Trener Lecha przed meczem z Piastem

urban2Pojutrze o 18:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe z Piastem Gliwice, a dziś po godzinie 14:15 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Jana Urbana. Oto co powiedział przed zbliżającym się spotkaniem.


Jan Urban (trener Lecha):„Piast zagra bez Kamila Vacka i Martina Nespora, a to ich podstawowi zawodnicy, którzy są ważni dla drużyny. Dla Piasta to na pewno osłabienie. My też będziemy jednak musieli skompletować osiemnastkę młodymi zawodnikami z grupy Piotr Kurbiel, Krystian Sanocki czy Niklas Zulciak. Nie zagra zawieszony Darko Jevtić i David Holman mający powiększone węzły. Na Węgry wysłałem Gergo Lovrencsicsa, który jest już na urlopie. Nadal kontuzjowany jest jeszcze Kebba Ceesay. Od ostatniego meczu wypadł nam tylko Darko Jevtić za kartki, a do treningów wrócił Dariusz Dudka.”

„Czeka nas fajne zakończenie roku meczem z Piastem i oby to spotkanie dobrze się dla nas zakończyło. Jeśli wygramy, to znów zmniejszymy dystans do czołówki. Fajnie, że ta runda już się kończy. Przychodzi czas na wolne, czas dla rodziny i czas do odcięcia się. Gdy czegoś jest za dużo człowiek nudzi się tym.”

„O Piaście na pewno wszyscy myśleli, że prędzej czy później zacznie przegrywać i wróci na swoje miejsce. Kiedy Piast zaczął się utrzymywać na pozycji lidera i powiększać przewagę od razu mówiłem, że Piasta nie łatwo będzie dogonić. To doświadczona drużyna głodna sukcesów. Piast fajnie funkcjonuje i ich wyniki nie są przypadkiem. To zespół, który zasłużenie wygrywał w swoich meczach zarówno u siebie jak i na wyjazdach.”

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
komentarzy 7

 1. stowoda pisze:

  Byli tacy co chcieli by dawać szansę Holmanowi. Teraz Urban powiedział że Holman pozostanie na Węgrzech bo… ma powiększone węzły chłonne.
  Co za brednie- po prostu trzeba było powiedzieć że Holman do Poznania już nie wróci. Ponadto co to za bzdury – W TRAKCIE sezonu Holman jedzie POTRENOWAĆ na Węgry ( w grudniu!) z jakąś tam reprezentacją Węgier ( którą to nie za bardzo wiadomo).
  Panie Urban nie zaczynaj Pan wciskać dziecka w brzuch kibolom. To tylko Panu zaszkodzi.

 2. KKS pisze:

  Jak chce niech daje szansę Sanockiemu i Kurbielowi, ale z tym Zulciakiem to ile można? To piłkarz co najwyżej przeciętny – poziom Formelli i Thomalli.

 3. Maniek pisze:

  Stowoda – na Wegry wyslal Lovrencica a nie Holmana, czytaj uwaznie ; ) !

 4. sp pisze:

  @Maniek, ale wcześniej było info że trenuje na Wegrzech z reprą

 5. Tadeo pisze:

  Jeszcze klika dni temu pisano że w Lechu wszyscy oprócz Robaka sa do dyspozycji trenera. Teraz słyszę że jest problem ze skompletowaniem 18 na mecz z Piastem . Widać że w relacjach między kibicami a Zarządem nic się nie zmieniło ,czyli co rusz słyszymy sprzeczne komunikaty dotyczące drużyny.

 6. Maniek pisze:

  @sp i @stowoda moj blad, zwracan honor…

 7. ja pisze:

  Będzie mniej meczów to zmniejszają kadrę