Po sezonie + 85 zdjęć z meczu

lechjagielloniaO godzinie 15:30 na Inea Stadionie mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17, początek meczu 24. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2015/2016, pomiędzy drużyną Lecha Poznań a zespołem Jagiellonii Białystok. Wszystkich kibiców Kolejorza zapraszamy do śledzenia przedmeczowego i meczowego raportu NA ŻYWO! z tego spotkania, na łamach naszego serwisu.

14:15 – Witamy z Bułgarskiej! Na kolejnym w tym sezonie przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! W Poznaniu piękne słońce, liczymy na piękny wynik.

14:18 – Poniżej skład Lecha. Arajuuri i Kędziora poza kadrą.

14:22 – Lechici zakończyli już spacer po murawie. Jagiellonia zwiedza jeszcze boisko, które na oko jest dużo lepsze niż 2 tygodnie temu.

14:23 – Jak widać na powyższym zdjęciu w Kotle zostanie dziś przedstawiona oprawa.

14:28 – Poniżej także skład Jagiellonii. Zgodnie z przewidywaniami.

14:31 – Na murawie są już element potrzebne do rozgrzewki obu drużyn.

14:32 – przewidywana frekwencja jest dziś podobna do tej na meczu z Termaliką.

14:33 – Na sektorze są już pierwsi kibice Jagiellonii.

14:36 – Jeśli Lech wygra jest szansa na wskoczenie na 5. miejsce. W każdym razie na pewno zmniejszy stratę minimum do 3 wyprzedzających go ekip.

14:42 – Dwa ostatnie mecze Lecha z Jagiellonią zakończyły się naszymi porażkami, dlatego Lech walczy dziś także o przełamanie z tym rywalem.

14:49 – Bramkarze obu zespołów już są.

14:53 – Oba zespoły także już się rozgrzewają. Na razie murawa nie ucierpiała.

15:02 – W Kotle są wywieszane pierwsze fany.

15:03 – W sektorze na razie niezbyt wielu kibiców.

15:15 – Kwadrans do meczu. Póki co nie czuć meczowej atmosfery. Kocioł na razie pełen w jakiś 70 procentach.

15:22 – Fany na dole są zakrywane elementem oprawy.

15:27 – Hymn Lecha śpiewają kibice.

15:28 – Wychodzą.Lech w tradycyjnych strojach, Jaga również.

1 min. – Dobra akcja Kownackiego, jednak w polu karnym zgubił piłkę.
2 min. – Kolejna dobra sytuacja. Po zamieszeniu w polu karnym po rzucie wolnym nikt nie oddał jednak strzału.
7 min. – Lech próbuje szybko strzelić gola.
8 min. – Fatalny błąd. Burić zatrzymuje napastnika Jagi w sytuacji 1 na 1.
11 min. – Niecelna główka Kownackiego po wrzutce Ceesaya.
13 min. – Dośrodkowanie Sisiego, Drągowski źle odbija piłkę, ale strzał Linettego był trochę za mocny.
15 min. – Szybkie kontry Jagi są bardzo niebezpieczne.

22 min. – Mecz bardzo się wyrównał.
25 min. – Frajerstwo przy rzucie rożnym. Tarasovs z bliska trafia do siatki będąc kompletnie nie kryty.
30 min. – Lech rzucił się do ataku. Niecelne strzały Linettego oraz Pawłowskiego.

35 min. – Są akcje, jednak brakuje strzałów.
40 min. – 0:2 po rzucie karnym. Kamiński dał się uprzedzić rywalowi, który zanurkował, a sędzia wskazał na wapno. Jedenastka nie powinna jednak zostać podyktowana.
45 min. – Nie da się patrzeć na grę Lecha. Wyglądają jakby pierwszy raz ze sobą grali.
45 min. – Do przerwy 0:2.

48 min. – W drugiej połowie Lech gra szybciej i bardziej agresywnie.
55 min. – Akcje Lecha są efektowne tylko nie ma z nich nawet celnych strzałów.
60 min. – Nic nie wskazuje nawet na jednego gola. Jaga gra na czas i umiejętnie się broni.

67 min. – Lechici wymieniają masę podań z których nic nie wynika. Sami utrudniają sobie grę dryblingami.
70 min. – Przez całą drugą połowę Lech bije głową w mur jak na początku sezonu.
75 min. – Ustawienie z 3 obrońcami nie przynosi po przerwie żadnego efektu.

