej chwili powstrzymuje Linettego! Świetna kontra!
60 min. – Kownacki zaplątał się w polu karnym. Szkoda.

63 min. – Lech nadal gra niechlujnie i nonszalancko.
64 min. – Cierzniak niepewnie odbija strzał z daleka.
67 min. – Niecelna główka Arajuuriego.
68 min. – Niecelny wolej Dudki. Byłby piękny gol.
74 min. – Zdecydowanie za długo czekamy na gola.
74 min. – CO ON ZROBIŁ? JEVTIĆ MARNUJE KONTRĘ W KTÓREJ LINETTY BYŁBY SAM NA SAM.
75 min. – Strzał Jovicia w boczną siatkę.

77 min. – Pawłowski trafia w poprzeczkę!
78 min. – A teraz fatalny strzał Kędziory.
81 min. – Niewiarygodne. Jevtić psuje kolejną setkę po kontrze!
85 min. – Strzał Szymka broni Cierzniak!
86 min. – Formella nastrzelił Pawłowskiego i jest po meczu! 2:0!
90 min. – Lech stara się jeszcze o 3 gola.
90+3 min. – Koniec! Lech wygrał w lidze 4 jesienne mecze z rzędu 1 raz od 7 lat !!! Licząc wszystkie rozgrywki nie stracił bramki od 5 spotkań.

KKS Lech Poznań – TS Wisła Kraków 2:0 (1:0)

Bramki: 20.Kownacki – k. 86.Pawłowski

Żółte kartki: Kamiński, Linetty – Głowacki

Czerwona kartka: 19 min. – Sadlok (za faul taktyczny)

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Widzów: 13279

KKS Lech: Burić – Kędziora, Arajuuri, Kamiński, Douglas – Dudka (76.Trałka), Tetteh – Jevtić, Linetty (82.Gajos), Pawłowski – Kownacki (61.Formella).

Rezerwowi: Gostomski, Kadar, Trałka, Sanocki, Formella, Holman, Gajos.

TS Wisła: Cierzniak – Jović, Głowacki, Guzmics, Sadlok – Uryga, Mączyński – Burliga (89.Cywka), Boguski, Guerrier (89.Crivellaro) – Brożek (8.Jankowski).

Rezerwowi: Miśkiewicz, Bartosz, Kuczak, Handzlik, Cywka, Crivellaro, Jankowski.

2. tofi pisze:

Dariusz Formella – to jakaś parodia piłkarza. Koleś jest tak słaby, że to się w głowie nie mieści. Psuje praktycznie każdą akcję!
    Nie zmienia tego ta „asysta” bo widać ewidentnie, że strzelał tylko mu nie wyszło jak zawsze

3. Dymas89 pisze:

Jaki Formella jest słaby Jezu Chryste…Nawet przy tej asyście to strzelał…

4. Judi pisze:

Formella z asystą… świat może się kończyć, chociaż… czekamy na gola Denisa :v

5. aliz pisze:

BRAWO!!!!!!!!!!!!!!

6. Pawelinho pisze:

Dobry mecz i zasłużone 3 punkty, które zostają na koncie Lecha.

7. arek z Debca pisze:

Brawo, wreszcie mozna bylo patrzec na gre, choc irytuja te glupie straty. Dudka jak chce to jednak potrafi grac w pilke.

8. BRAGA pisze:

Moze ktos spełnić moje życzenie Świąteczne? Niech ktoś wypierdoli z Lecha, barana z „28” na plecach mimo „asysty” . To była parodia a nie strzał

9. jero12 pisze:

Brawo brawo za wygrany mecz i dzięki- taką grę Lecha chciałoby się oglądać zawsze.

@tomek27
    Nie zrozum mnie zle. Nie uważam, że Kownaś zagrał mega zawody, ale w porównaniu z tym co ostatnio widzieliśmy w ataku Kolejorza, to było co najmniej przyzwoicie. Brawo panowie. Hej Lech!

14. Szakal pisze:

Długo czekałem na tak dobry mecz, dużo kontr, strzałów, brawo!!!

