Lech i FC Basel po ostatnim treningu

Piłkarze Lecha Poznań i FC Basel są już po ostatnim treningu przed czwartkowym meczem (początek o 21:05 na Bułgarskiej).


Lechici swoje ostatnie zajęcia przed 4 tej jesieni starciem ze Szwajcarami odbyli po godzinie 17:15 na bocznym boisku Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Po krótkiej rozgrzewce Mistrzowie Polski przeszli do kolejnych zajęć szlifując głównie taktykę. W zajęciach udział wzięło blisko 20 zawodników oraz tylko 2 bramkarzy.

W dniu meczu piłkarze Lecha spotkają się w klubie na tradycyjnym przedmeczowym rozruchu. Potem pojadą razem do jednego z poznańskich hoteli. Tam odbędą ostatnią przedmeczową odprawę i po godzinie 19:00 zjawią się już na stadionie. Tymczasem Szwajcarzy pojawili się na poznańskim lotnisku Ławica wczesnym popołudniem skąd udali się prosto do hotelu.


FC Basel po przyjeździe do hotelu, zjedzeniu obiadu i krótkim odpoczynku przed godziną 18:00 przybyło na Bułgarską. Kilkadziesiąt minut później Mistrz Szwajcarii ćwiczył na głównej płycie Inea Stadionu. Środowe treningi obu ekip były otwarte dla mediów przez kwadrans. Zanim goście odbyli swoje ostatnie zajęcia przed meczem na konferencji prasowej z polskimi i szwajcarskimi dziennikarzami spotkał się trener ekipy z Bazylei, Urs Fischer i pomocnik, Luca Zuffi.

Szwajcarzy z różnych względów przylecieli do Polski w mocno eksperymentalnym składzie. Nie przybyło 10 zawodników w tym 2 zawieszonych. W miejsce kontuzjowanych i przemęczonych Urs Fischer zabrał ze sobą kilku rezerwowych graczy, aż 3 bramkarzy w tym 2 młodzieżowców oraz nowych piłkarzy z drużyny juniorów, którzy mają szansę pojawić się na murawie w trakcie meczu.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
1 Odpowiedź

  1. zinek pisze:

    Walczyć, trenować Kolejorz musi jutro panować;-)