81 min. – Niecelny strzał Pawłowskiego. Wcześniej ładną akcję przeprowadził Sisi.
87 min. – Nerwowo zrobiło się przy linii bocznej. Coś takiego najbardziej pasuje oczywiście Jagiellonii.
90 min. – Burić zatrzymuje strzał z około 30 metrów. Wcześniej błąd popełnił Dudka.
90+3 min. – Strzał rozpaczy Jóźwiaka.
90+5 min. – Do następnego meczu.

KKS Lech Poznań – Jagiellonia Białystok 0:2 (0:2)

Bramki: 25.Tarasovs 40.Tomasik – k.

Żółte kartki: Kadar, Linetty – Tarasovs, Drągowski, Świderski, Burliga

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Widzów: 14366

KKS Lech: Burić – Ceesay (46.Jóźwiak), Dudka, Kamiński, Kadar – Tetteh, Trałka (74.Jevtić) – Sisi, Linetty, Pawłowski – Kownacki (79.Lovrencsics).

Rezerwowi: Kotorowski, Wilusz, Wolkov, Gajos, Lovrencsics, Jóźwiak. Jevtić.

Jagiellonia: Drągowski – Burliga, Madera, Tarasovs, Tomasik – Grzyb, Góralski – Frankowski (79.Alvarinho), Vassiljev (90.Szymonowicz), Cernych – Grzelczak (68.Świderski).

Rezerwowi: Baran, Wasiluk, Guti, Sirok, Alvarinho, Szymonowicz, Świderski.

1. jaro sier pisze:

koniec tej drużyny koniec i nie ma wytłumaczenia że się gra co trzy dni wszyscy mają równe szanse
    brawo zarząd brawo trenejro brawo panowie piłkarze tylko kibiców żal 80 mi i żadnego celnego strzału na bramkę

2. Chris65 pisze:

Padaka totalna prze 85 minut 0 strzalow celnych.
    Mistrz Polski … Koncz Wasc wstydu oszczedz.

3. kibic007 pisze:

Jest, strzał celny! Mamy ich!

4. kibic007 pisze:

„Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie”

5. fan pisze:

Myślę, że nasi kopacze powinni pracować jako wolontariusze czy w jakiejś fundacji, skoro tak lubią robić coś dobrego dla innych, jak np. z chęcią rozdawać punkty potrzebującym. Żenada i rozpacz.

6. undertheskin pisze:

Nie ma sensu pastwić się nad tą drużyną. Inni zrobią to za mnie. Tu trzeba wszystko zacząć od nowa. Dopóki nie zmieni się zarząd to nic się nie zmieni, chyba że na gorsze. Realnie patrząc miejsce Lecha obecnie to środek tabeli. Odejdzie Linetty i pozostanie walka o miejsca 9-12 w przyszłym sezonie. Dziękuję panowie Rutkowski i Klimczak. W rozpieprzaniu wszystkiego jesteście mistrzami.

7. BRAGA pisze:

Mieliśmy 45min zeby zagrac z agresją i pazurem. Zagralismy przez te 45min jak pies Chiuaha po amputacji 4 konczyn. Jedyny plus meczu to wejscie Jozwiaka.

Wiecie jaka jest roznica miedzy Skorza a Urbanem? Skorza mial pomysl na Lecha tylko pilkarzykom sie nie podobal. Urban nie ma pomysłu kompletnego na Lecha ale pilkarze grają; ]

8. Ferion pisze:

Z taką grą jak dziś Lech będzie miał problemy z utrzymaniem miejsca w pierwszej ósemce. Kombinowanie Urbana w obronie znów nie udane. Z przodu nie ma kto trafić w bramkę. Porażka z Podbeskidziem nie była przypadkowa.

9. Pawelinho pisze:

Szkoda tej porażki Lecha, która boli jeszcze bardziej dlatego, że sędzia pokazał karnego z tyłka. Jaga była po prostu skuteczniejsza, a antyboharami meczu byli pan złotek i łukasz „nurek” burliga.

• bombardier pisze:

Ty zakuty ŁBIE – to KOLEJORZ w całości jest do DUPY!!!
      WAZELINIARZ z pomarańczowym Nickiem!

10. RobertLech!!! pisze:

Dno, żenada, kompromitacja.

11. Wojtas pisze:

Dziwny mecz. Wynik nie oddaje przebiegu gry. Inna sprawa ze mamy tylko jeden strzał w światło bramki! Brakuje rasowego napadziora, Kownas musi sie jeszcze szkolić.