15. czuk91 pisze:

bardzo dobry mecz, kontrola od poczatku do konca! 2:0, 3 pkt i 1 pkt straty do 8 ! Jest dobrze! 😀

16. aliz pisze:

Kurde jak ja dawno nie widziałam tak fajnie grającego Lecha… Wyczyny szamana/szarlatana/magika?kuglarza Urbana chyba zrobiły swoje, każdy zawodnik jest w miarę równo obciążany, ma chwile oddechu. A liga zgaduje kto kiedy i w jakim wymiarze zagra w Lechu. Po prostu brawo.

17. L(B) pisze:

Formella człowieku w IV-ligowym zespole byś się nie łapał, a tu w Ekstraklasie wybiegasz…sam byś lepiej dał sobie siana i poprosił o przesunięcie do jakichś rezerw, czy o wypożyczenie do Warty Poznań. Nie pamiętam kiedy ostatnio grał u nas tak słaby zawodnik – śmiem twierdzić, że nawet ten Thomalla gra/grał lepiej.

Co do samego meczu – musimy ogarnąć się i szybciej „kończyć” takie spotkania, bo w końcu zemści się na nas takie granie przy 1:0.

Najlepsi na boisku – Linetty, Tetteh i Pawłowski.

18. fan123 pisze:

Serio trwaj wiecznie. Dobry mecz. Jevtic potrzebuje treningu strzeleckIego

19. Ekstralijczyk pisze:

Cel wykonany. Oby tak do końca roku. 🙂

20. ssok pisze:

Bardzo się cieszę, że w końcu szło to oglądać. Jeżeli chodzi o Teteha to wg mnie dzisiaj nie najlepiej w defensywie, chociaż od początku jestem jego gorącym zwolennikiem. Kownas w miarę dobrze a Jevtic potrzebuje regularnej gry i będzie z niego dużo pożytku. Linetty nie powinien już grać na innej pozycji niż 10. Dzisiaj dla mnie rewelacja. To był chyba Rumaka pomysł, żeby zrobić z niego defensywnego…. Zresztą z Kownasiem było to samo a widać że w końcu zaczyna wracać na właściwe tory na właściwej pozycji.

21. legolas pisze:

A mnie bardzo podobała się dzisiejsza gra Kownasia, kilka razy ładnie utrzymał się przy piłce i rozegrał, do tego bardzo dobre wykonanie karnego, Jevtić dość dobrze tylko te zepsute akcje sporą rysą, Dudka – szok, Tetteh – mega spokój i pewność siebie, Linetty – walka, walka, walka, Pawłowski – jak zawsze ostatnie mecze na +, Kędziora i Douglas – nieźle, zwłaszcza Barry kilka ładnych akcji na skrzydle z Szymkiem, środek obrony – bez zarzutów, chyba jedna strata Arajuuriego dość znacząca, Burić – …solidny mecz naszego bramkarza 😉

22. seba86 pisze:

Brawo dla wszystkich z wyjątkiem kaleki z nr 28! Fajnie się to ogladalo:-)

23. Toruń pisze:

pięknie!!!!!!!gramy dalej!!!!!!!!!!!!!!

24. tomasz1973 pisze:

W sobotę nasze 5 zwycięstwo oznacza 5 porażkę z rzędu Korony.Mam nadzieję, że to nastąpi.
    Dla mnie najlepszy Linetty i Teteh, jesteśmy wreszcie „uwolnieni od Trałki”!
    Facet gra zupełnie inaczej, niż polscy ligowi def.pom. Cały czas głowa do góry, pełen spokój, przyjęcie rozegranie i to nie koniecznie tylko do tyłu, brak paniki!
    Dzisiaj szkoda tylko, ze skończyło się na dwóch golach, szans było, w dwumeczu z Wisłą jesteśmy na równo, najbardziej żal popsutej przez Jevticia kontry, gdy wychodzili 3 na 1.

25. Adrian pisze:

Tettech, dobre spotkanie, myślący i solidny.

