Kolejne konkursy KKSLECH.com & STS. Do wygrania bilety na mecz z FC Basel i Zagłębiem

stsJesienią Lecha Poznań rozgrywa wiele meczów, ale nie trzeba płacić za bilety, aby je oglądać. Wystarczyć mieć konto na Twitterze, śledzić profil KKSLECH.com i STS, a można wygrać darmowe bilety na domowe spotkania Kolejorza. Już w tym tygodniu kolejne 2 szanse!


We wtorek, 8 grudnia punktualnie o godzinie 20:00 na profilu KKSLECH.com na Twitterze zadamy Wam szybkie pytanie na temat czwartkowego meczu z FC Basel, a w piątek, 11 grudnia również o 20:00 na temat niedzielnego spotkania z Zagłębiem Lubin. Tradycyjnie wygrają ci, którzy odpowiedzą trafnie i będą najszybsi. Na 2 najbliższe konfrontacje Lecha Poznań i przy okazji ostatnie na Bułgarskiej w 2015 roku do zdobycia jest tradycyjnie po 5 podwójnych zaproszeń ufundowanych przez strategicznego sponsora Mistrza Polski, firmę STS.

W konkursie obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy! Prosimy, aby udział w konkursie wzięli tylko ci kibice, którzy wiedzą, że na pewno będą mogli pojawić się na Bułgarskiej i mają z kim iść na mecz. Prosimy, żeby na siłę nie zgadywać odpowiedzi skoro nie ma się pojęcia na zadane przez nas pytanie i nie pisać/nie pytać po złym udzieleniu odpowiedzi, gdzie mój bilet? O kolejności zwycięzców decydujemy my.


Konkurs skierowany jest tylko dla kibiców Lecha Poznań i użytkowników KKSLECH.com posiadających konto na Twitterze. Tylko na TT należy udzielić odpowiedzi na zadane przez nas pytanie, które pojawi się na koncie @KKSLECHcom we wtorek oraz w piątek punktualnie o godzinie 20:00. Tego typu konkursy są i będą przeprowadzane regularnie dzięki firmie STS. Przez całą jesień w konkursach KKSLECH.com & STS było można wygrywać wejściówki na domowe spotkania Lecha Poznań i tak samo będzie także wiosną 2015 roku. Wówczas co nieco zmienimy jednak zasady konkursów o czym oczywiście poinformujemy.

Pamiętajcie! Już we wtorek i piątek o 20:00 konkursy! 5 podwójnych biletów na mecz Lech – FC Basel oraz Lech – Zagłębie czeka!

ststt

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<