12. Wojtass pisze:

13. Paszczak pisze:

I co panowie? Kolejny trener do zmiany? Urban się już piłkarzom nie podoba? Może niech sobie wybiorą kto ma ich trenować?

Jaki teraz jest problem? Ktoś jest poinformowany? Ciekaw jestem.

14. romek pisze:

To nie jest Lech to k…a wroniecka amika srutków,normalny Lech by to wygrał !!!

15. Konin pisze:

Panowie bez żartów proszę obecny Lech to Linetty i 10 kopaczy, którym czasem coś wyjdzie i to są fakty na obecną ekipę wystarczy ambitny i walczący przeciwnik i nas nie ma, a kopanie 10 tysiecy podań na swojej połowie lub w środku pola nic nie zmienia.

16. liszka pisze:

Co tu dużo pisać jeśli znowu tylko walka innej drużyny niweluje umiejętności Lecha to jest dramat i teraz tylko wszystkie siły na Puchar Polski. I jeszcze jedno jeden drwal Góralski miażdży Lecha walką jest to gracz warty obserwacji alternatywa dla Trałki.

17. bronks pisze:

Urban jako trener już się w Lechu skończył. Czym prędzej odejdzie tym lepiej razem z tym kurduplem Sisi. Złe przygotowanie do sezonu fatalne ustawienie drużyny brak pomysłu na grę No i te decyzje personalne W sparingach grała co mecz inna para stoperów i lidze kontynuuje to dziwactwo Pejeb totalny a gdzie presing gdzie stałe fragmenty gry które co mecz wykonuje ktoś inny. A odstawienie Kendiego od zespołu to głupota do kwadratu Skandal skandal i jeszcze raz skandal Wypad z Lecha

18. pozn pisze:

Koniec…

19. Maniek pisze:

Po sezonie chłopaki, po sezonie Panie Urban…!!!!

20. tylkoLech pisze:

Nie ma chyba w lidze drużyny, która gralaby w tak bezsensowny sposób – kółeczka, dryblingi,kombiniwanie w prostych sytuacjach i w końcu strata i tak przez cały mecz. Gdy trzeba strzelać- podają, na dodatek niedokładnie, gdy trzeba dograc – strzelają. Oczywiście niecelnie.
    Lechu, Lechu, Lechu, ukochany klubie nasz. ….kibicowanie Tobie to ciężka praca, ale i tak innej opcji nie ma. Kolejny weekend spieprzony.

21. Maniek pisze:

Po sezonie chłopaki, po sezonie Panie Urban…!!!

22. arek z Debca pisze:

Mentalne pipy. Skorza im sie nie podobal to maja tetaz specjaliste kolezke Jasia. Z tym skladem, z tym trenerem i z tym pimpusiem synalkiem to mozemy co majwyzej walczyc o srodek tabeli. Przecietniacy.

23. kks kolo pisze:

Proponuje odpuścić przychodzenie na stadion i zrobić ostatni wyjazd do Zabrza zrobić do końca sezonu klimat jak w Bydgoszczy to zbieranina komedia pomyłek pomioty brak słów

24. Alcatraz pisze:

Jest dupa tak najkrócej można to opisać.
    W formie fizycznej jest tylko Szymon Pawłowski, pozostali słabo.
    Ale co tu dużo mówić znasz super środek pomocy Linetty, Trałka, Tetteh został zdominowany przez jagiellonię najlepiej dowodzi słabej formy. Koncentracja praktycznie żadna, oraz brak determinacji w obronie. Wszystkie gole jakie w tej rundzie straciliśmy wyły wynikiem odpuszczenia wali o jakąś drugą wydawałoby się nieistotną piłkę.

Ciekaw jestem następnych meczy, czy złapiemy świeżość i formę czy też wpadniemy w doła jak na jesieni.

Brzydki i smutny ten sezon dla nas…

25. b@cca pisze:

Tak obiektywnie patrząc to sędzia nam w niczym nie zaszkodził gdyby nie karny to byśmy polegli 0:1 🙂 Płakać się chce jak się patrzy na to co się dzieje z tym klubem, minimalizm wychodzi pełną gębą za tydzień wylądujemy w strefie spadkowej.