26. Pobiel pisze:

chyba najlepszy nasz mecz w lidze w tym sezonie,tomek ile dziś wypiłeś?Kownaś słaby dobre xd jedyny minus tego meczu dla mnie to liczyłem ze szybko strzelą 2 i wpuści na 15 20 min Sanockiego

27. tylkoLech pisze:

Brawo Drużyna! Brawo Trenerze Urban. Naucz ich jeszcze skuteczności i będzie pięknie.
    Wreszcie dobry mecz, nie rozumiem przesadnego narzekania. Wszyscy się starali i walczyli. Były słabsze momenty, szczególnie niewykorzystane sytuacje, ale tak naprawdę to dziś wszyscy zasługują na pochwałę. Linetty The Best, bardzo dobrze Tetteh, Dudka, Kownas – jak można czepiać się chłopaka, który nie grał miesiąc, a spisał się naprawdę przyzwoicie. Dla krytykantow trochę lodu na głowy i przypomnienie, gdzie byliśmy miesiąc temu.

28. fan pisze:

Na 6 ostatnich meczy (włączając puchary) tylko JEDNA stracona bramka – szacun!

29. Alcatraz pisze:

Bardzo dobry mecz, czego sie osobiście nie spodziewałem. Był momentami polot, tylko skuteczności zabrakło.
    Myślę że wynik 4:0 by odzwierciedlał nasza dominację w tym meczu.

Co do Trałki Tomku się nie zgodzę, gdy był w formie grał bardzo dobrze, co nie zmienia faktu, że Tetteh i jego rozwój bardzo cieszą.

30. Łysy pisze:

Karol jest genialny!!!!!!!!!

31. Soku pisze:

Dla mnie Karol dzisiaj jeden ze słabszych w Lechu. Gramy na dziesięciu rywali i gola decydującego strzelamy w 85 minucie.

Jevtić słabo. Pawłowski zdecydowanie lepsza druga połowa, w pierwszej tradycyjnie był bezproduktywny, bo się strasznie łasił.

Kamyk – piłkarz meczu, IMO. 🙂

32. Al pisze:

Ósemka blisko .

33. Siódmy majster pisze:

Cieszą punkty ,mecz też oczywiście na plus.Od kilku chyba miesięcy Lech nie zagrał tak dobrze.Ale rzecz jasna przyczepić też się można:już do przerwy powinno być 3-0 i potem spokojna gra a tymczasem mieliśmy małą nerwówkę i partaczenie kolejnych akcji( np. przez Jevticia,który rozegrałby megazawody gdyby nie superbabole).Takie mecze trzeba w przyszłości rozstrzygać zdecydowanie szybciej i łatwiej.Będę nudny ale powtórzę:TO,CO ODPIERDALA NA BOISKU FORMELLA TO JEST HAŃBA,SKANDAL,SABOTAŻ,PARODIA,ZDRADA…i co tam ktoś jeszcze dopisze.Zapraszam do wpisów.No nie ma kuźwa słów,które by nie były skrajnie wulgarne na opisanie wyczynów tego kolesia!Idź synku w siną dal i dręcz sobą innych kiboli,nie nas!

34. arek z Debca pisze:

Wiara zluzujcie. Wygrany mecz, gra mogla sie podobac, a niektorzy tylko po to pisza by dowalic komus. Kownas i Darko mieli dluga przerwa i dopiero wchodza do gry a nie zawsze jest to latwe. Formella asysta i nie wazne czy tak myslal czy nie. Ode mnie brawa dla wszystkich.

35. Mouze pisze:

Urban odstawił od pierwszej jedenastki łamagi(Formella,Thomalla) oraz zmanierowane gwiazdki(Gergo,Hamalainen) i wreszcie w mieliśmy jakieś rozsądne podejście do ataku,wreszcie szlo na to patrzeć.Pochwal nie będzie,bo w końcu robią to za co im się płaci,niemałe pieniądze,no i jak na razie tylko naprawiają to co odjebali na początku sezonu…

36. fan pisze:

Redakcjo, proszę wywalcie mój komentarz z 22:08 – emocje wzięły górę.

37. roby pisze:

Najważniejsze 3 pkt ale nawet dziś był dobry styl- szacunek
    Mam nadzieję,że Linetty zostanie na wiosnę w Lechu.

38. enter pisze:

Gratulacje, pierwszy mecz ktory jako tako się ogladało. Najlepsi Formella i Dudka, strzał Formelli 1klasa z małym rykoszetem Pawłoskim, ktory mogłby poprawic przyjecie pilki i urozmaicic zwody.

