Sezon ogórkowy w pełni. Współtwórz serwis i pisz też

W czasach internetu coraz popularniejsze są blogi. Wielu kibiców ma zwykle sporo do powiedzenia i jak widać czasem po komentarzach w tym choćby w „Śmietniku Kibica” – ma ochotę, by wszystko przelać na tekst.


Przypominamy jednak, że zamiast pisać w „Śmietniku” swoje felietony czy na blogach za sprawą których raczej nie dotrzecie do wszystkich ludzi do których cały czas możecie produkować się na łamach KKSLECH.com. Z naszą pomocą każdy z kibiców, który umie pisać, chce to robić i ma coś ciekawego do przekazania innym kibicom Lecha Poznań (także kontrowersyjnego) ma drogę otwartą do tego, by jego tekst przeczytało kilkanaście tysięcy ludzi.

Średnio raz na 3 tygodnie na KKSLECH.com pojawia się felieton nadesłany przez kibica, ale to wciąż rzadko. Zimą możemy umieszczać ich więcej tylko do tego są potrzebne Wasze chęci. Trwa przerwa rozgrywkach i tzw. „sezon ogórkowy”. Styczeń się dłuży, a nieciekawa sytuacja wokół Lecha Poznań na pewno inspiruje do wyrażenia swojego zdania. Kolejny raz przypominamy, że wszystko co chcecie wykrzyczeć możecie przecież zrobić tutaj i nie musicie tego robić wcale w Śmietniku czy w komentarzu do jakiegoś naszego artykułu. Możecie to cały czas robić na stronie głównej.


Przypominamy, że tematyka Waszych felietonów jest dowolna. Od sytuacji w klubie, przez transfery do jeszcze innych spraw, które Was drażnią, ciekawią czy radują. Oczekujemy jednak od Was własnoręcznie napisanych artykułów i jednocześnie pod każdym z nich prosimy wpisać swój nick, którym posługujecie się komentując na KKSLECH.com. Kto nie bierze udziału w dyskusji na łamach witryny, a ma coś sensownego do przekazania co zainteresuje inne osoby oczywiście również może wysyłać do nas felietony na tematy wokół Kolejorza.

W ciągu miesiąca jesteśmy w stanie publikować kilka Waszych tekstów, a teraz zimą nawet więcej. KKSLECH.com daje możliwość wyrażenia Waszego zdania na rozmaite tematy w rozmaity sposób, dlatego ton felietonów jest dowolny. Ważne byście pisali i nadsyłali do nas coś co zainteresuje innych kibiców. KKSLECH.com to świetne miejsce, by dotrzeć do bardzo dużej liczby osób i poznać zdanie na temat swojego tekstu poprzez komentarze. Kto chce niech pisze i w przyszłości pamięta o możliwości zaprezentowania swojego tekstu tutaj. Prosimy jednak o teksty na tyle długie, aby przyciągały uwagę.

Artykuły można wysyłać na adres e-mail: redakcja@kkslech.com

>> Mistrzowski Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<
komentarze 3

 1. Nafi77 pisze:

  Jeśli chodzi o sezon ogórkowy to uwielbiam w nim zakłamywanie rzeczywistości tytuł z sport.pl „Nieoficjalnie podstawowy obrońca odchodzi z Lecha” pytanie tylko od kiedy Barry jest podstawowym obrońcą? bo trzeba być ślepym żeby nie zauważyć że Kadar posadził go na ławce, to tylko pokazuje jak niektóre media próbują grać na emocjach kibiców którzy w okresie transferowym są na podobne gierki bardzo podatni.

  Co do artykułu fajna inicjatywa do tej pory publikowane felietony stały na wysokim poziomie pozostaje mieć nadzieje że będzie ich coraz więcej.

 2. Varane pisze:

  Dajcie może jakiś kącik transferowy Bartiemu xD

 3. mól pisze:

  Sezon ogórkowy, to sezon wakacji letnich…, gdyż wtedy są ogórki. Teraz to tylko przerwa w rozgrywkach-zimowa!