26. Seth pisze:

Za chwile wpadnie bezjiimienny i wytłumaczy ze budżet musi sie balansować ze rok temu ta ekipa byka MP a teraz to wina pipkarzykow. Jesteśmy kurwa ciency jak barszcz rozegranie leży i kwiczy obrona to statyści a pomoc to tylko na papierze o napastnikach nie wspomnę a szczególnie o naszym celebrycie
    Czyżby dolna osomka i kopanie sie do ostatniej kolejce o utrzymanie???

27. bombardier pisze:

BRAWO – TAK GRA MISTRZ POLSKI!!!
    Jeden celny strzał na cały mecz -wspaniałe osiągnięcie!
    KOCIOŁ dopingował -ale to wszystko NA NIC!
    Panie i Panowie pora przestać się zajmować grajkami z Bułgarskiej.
    Jestem ciekaw czy nadal będą tak wysokie ceny?
    Jak poprzednio pisałem, że powinny być co najwyżej po 10 zł – odezwali
    się tak napiszę DEBILE i wyśmiewali moją opinię.
    Napiszę więcej Kretynem trzeba być, żeby oglądać takie MIERNOTY!!!

28. KALISZ pisze:

Ile nowych nicków. Zawsze po porażkach wyłazicie jak szczury… Lech Poznań To My!!!

• on pisze:

I właśnie takich ludzi potrzeba na stadionie. Rutki pompują balonik ty płacisz groby chajs za bilet( jak frajer ) piłkarze grają piach i wszyscy są szczesliwi.Miłego dnia Tobie życzę.

29. WIELKOPOLANIN pisze:

Niech ktoś mi wytłumaczy co robi na boisku kownacki ???!!!
    Przecież można ściągnąć napastnika z Lecha II. Co odpierdala Urban wstawiając na łamagę, lale kownackiego

30. Andrzej pisze:

Bardzo przepraszam ale te wszystkie Wasze komentarze są do du… !! Będzie tak jak długo właścicielem będzie RUTKOWSKI !!!!!!!!!!!!!!!

• kibicinowroclaw pisze:

albo tak dlugo jak będzie miał za co zapłacić kontrakty, światlo i wodę (w każdym wywiadzie podkresla o tych wielkich wydatkach ) a z czego? z biletow.

31. pyra fan kks z breslau pisze:

mentalne nie pipy tylko PIZDY szkoda pisac i tyle to jest kurwa dno wstyd siara i nie zwalajcie na gwizdalki bo to jest zawsze wiadomo prostytutki ale nasza gra to dno

32. Andrzej pisze:

Wszystkie Wasze komentarze są do dupy. Będzie tak długo jak długo będzie właścicielem RUTKOWSKI!!!!!!!!!!!!

33. Zgred pisze:

Skoro nie dał rady Skorża, nie daje rady Urban, to może pora wymienić tych, którzy mają bezpośredni wpływ na wynik meczu – piłkarzy?

34. JRZ pisze:

Najgorsze jest to ze rywale nie graja nic wielkiego a gole tracimy nie po wypracowanych akcjach przeciwników tylko totalnie z dupy lub po własnych błędach.

35. on pisze:

Rozpetam gownoburze ale chodzeniem na stadion utwierdzacie rutkow ze pasuje wam ich polityka.Pare meczy przy pustych trybunach i od razu zmienia tok myślenia.Ktos powie z Lechem na dobre i na zle…macie racje ale nie z biletami po 40zl. Z ta cena za bilet i spektaklem na boisku to nie jest kibicowanie tylko szukanie frajera.A teraz czekam na fale pocisku.dzieki dobranoc

36. Ekstralijczyk pisze:

Podsumowując :

Pierwsza bramka dla Jagii : śmiech przez łzy , głównie można obarczyć Kamińskiego za tego gola , nie wiem na co on się patrzył i czekał , ale Burić też mógł wyjść do tej piłki.

Druga bramka dla Jagii : drukarstwo jak chuj.!

Sędziowanie jak po chuju było w tym meczu. Fa-ta-lne.

Potwierdza się tylko jedno po raz kolejny. Lech posiada fantastycznych kibiców. Mimo takiego szamba w postaci gry , wspierali przez cały mecz.

JESTEŚCIE WIELCY.!!!! 🙂

@Redakcjo , czas najwyższy przestać robić ponownie z Lecha faworyta. Zarówno może być zwycięski mecz jak i przegrany z byle kim.

Bardzo w czarnych kolorach widzę spotkania z Górnikiem i Cracovią.

