Wypowiedzi trenerów po meczu:

urbanWypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Marcina Broniszewskiego i opiekuna gospodarzy, Jana Urbana na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 18. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, KKS Lech Poznań – TS Wisła Kraków.


Marcin Broniszewski (trener Wisły):„Mecz bardzo szybko źle się dla nas ułożył. W 10 ciężko się gra, więc robiliśmy wszystko, by tylko nie stracić 2 bramki. Chcieliśmy dzięki temu przez jakąś kontrę strzelić gola, ale się nie udało. Musimy się szybko podnieść, bo jest to kolejna porażka z rzędu i mamy już dość tych porażek.. W meczu z Legią zagramy osłabieni, dlatego szansę wykazania się dostaną kolejni zawodnicy.”


Jan Urban (trener Lecha):„Dziś bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Graliśmy szybko, strzeliliśmy bramkę i cały czas kontrolowaliśmy mecz. Nie pozwoliliśmy Wiśle na zbyt wiele. W przerwie mówiliśmy, by szybko strzelić 2 gola, bo przeciwnik po jakiejś kontrze może strzelić bramkę i wtedy taki mecz może się różnie ułożyć. Cieszę się, że nie ma po tym spotkaniu żadnych urazów. Kasper Hamalainen ma stłuczone udo. Odpoczął i mam nadzieję, że dojdzie do zdrowia na spotkanie z Koroną.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<




komentarzy 7

 1. kiki pisze:

  Takiego Lecha chcemy oglądać, brawo

 2. Anonim pisze:

  brawo tettech

 3. Adrian pisze:

  Karol. Przepraszam

 4. torreador pisze:

  Brawo trenerze,tak trzymać!

 5. kibicinowroclaw pisze:

  Gratulacje dla całego zespołu..jak tak dalej pójdzie to obronimy jeszcze tytuł

 6. GROSZKINS pisze:

  Dziękuję chłopaki

 7. Kali pisze:

  Teraz ograć scyzoryki i witamy w grupie mistrzowskiej. Wyniki są lepsze niż moje wyobrażenia. Tak trzymac:) Trenerze przepraszam ze w Pana nie wierzyłem.