39. seniorka pisze:

Wielkie brawa dla całego zespołu. Zagrali dobry mecz, mamy następne 3 pkt. Do podium coraz bliżej:) Nie ma co narzekać.

40. leftt pisze:

1. Wiem, że jest życie bez Hamaleinena.
    2. Nie wiem, czy jest życie bez Linettego.
    3. Linetty zabił mecz.
    4. Linetty urodził się dziesiątką, zrobiono z niego ósemkę, ale jeszcze nie jest za późno.
    5. Deszcz pada do dołu, słońce wschodzi na wschodzie a Dudka nie strzela bramek. Proste. Takie zjawisko w przyrodzie nie występuje. Chociaż myślałem, że karny dla Lecha też nie, więc może jest dla niego jakaś nadzieja.
    6.Tetteh ma bardzo dużo spokoju. Czasem tak jak ten buldog z kawału o wyścigach psów. Ale akurat dzisiaj nie.
    7. Z Kownackiego i Jevtica jeszcze będą ludzie.
    8. Z Pawłowskiego już by byli, gdyby miał trzycyfrowe piłkarskie IQ. Ale fajnie odgrywał z pierwszej.
    9. Hama bawił się smartfonem, w sumie Burić też mógł.
    10. Chciałbym, abyśmy pomimo zwycięstwa w Kielcach nie przeskoczyli Wisły w następnej kolejce.
    Wszystko.

41. Pobiel pisze:

najlepszy wpisz arek z Debca, a tym frajerom co gwizdali w 2 połowie na naszych napiszę jedno wypierdalać i więcej na Bułgarskiej się nie pokazywać

42. Didavi pisze:

Bardzo dobry mecz! Nareszcie nie tylko punkty, ale i styl.

1.Widać wielką różnicę, gdy gra napastnik (Kownacki), a gdy gra Hamalainen lub Thomalla. Zupełnie inaczej to wygląda, pomocnicy mają z kim pograć.
    2. Jevtic i Kownaś, dali nam dzisiaj dużo polotu i świeżości w ofensywie.
    3. Tetteh pewny w defensywie i co raz odważniej gra do przodu. Brawo!
    4. Bardzo dobry mecz Kendiego, widać, że wraca do formy.
    5. No i Karol Linetty. Piłkarz, którym będziemy (My Kibice i Lech) się chwalić w Europie przez lata. Bardzo dobrze, że nie odszedł do Belgii, bo jest po prostu za dobry, by tam grać.

ps. Czas na zmianę celu. Do końca roku pierwsza 4!

43. werty pisze:

Jakie serce radosne! Brawo dla chlopakow! Tetteh to jest naprawde grajek.

44. fox pisze:

Najlepszy mecz Kolejorza w tej rundzie.Widać było walkę i kilka bardzo ładnych akcji.Pewnie nie wszystko jest jeszcze cacy ale widać,że idzie w dobrym kierunku..Cieszy że wrócił Jevtić i zaczyna łapać dobrą formę,to jego pierwszy mecz po dłuższej przerwie i powinno być co raz lepiej.Bardzo podobał mi się też dzisiaj Tetteh a Karol pewnie długo u nas nie pogra.Tak na prawdę to nie ma się dzisiaj do kogo przyczepić.

45. tylkoLech pisze:

@left – nie przestawaj 🙂
    @Pobiel – pełna zgoda. Trzeba być totalnym burakiem, żeby gwizdac w trakcie takiego meczu.

46. ArekCesar pisze:

Dudka w 1 połowie według mnie słabo. Przez niego kartkę złapał Kamlot. W drugiej już lepiej, chociaż ma czasem takie podania bez sensu w próżnię.
    Najlepszy Karol i oby tak dalej. Fajnie dzisiaj Kownaś, który wytrzymał presję karnego i pięknie zapakował przy słupku. To może nowa seria „11” Kownasia 🙂

47. kibicinowroclaw pisze:

Zespół się odradza, jestem pełen podziwu dla trenera Urbana bo ja nie wierzyłem, może inaczej nie spodziewałem się takiej zmiany, wyników i stylu jaki zaprezentowali chłopaki dzisiaj w taki krótkim czasie, a jest to konieczne na dziś, jutro i pojutrze. Jest to miłe zaskoczenie i tak od najgorszej do najlepszej serii. Czego chcieć więcej (przydałoby się punktów) ale jest pięknie dzięki!