37. Chris65 pisze:

Tak wyglada Lech w rundzie wiosennej .. Buric kompletny brak gry na przedpolu porownanie z Dragowskim oddaje prawde.Obrona zagubiona i rozkojarzona . Pomoc chyba najjasniejszy punkt zespolu ale Sisi to nieporozumienie.No i super atak malolat plus zaklad pracy chronionej…To formacja ktora jest w teorii . I co na to Rutki z Gargamelem … Urban mowi ze kibice w Poznaniu sa malowyrozumiali .. Na padake To prawda.Ciekawe czy w Pampelunie sa bardziej wyrozumiali

38. tylkoLech pisze:

W tym meczu było widać, ile niestety znaczyl klamliwy Fin. Serię jesienną mieliśmy dzięki jego bramkom. Brakuje też Barry’ego przy rzutach różnych i wolnych.

39. foxi85 pisze:

ciemność , widzę ciemność …

40. Seth pisze:

Spoko Klimczak i Rutki teraz bedą dzwonić to Realu i powołają sztab kryzysowy a my kibice do kasy po bileciki.
    Z tej kapeli już nic nie bedzie tu trzeba rewolucji od góry do dołu .

41. eneter pisze:

Kolejne pół roku zmarnowane, trener „kolega” to moze 3 lige hiszpanska albo Koreanska z Sisim i tymi swoimi fachowcami od przygotowania fizycznego. Była szansa powalczyć pod koniec roku o zmiany na lepsze w klubie, ale jak widać przemiły list i odpowiedź załatwiły sprawe. Zeby jeszcze się emocjonować tą ligą to musimy się bronić przed spadkiem. Puchar Polski nawet jak awansujemy do finału nie powinien przypudrowac syfa w jakim jesteśmy.

• Poznaniak pisze:

Obiektywnie to znacznie bliżej jest dna tabeli niż do czuba.
      Puchary europejskie oddalają się, a zbliża się bezlitośnie kolejny rok bilansowania budżetu.

42. Agostini pisze:

Myślę że nie jest tak źle jak piszecie. Jeszcze można uratować sezon. PP został, a i w lidze o puchary jest szansa na pudło. Podstawą w tej lidze jest przygotowanie fizyczne. Może Urbanowi coś nie wyszło na obozach?

43. JRZ pisze:

a właśnie jest ktoś w tej drużynie kto potrafi dograć czy dośrodkować porządnie z rożnego czy wolnego? Przecież wolne i rożne w naszym wykonaniu to jest k. jakaś parodia.

44. Marcosii pisze:

etam, porazka tu, porazka tam, czy to ma jakies znaczenie ? trzeba oddawać punkty za zeszłorocznego mistrza 🙂 tylko takie tłumaczenie nie doprowadza mnie do k . . . .

45. El Companero pisze:

nie mamy napastnika i bramkarza bo Buric bez konkurencji na plecach gra jak ostatni szuszwol. Taktyka Jagi byla prosta- kontry i pressing a my walislismy głową we mur, tyle że ten nasz łeb był poowijany w bandaże od kilku ciosów deklem. Ktoś się jeszcze łudzi, że bedą puchary? W srode Gornik. Oni mają taką samą sytuację jak poprzednio Podbeskidzie i pojda na całosc. Cienko to widzę. Tylko powrot do nudnej i defensywnej taktyki z jesieni moze nam dac punkty w kolejnych meczach. Ta druzyna w tej chwili nie jest w stanie inaczej grać. Na miejscu Rutka przeprosil byl kibicow za ten cyrk i na kolejny mecz zrobil darmowe wejscie bo pewnie chetnych będzie niewielu.

Jeszcze trzeba będzie pewnie oddać przysługę za zeszłą końcówkę wiosny 😉

46. Pszczółka pisze:

podobno Lech na wiosnę wyglądał zawsze rewelacyjnie.Jak to się ma do przygotowania drużyny przez Urbana?Kompletny niewypał i cieszmy się jak uda się zakończyć rozgrywki w pierwszej ósemce.Zero gry,słaby doping i jeden celny strzał na bramkę Jagiellonii.Czy wy to słyszycie jeden strzał w światło bramki w meczu przy Bułgarskiej!!Kurwa nie chce mi się z nikim gadać!

47. Guralesko pisze:

Na szczęście w 40 min wziąłem syna i żonę i poszlismy na spacer. Coś czuje że częściej będę wybierał taka formę spędzania czasu, zamiast się wkurwi..c oglądając te pi..y

48. inoroz pisze:

wystarczyło by zdjęcie strzałów celnych i jakikolwiek komentarz były zbędny

49. foxi85 pisze:

Obyśmy załapali się na dolną ósemkę, będzie więcej adrenaliny , na puchar nie liczę w razie jakiegoś fuksu i wygranej w PP nie brać udział w eliminacjach Ligi Europy – szkoda sobie poruty robić z gigantami pokroju Cementarnica Skopie czy Levadia Talin, mecze jak równy z równym pokroju FC Vaduz jakoś mnie nie jarają, zresztą takie równorzędne ekipy dla Wielkiego Lecha państwa rutkowskich odpadną jedną, dwie rundy wcześniej 🙁

50. Nowy pisze:

To ich Urban poukładał … . Skorża wróć! A zarząd – zrób wietrzenie szatni!

Skorża to ich poukładał na jesień!
      Jesteś Nowy żółtodziób to może nie pamiętasz seryjnego lania i okupowania ostatniego miejsca w tabeli. Jeszcze do dzisiaj zespół się nie pozbierał… Proponuję coś na sklerozę.

51. JRZ pisze:

Ciekawe tylko czy nadal ktoś twierdzi ze jesienią to piłkarze zwolnili Skorżę.

52. BRAGA pisze:

UWAGA UWAGA !!! 😀 Hitowa kurwa wypowiedź naszego Secondo I`ll Capitano!

– Jagiellonia nas niczym nie zaskoczyła. W tygodniu pracowaliśmy nad tym, żeby bronić się w grze z kontrataku. I z tego elementu zaskoczyli nas raz, gdy Jasmin Burić obronił strzał na początku meczu. Sytuacje bramkowe, które mieli to nie były kontry. Szkoda, że przegraliśmy. Druga bramka była niepotrzebna, ona nam utrudniła wiele. Jagiellonia się cofnęła i czekała na to, co my zrobimy. Próbowaliśmy ich zaskoczyć, ale nie robiliśmy tego skutecznie.

Teraz zagadka?
    Kto wie gdzie był Kamiński jeśli go nie było na pewno na boisku na Bułgarskiej ?:D Jagiellonia go niczym nie zaskoczyła. Tylko strzeliła 2 bramki i w tym jedną po jego Buricia i Trałki błędzie 😉 😀 😀

Koleś chyba w shisha barze z dobrym tytoniem był przed meczem 😀

Druga sprawa. Czy URBAN IDIOTA jest normalny wystawiając 3 raz z rzędu inną linie defensywy?:D
    Sezon na straty.

53. werty pisze:

powiem krotko – kim grac!???

54. JR (od 1991 r.) pisze:

Smutny to był obrazek. Ciężko być optymistą. Brak zespołu z szeroką równą ławką, jeden zdrowy i mało doświadczony napastnik. Nie można wieszać na niektórych piłkarzach psów, bo zwyczajnie nie mogą dać więcej (Kownacki, Linetty) Wydaje się, że całkiem z dobrej strony pokazał się Sisi i Kadar. Brak jednak napastnika i na niektórych pozycjach nędza jest, nie ten format zawodników.

59. pol pisze:

ja tam lubię wesołego Janka…nie narzekać panowie bo to Janek na jesieni wyciągał Leszka z „szamba”

60. Nowy pisze:

@JRZ Ja już jestem przekonany o tym w 100%.

61. kibicinowroclaw pisze:

straszna kopanina panie Urban gdzie ten hiszpański Lech? bo chyba nie to co dziś. awans do pucharów będzie, po awansie do finału PP gdzie może nawet zdobędziemy ten Puchar no chyba że szykuje nam się kolejna kompromitacja w sosnowcu, tylko że Lech stoi w miejscu i dopóki obecny zarząd (nie koniecznie właściciel) będą podążały strategią słupków wydatki/przychody i długo nic zamiast podejmować działania w celu rozwoju w wielu obszarach nic się nie zmieni

• Didavi pisze:

To była właśnie bardzo tania podróba hiszpańskiej piłki. Posiadanie 70%, granie wszerz, pierdylion podań. Jaki Hiszpan w zespole taka i hiszpańska piłka.

k..wa a miało być ofensywnie pięknie widowiskowo no a może to ta murawa przecież tu się nie da. Bakero poległ, Jasiu a Ty tutaj chciałeś Barcelone zrobić?