48. kibol69 pisze:

Cieszy kolejna wygrana po w końcu niezłym meczu. Raziła tylko niechlujność w wykańczaniu akcji, bo milicjanci wracali by do chaty z 5 w plecy. Zabrakło mi właśnie takiego pogromu do pełni szczęścia.
    Przyznam się, że gdyby miesiąc temu ktoś mi powiedział, że przydarzy się nam taka passa i jeszcze jesienią będziemy w okolicach 8 miejsca, to uwzględniając popisy naszych grajków w tym sezonie, nie dałbym za to złamanego grosza.
    Teraz tylko wygrać w Kielcach i kontynuować marsz w górę tabeli. Nagle okazuje się, że po jesieni 5 miejsce jest całkiem realne.

49. Marcosii pisze:

Formella w zimie wypad, Dudka w 1 polowie tez tragedia ( w 2 się trochę wyroznil bo graliśmy w przewadze i miał więcej czasu i miejsca), no i niestety od dłuższego czasu bardzo slabo Kedziora ( chlopie obudz się !!!! ) . . . .

50. MaPA pisze:

Chyba najlepszy mecz za czasow Urbana.Młoda jedenastka pokazała że można.Nie zgadzam się z Marcosii że Kędziora gra słabo raczej widać poprawę w jego grze.Teraz tylko utrzymać formę i dobrą passę a zima będzie przyjemna.

51. kibic007 pisze:

Awans do grupy mistrzowskiej jeszcze w rundzie jesiennej, będzie tylko i wyłącznie sukcesem Urbana i sztabu.
    Dla klubu to wciąż porażka.

52. Glos pisze:

Dziekuje chlopaki za wygrana co dla mnie oznacza skrzynke piwa:) Mecz chwilami nawet niezly, choc ciagle straty przy wyprowadzaniu atakow wkurza i to cholernie, szczegolnie gdy na tablicy widnieje 1:0.
    Chcialbym Wam zwrocic uwage na jeden moment, nie z meczu, ale z tego co bylo po meczu. Karol pofatygowal sie do Glowackiego i pogratulowal mu udanej walki. Oni przeciez prawie przez caly mecz walczyli ze soba i to mocno, zaden nie odpuszczal. Podobalo mi sie to zachowanie Karola, budzi szacunek i to pewnie wsrod pilkarzy tez nie przejdzie bez echa. Potem poszedl do innych zawodnikow skislej, ale ten moment byl znamienny bo przeciez Glowacki tak jak Karol wylansowal sie w Lechu, Karol jest o tyle mlodszy od Glowackiego ze mozna mowic o kolejnym pokoleniu. Widac ze Karol to chlopak z mentalnoscia duzego gracza. Tak jak juz ktos tu napisal: dobrze ze nie poszedl grac do Belgii, on zagra raczej w mocniejszej lidze.
    Dudka zaskoczyl mnie i to bardzo tym jak wczoraj zagral. Mam tylko do niego jedna prosbe: skoro juz udowodnil wlodarzom skislej ze zrobili blad nie przedluzajac z nim umowy, to moze teraz czas na to by nam kibolom udowodnic ze warto bylo go do Poznania sciagnac i zasluguje na ten kontrakt u nas.

53. KKs7 pisze:

brawo Lech!, najlepsi Karol i Tetteh, tak dalej!

54. Poznaniak pisze:

Psy szczekają, a lokomotywa jedzie dalej.
    Cudu Urbana ciąg dalszy nastąpi…

55. pyra fan kks z breslau pisze:

brawo ps ide se wybic jedynke

56. pyra fan kks z breslau pisze:

brawo aliz

57. zibi pisze:

Super Karol, Tetteh, Jasiu..i Jan. Widać, że coś zatrybiło Wywiad v-ce prezesa, przed meczem…bezcenny. Teraz widać gdzie tkwi największy problem.