62. Nowy pisze:

@pol A ja już jestem pewien, że to piłkarze nas w whoya zrobili i po prostu zwolnili Skorżę, bo ten ich za bardzo cisnął. Skorża ma mentalność zwycięzcy i zdobywcy – on już na jesieni mówił, że brak MP będzie dla niego porażką. Trener miał cel i motywację, ale takiego celu i motywacji nie mieli zupełnie piłkarze, którzy po zdobyciu MP, Superpucharu i upragnionego awansu do LE, stwierdzili, że teraz muszą sobie odpocząć. A zarząd? Zarządowi jest taniej zwolnić trenera niż wymienić większość kadry. Trybuny domagały się zmian, a taka zmiana kosztowała najmniej. Tylko my idioci myślimy, że tam na boisku to oni będą dawać z siebie 100%. Z obecnych to bym zostawił tylko Linettiego i Gajosa – sorry, tak to wygląda.

pełna zgoda.

Ja się nie zgodzę. Zbytnio upraszczasz. Piłkarze nie są, aż tak głupi by podcinać gałąź na której siedzą.
      Ani na tyle mądrzy jako zespół by robić to z premedytacją tak by sztab i zarząd się nie zorientowali.
      Za dywersję kary są zawsze surowe. Pamiętaj że w Lechu mają płacone premie od zwycięstw itp. Przegrywanie – szczególnie seryjne się po prostu nie opłaca.
      Może znasz sprawę od środka?

A Skorża to nie Petrescu więc nie przesadzajmy z tą jego dyscypliną.
      Dostali by chłopaki takiego Fergusona albo Magatha to by biegali aż do zdarcia pięt.
      Taka to u Maćka dyscyplina że mu się skład mistrzowski rozjechał na drobne w ciągu miesiąca. Koleś oderwał się raczej od rzeczywistości i zbytnio uwierzył w siłę swoich metody pracy. Do tego chciał i miał coraz większą władzę w zarządzaniu całą kadrą. Po mistrzostwie miał największą od wielu, wielu lat. Nic mu to prócz historycznego zjazdu na dno nie dało.

63. Andrzej pisze:

Pilny transfer napastnika: Cabrera lub Swierczok.

64. JR (od 1991 r.) pisze:

Ja za wszystko winię zarząd. Tak nie da się zbudować zespołu walczącego o najwyższe cele. Spójrzcie jakie transfery od kilku okienek zrobiła Lechia i Legia. Lech właściwie od dawna ponosi straty i łata dziury.

65. woo pisze:

Kupujcie naiwniaki dalej bilety i karnety, a na pewno będzie lepiej w tym klubie!

66. ArekCesar pisze:

Ja tam bym się zaczął oglądać w tabeli do tyłu…

67. Siódmy majster pisze:

Ta drużyna jest gnijącym trupem.To jest kurwa koniec.Brak stylu, szybkości, kondycji,ambicji,celnego podania, silnej psychiki, a nawet mózgu i farta.Urban jest dużo słabszym trenerem niż myślałem.Tworzy jakieś durne rotacje, układa dziwne taktyki, nie umie i nie chce zjebać jak szmaciarz konia piłkarzyków-pipek.Jak zawsze mamy liczne kontuzje i ocean debilnych kartek z dupy trzebiących zespół na kolejne mecze.Jaga nic wielkiego nie grała jak wielu naszych rywali a i tak wygrała bo na Lecha taktyka jest banalnie prosta-Lechowi trzeba strzelić JEDNĄ jedyną bramkę i Lech kładzie się na murawie i beczy jak dziecko,jest bezradny i upośledzony.Każda drużyna, która to wie po prostu spuści nam wpierdol.Gracze, którzy w innych klubach grali dobrze (Gajos,Tetteh,Ceesay) u nas są ciency i na odwrót-każda memeja ,która od nas odchodzi ( Keita,Djoum,Holman, a nawet DT 18 ) u innych gra dobrze lub choćby średnio.O co kurwa chodzi w tym wszystkim,o czym tu napisałem?Ktoś mi to wyjaśni?

Te pytania z ostatnich zdań są najważniejsze.
      To chyba już nie przypadek – raczej błąd systemowy. Jakaś ekipa (szkoleniowa?) robi w Lechu pewnie nieświadomie lub świadomie fuszerkę. Od lat.
      Potencjał Lecha jest przejadany.

68. pyra pisze:

pasy nas rozwala

69. Pawlik80 pisze:

Zabrze nas w środę rozwali te patałachy lepiej grać nie potrafią ,wydaje mnie się ,że do 8 się nie załapiemy przed nami cztery trudne mecze ,o finale PP też możemy zapomnieć i dobrze z czym do Europy wstydu sobie narobimy,Sosnowiec nas rozjebie to jest kolonia ległej ,a może Wilk jeszcze nas pogrąży.Rutek musi odejść nie ma innej opcji,Lechia ma nowego właściciela i wygląda ,,że źle na tym nie wychodzi.W Poznaniu nie ma klimatu na zawodowy sport wszystko już umarło,został tylko Lech ,jeżeli my kibice nic nie zrobimy to może być jeszcze gorzej.Poznań staje się zadupiem w każdym mieście buduje się hale sportowe są rózne sekcje sportowe,a u nas wszystko rozjebane.Jak tu sie dziwić ,że Hamalainen odszedł ,on widział ,ze rutki uprawiają amatorkę i trzeba stąd spierda…ć.Debile na mecz z legła zrobili ceny biletów drożej niż na LE i się przejadą myślę że będzie dobrze jak 15 tys.

Porażka z Górnikiem lub ciężki remis z kontuzjami/kartkami jest wysoce prawdopodobny.
      Górnik w swojej nieciekawej sytuacji nie odpuści. Poza tym długi trzeba spłacać.
      Pamięta ktoś mecz w rundzie mistrzowskiej zeszłego roku?
      I co? Jak dla mnie spłaty jeszcze nie było… a piłka w Polsce jak wygląda wiadomo. 🙂
      Nie mam optymizmu przed tym meczem.

Na Legię będzie dużo ludzi, bo to mecz o honor i klasyk na który wiara czeka cały rok.

70. Hmm pisze:

A Jagiellonia zgubiła kilka setek fanatycznych podróżników w StoLicy? Czy jeżdżą licznie tylko zgodnie z rangą gospodarza?

71. MaPA pisze:

Z każdym meczem uchodzi ze mnie optymizm i wiara w to że w tym sezonie będziemy coś znaczyć.Jeśli jeszcze dostaniemy baty w Zabrzu to nie ma sie co oglądać tylko dogrywać sezon młodymi.Ograją się i do następnego sezonu będą gotowi.Może oni będą zostawiać serce na murawie czego po niektórych wczoraj nie bylo widać.Jedyne co mnie ucieszyło to występ Jóżwiaka.Jak na debiut bardzo przyzwoicie.

72. fan pisze:

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale Jagiellonia to już trzecia (podkreślam, TRZECIA!) drużyna, która wygrywa z aktualnym Mistrzem Polski 2/2 swoje mecze w tym sezonie! A na tym może się nie skończyć, bo szansę na taki wyczyn w fazie zasadniczej ma jeszcze Cracovia.

73. Poznaniak pisze:

To nie ostatnia przegrana w tym sezonie.
    Oby zespół się ogarnął i była to ostatnia w takim kiepskim stylu. Bezradni jak dzieci.
    Co ja piszę… przecież kto ma tą grę pociągnąć?
    Chyba tylko ROBAK i Kill Bill jak wyzdrowieją. Sami Szymon i Karol nie dadzą rady!

74. Chris65 pisze:

Dwie porazki w dwoch najblizszych meczch zrobi sie bardzo nieciekawie potem jeszcze mecz z Legia przy obenej formie raczej w klapy … Az strach pomyslec … Minimalizm zakupowy wychodzi na wierzch .. Nic tych panow poprzedmie sytuaje nie nauczyly… A moglo byc zupelnie inaczej.

75. babol pisze:

Na dzień dzisiejszy jest więcej sceptycyzmu i słusznie niż pozytywów. Odpowiada za to w 100% drużyna, trener i jego cały sztab szkoleniowy. To nie jest wypadek przy pracy. Porządna drużyna nie traci 6 bramek w ciągu tygodnia i to z ekipami szanujmy się, ale nie najmocniejszymi. Zarówno Jaga jak i Podbeskidzie nie prezentują nie wiem jak dobrej piłki. Dzisiaj Lech pokazuje, że jest słabszy od Jagi, która przecież została latem doszczętnie rozsprzedana z najlepszych piłkarzy. Zabrano Probierzowi pół składu, a on i tak radzi sobie zupełnie przyzwoicie. Nie spodziewałem się, ale muszę oddać Podbeskidziu, że na swoje możliwości spisują nie na stracie rozgrywek nadspodziewanie dobrze. Wynik z nami nie był przypadkiem. Może i Wisła jest słaba obecnie, ale to zawsze niewygodny przeciwnik u siebie.